Манка Я• 31 мая в 10:03
Ненормально, когда творят такое с людьми в 21 веке
Опять пишу про Полтавский шлях, Харьков. Паковали мужчин военные с ментами. Никаких документов и близко не запрашивали, как скот тащили в бусики (их два). Всего их суммарно 15-16 человек там на пятачке, у тех что в цветах хаки лица скрыты масками.
Mira29-c3c3• 31 мая в 12:28
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Яка маніпуляція....чому це жінки мають виїжджати без сина, чоловіка, батька.Чи вони не люди?
А чому інші діти ,жінки ,мами не бачать своїх рідних роками?Багато з них й взагалі ніколи не побачуть.
Innesa_Prinzesa• 31 мая в 12:28
Ответ дляOlga_72
А вас ніхто і е тримає, жінкам абсолютно всім виїзд з країни вільний.
А по іншим двум пунктам і сказати не має чого, в я Вам скажу це гуманітарна катастрофа так кидати своїх людей без житла і не надавати їм допомоги.
Innesa_Prinzesa• 31 мая в 12:30
Ответ дляMira29-c3c3
То Вам стане легше від того, щоб і інші страждали і своїх теж похоронили?
Innesa_Prinzesa• 31 мая в 12:32
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
Це взагалі то не Ваше діло і Вас ніхто не питатиме що робити.
Mira29-c3c3• 31 мая в 12:33
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Без маніпуляції, шановна.
Відповідь на питання дайте .
InSSolence• 31 мая в 12:33
Ответ дляMira29-c3c3
Без маніпуляції, шановна.
Відповідь на питання дайте .
Удалено администрацией...
Innesa_Prinzesa• 31 мая в 12:34
Ответ дляMira29-c3c3
Без маніпуляції, шановна.
Відповідь на питання дайте .
Я не уповноважена давати відповідь на це, оскільки я особисто таких розпоряджень чоловікам не давала.Звертайтесь,будь ласка, до Міноборони з такими питаннями, я за це не відповідаю.
Mira29-c3c3• 31 мая в 12:35
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Так і з питаннями про виїзд звертайтеся до відповідних органів.
Чи ето другоє ?
KrupinkaSs• 31 мая в 12:35
Ответ дляOlga_72
Мій чоловік вас захищає, щоб на вас не прилетіло, і я гірша за русню?
Це вибір вашого чоловіка.У кожного має бути свій вибір,жити чи вмерти,а у вашому світобаченні вибору немає,усіх на війну будь якими методами.Чим ці методи кращі за методи русні?
Innesa_Prinzesa• 31 мая в 12:35
Ответ дляMira29-c3c3
Чи ето другоє ?
Це було не питання, а факт.
InSSolence• 31 мая в 12:38
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
Веточка сакуры67• 31 мая в 12:39
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
Вместо того чтобы учить интегралы и теоремы, никому не нужные, лучше бы учили теорию вероятности у нас в школах. Вот тогда такие как вы, смогли бы посчитать вероятность нашего успеха исходя из численности людей и вооружения. Можно всех достать из-под юбки, а рашка достанет еще больше.
Ответ дляВеточка сакуры67
А з чого ви взяли що я не вивчала теорію ймовірності?
KrupinkaSs• 31 мая в 12:53
Ответ дляВеточка сакуры67
Це патологічний патриотизм головного мозку ,є головна ідея,але немає чіткого плану та аналітики і прорахунків майбутнього.Жертви пропаганди і телемарафону
demicandum• 31 мая в 13:02
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
Так вы и есть ссыкло, вы же не на фронте
Natal_ka91• 31 мая в 13:03
Ответ дляВыФсеВрете
Ненормально вторгаться в соседнюю страну и убивать людей в ней.
Поки вас особисто не потягнули у буса, лише така думка. Вбивають з двох сторін
Ответ дляKrupinkaSs
Якщо б ви були аналітиком то ви б знали, що прогнозування в умовах війни є системами з екстремальним рівнем хаосу, і їхні результати математично непрогнозовані.
frumoasa17• 31 мая в 13:04
Ответ дляKrupinkaSs
Методи вже гірші за русню. У кацапів що? Контракти, гроші, закриття кредитів, рекрутинг іноземців, залучення іноземних військ. У України що? Розбити вікно в авто, задути газом і на полігон. Ось і всі зелені потужні методи. Потім бідкаються, що сзч високе і ніхто не хоче.
KrupinkaSs• 31 мая в 13:08
Ответ дляlilul990
Хтось? Я таких хто по землянкам як мінімум 30 знаю. Вони так не ноють як ви. І ваші квіточки
І вам час збиратись
Не словом,а делом!