Личко Невеличке• 29 мая в 03:23

В Румынии шахед врезался в дом

Обвинят рашу или Украину, что не сбили на нашей территории?
ИграйМойГормон• 29 мая в 07:34
В англомовних пабліках і новинах всі пишуть русіан дрон

Добротная• 29 мая в 07:35
Удалено администрацией...
Квітка папороті• 29 мая в 07:36
Ответ дляПлету интриги
Я багато їзжу по ЕС транзитом і по справх. І чула реальних людей. Нажаль багато хто там вважає нас винними у війні, кризі і в тому що їм стало гірше жити.
Можете транзитом поїхати парашею, почуєте, що це українці почали війну, що узькі воюють, бо ’люблять своїх дітей і захищають їх’.
Дивіться на реальні вчинки. Жодне європейське посольство не залишило Київ, натомість викликало послів педерації для розборок щодо погроз. ЄС підтримує Україну більше, ніж будь коли. Тому досить розганяти наратив ’вони нас ненавидять/звинувачують’. Конкретні дії свідчать про протилежне.
Квітка папороті• 29 мая в 07:37
Ответ дляИграйМойГормон
Ой не тягну,ви теж не прикрашайте. я кажу що від того як працює Пво в Україні і чи є гроші тут, залежить безпека Ес, ми в їх інтересах
Це їх риторика, їх політиків.
І так, нам потрібна поміч і кошти, це що новина? І краще вчасно.
Не смішіть мої капці. Безпека ядерної держави залежить від ппо в Україні? Ну досить вже фантазувати.
ИграйМойГормон• 29 мая в 07:38
Памʼятаєте заяви рашки, що будуть шляхи сполучення з Європою атакувати, типу Чоп, так ось в Румунії то поряд Порт Дунаю, наш хаб.
Ще йде розгон щодо Придністровʼя, там якусь депешу випустив іх лідер, мов складіть тривожні чемодани, найдіть сховище
ИграйМойГормон• 29 мая в 07:40
Ответ дляКвітка папороті
Якої ядерної? Румунії? Балтії?
Ви про ядерний зонтик і мощ нато на Ес? Смішно.
Не вірять вже в ті пункти Нато по взаємному реагуванню. Тому і роблять кучу сп і кучу проектів по мілітаризації, нових союзів.
ИграйМойГормон• 29 мая в 07:43
Рашка вчора лупила по судам
Вночі рф ударила дроном по суховантажу ANT під прапором Вануату, який перевозив вантаж з Одеської області до Туреччини

Унаслідок атаки виникла пожежа, є поранені серед екіпажу.

ЛолитаНеРазлита• 29 мая в 07:44
Ответ дляТирамісу на терасі
а разве это наша забота сбивать дроны, чтобы в Румынии спокойно спали?
со слов нашего вождя - да, наша
Мы щит европы
Квітка папороті• 29 мая в 07:44
Ответ дляИграйМойГормон
Якої ядерної? Румунії? Балтії?
Франція цілком собі ядерна держава. Яка взяла на себе зобов´язання і по захисту ядерною зброєю інших країн НАТО. Вона зараз фінансово і політично дуже вкладається в Україну. Напевно, зі страху від росією, яка її ніколи не посміє зачепити? Ну поясніть як конкретно Україна захищає ядерну Францію своїм ппо?
Оцененная• 29 мая в 07:46
Ответ дляПлету интриги
Кому ви розказуєте?
Півпорадниці в Європі живе. Немає того, що ви пишите.
ИграйМойГормон• 29 мая в 07:47
Ответ дляКвітка папороті
При чому тут Франція? Ви так і не зрозуміли?
Можете вірити в колективний захист, що французи впишуться за естонців чи румунів
Це сумно, насамперед, архітектура безпеки змінюється. Вам вище оно пишуть про щит Європи...
ЯяяКакаджамбо• 29 мая в 07:52
Ответ дляКвітка папороті
Можна посилання де б генерали НАТО казали, що ЄС без України не вистоїть ?
Щодо зворотнього - почитайте листа Зеленського до США щодо нестачі озброєння для ППО. Не тягніть сову на глобус. ЄС і НАТО можуть обійтися без України, вони виживуть і рознесуть на фіг росію. Україна без них точно не встоїть, бо не виробляє своєї зброї і не має достатньо грошей, щоб її купить. Та й продає ту зброю переважно США. Не захочуть - не продадуть. США після конфлікту на сході вже повідомило партнерів у ЄС, що не може виконати вчасно контракти на озброєння для ППО, зокрема, швейцарцю бортонуло. Бо щоб відновити запаси, витрачені зараз на сході, їм потрібно 3 роки. Тому вони ставлять у пріоритет свої інтереси. І чим тоді збивати те, що летить на нашу голову? Панамками?
кого вони там рознесуть? не смішіть. Якщо вже трапиться така фігня, то це вже третя світова і можливо ядєрка. Воно нікому не треба
Квітка папороті• 29 мая в 07:53
Ответ дляИграйМойГормон
То поясніть всім ’нерозумним’ який сенс ядерній Франції фінансово і політично вкладатися в захист України? Щоб що? Який ’щит’ Україна для Франції?
Квітка папороті• 29 мая в 07:55
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну так, рознести може лише Україна, судячи з Порадниці. Тільки є нюанс: ЄС не просить зброю/гроші/політичну підтримку України. Спробуйте подумати чому.
ЯяяКакаджамбо• 29 мая в 08:00
Ответ дляКвітка папороті
Україна теж не може, нажаль. І на ЄС ніхто не напав, щоб їм просити щось. Вони навіть без нападу вже всі обісралися та зараз дуже швидко переглядають оборонні проекти.
ИграйМойГормон• 29 мая в 08:00
Ответ дляКвітка папороті
При чому Франція? Я про східний кордон Нато. Ви читали зміни нові ? кожен керується своїми інтересами, а румуни, поляки, латвійці будуть кинуті Нато, якщо що. А Франція буде консультуватися довго, созванюватися і морщити лоб.
А Натовські літаки, субмарики, кораблі так і будуть стояти, поки з Вашингтона не прийде наказ, недавно командуючого лишили можливості впливати на ці інструменти без Білого дому
Можете вірити в французів , що захистять якихось румун, ну чому ні, віра це добре. Добре, що в захист американців вже не вірять. Захист Неба, війна нових поколіннь, з залученням дронів і різного- потребує нових методів і армій нового зразка.
Читали моделювання і навчання в Ес з нашими дроноводами? І які висновки зробили генерали Ес? Отож
АсобеннАя• 29 мая в 08:02
Ответ дляНе соромлюсь
А что румыны границы не охраняют?
Они же нато. Сначала нужно консультации провести, спросить у партнёров можно ли сбиыать.
Мию вікна у мороз• 29 мая в 08:04
Ответ дляТирамісу на терасі
Ми ж щит Європи, готові бабки давати най би українці самі з тим всім їбалися
Щаслива Я• 29 мая в 08:04
Ответ дляГарачий Чокалад
этой ночью Украина запускали дроны по рф и ракеты какие-то, видела новость, это украинский дрон и не первый раз, недавно был уже инцидент
Камчатка на звʼязку?

Гуляю босоніж• 29 мая в 08:05
Ответ дляПлету интриги
Ось вам думки румунів з фейсбуку щодо цієї ситуації. З перекладом.
Удалено администрацией...
ИграйМойГормон• 29 мая в 08:08
А чого думаєте скандинави так сполошилися і вкладаються в Україну?
AP опублікували цікавий матеріал недавно, це вже друге навчання таке.
12 травня 2026 року. Острів Готланд, Швеція.

«Сценарій військових навчань - коли шведський острів Готланд теоретично зіткнеться з відключенням електроенергії та нестачею продовольства через саботаж - перевірив, що можуть зробити члени НАТО до того, як буде застосовано пункт про колективну оборону НАТО, статтю 5.

На цих навчаннях вперше в якості радників з дронової війни була запрошена Україна - країна, яка навіть не є членом НАТО.
Не американці. Не британці. Не французи з їхніми Rafale і SCALP.

Група українських дронових пілотів, запрошених навчати західні сили дронової війни, знищила шведські війська у навчанні, де українці грали роль агресора.
НАТО переписує доктрину. Запрошуючи українських дронових пілотів навчати шведських солдатів, альянс фактично визнає: досвід, накопичений Україною в реальній високоінтенсивній війні, є активом, якого немає більше ніде у світі.
Мандолина Бу• 29 мая в 08:08
Ответ дляНе соромлюсь
Зачем им. Все живут свою спокойную жизнь спокойно. Все в нас уверенны, что пока нас убивают у них все стабильно хорошо. Как готова Польша и как сбивает видели все. Они уверены, что им ничего не грозит.
И сразу эвакуировали 70 человек. У нас через полчаса выйдут посмотреть что и как. И нанут убирать стекла и пр. Если не рухнул сам дом или подьезд. Нежная Европа хочет веками выезжать за счет нас.
ИграйМойГормон• 29 мая в 08:09
Ответ дляМандолина Бу
Не принижуйте наших Мчс, вони герої. І дуже багато гине при повторному бомбардуванні
Квітка папороті• 29 мая в 08:12
Ответ дляИграйМойГормон
Я про те, що досить нести маячню про ’Україні допомагають, бо вона щит Європи’. Ви не можете обгрунтувати чому Франція допомагає, так само нічого не зможете сказати чому Японія допомагає чи південна Корея чи Канада.
Україні допомагають, щоб не дати прецеденту порушення усталених кордонів, щоб українці могли захиститися. Чи отримує персональну вигоду кожна з перерахованих країн (і таких у списку понад 50 насправді) - ні. Вигоду отримує Україна. Ви ж чомусь робите абсолютно нелогічний висновок, що Україна - щит і її використовують.
Також дуже дивно читати про ’хай летить дрон далі’. Тільки повний імбецил може писати подібне. Такий дрон може чудово влетіти в український будинок, тому його треба збивати. І чисто по-людськи, було б правильно допомогти сусідам у його збитті. Румунія допомагає Україні, то правильно було б допомогти Румунії у такій ситуації. Треба об´єднувати зусилля проти агресора, в не ставати у позу ’не на нас летить’. Завтра румуни скажуть ’не у нас війна, гребують самі. Грошей не дамо, логістичні хаби під ваші потреби не дамо, самі - значить, самі’. І що Україна буде робити?
Мию вікна у мороз• 29 мая в 08:14
Ответ дляИграйМойГормон
Зараз Ес і їх впк і мілітарі зоні потрібна Україна, тому так буде, і тому шведи вчора всього ще наобіцяли і багато вже сп.
Без України безпека евпопейсткої зони тухла, в епоху нато ,що здувається і виходу Сша. Це їх генерали говорять.
Тому нам будуть помагали заради своїх інтересів, а не заради нас
будуть помагали заради своїх інтересів, а не заради нас

Оце точно.
ИграйМойГормон• 29 мая в 08:14
Ответ дляМию вікна у мороз

Оце точно.
Так
Я про це
А мені води вище налили і про Францію
Квітка папороті• 29 мая в 08:15
Ответ дляГарачий Чокалад
Кхм, Румунія якби в іншій стороні...Атріцатєльна запускала?
Верочка 100%• 29 мая в 08:16
Ответ дляПлету интриги
фото
Сцикливе НАТо, імпотенти вони, а не нато, мля, яка сциклива Румунія
ИграйМойГормон• 29 мая в 08:20
Ответ дляКвітка папороті
Перша частина вода, одне і теж кругами, нам допомагають не через альтруїзм, і що такі всі сердобольні, хоча емпатія серед розвинутих країн існує, і дякуємо за допомогу. , а реальні ризики і для Ес. Тому, при відмові Сша безоплатно давати зброю , нам її купляє Ес.

До другої частини я відношення ніяке не маю, я не писала хай дрон кудись летить,комусь хай буде, ви притягуєте.це не мені відповідайте.

А думку свою, чому Ес вигідно вкладатися в Впк України донесла, ще можете Дріскола почитати і керівника Мюнхенської безпекової Конференції ’ війна в Україні стримує Росію і дає Європі час

Війна в Україні стримує російську армію і дає Європі час, тоді як припинення бойових дій може збільшити загрозу для країн східного флангу НАТО,
https://www.pap.pl/ua/ukrainian/news/golova-myunkh...
Дайте згадаю• 29 мая в 08:21
Ответ дляЛолитаНеРазлита
со слов нашего вождя - да, наша
Мы щит европы
Сука