Кидстаффовка• 29 мая в 20:27

Можно ли поступить в техникум? если закончил

9-ый клас и по алгебре стоит 2((((
Или уже не берут?(
Крию матом страшно• 29 мая в 20:30
На школьные оценки не смотрят, но у нас собеседование по математике и укр.мове.Тут уже будет сложно,надо было хотя бы на подготовительные курсы ходить

Кто крайний?• 29 мая в 20:32
Зараз, мабуть у всих коледжах співбесіда.Є питання які будуть , можна за місяць щось вивчити.
Наприклад, якщо на якісь юридичні спеціальності, то співбесіда з історії та укр.мови.
На платній основі, то всих беруть, ви ж на бюджет не разраховуєте
Нашли в капусте• 29 мая в 20:32
На оцінки не дивляться, але є вступні іспити. Треба прям терміново шукати щось куди зможе вступити. Укр. мову здасть? Англ? Якийсь є предмет, який гарно знає?
автор Кидстаффовка • 29 мая в 20:33
Ответ дляНашли в капусте
З укр мови 8, англійська 7(
Файна_зупка• 29 мая в 20:33
Ответ дляКрию матом страшно
Ну- ну, на подготовительные.. подросток, скорее всего, жестко протестовал против учебы, не сдавал ничего по математике
Нашли в капусте• 29 мая в 20:34
Ответ дляКидстаффовка
З укр мови 8, англійська 7(
Ну тобто не такий завал як з математикою, тому можна пробувати вступати, дивіться що у вас поруч є і коли там термін подачі заявок на вступ. Прям вже.
Файна_зупка• 29 мая в 20:34
Ответ дляКидстаффовка
З укр мови 8, англійська 7(
Тю, а чего после 7 грустна улыбочка. Это очень даже приемлемый балл
Файна_зупка• 29 мая в 20:35
Все реально
Узнавайте, ищите и всё получится
Мамзелькіна• 29 мая в 21:10
Якщо коледж, то конкурс на бюджет, якщо пту, то беруть всіх.

Поліцейський патруль• 29 мая в 22:37
є дистанційні коледжі після 9го класу, поступите платно, навчатися не простіше, але більше шансів, що будете мати документ про освіту.
Два не впливає, головне, аби було Св-во про базову освіту.