Манка Я• 31 мая в 10:03
Ненормально, когда творят такое с людьми в 21 веке
Опять пишу про Полтавский шлях, Харьков. Паковали мужчин военные с ментами. Никаких документов и близко не запрашивали, как скот тащили в бусики (их два). Всего их суммарно 15-16 человек там на пятачке, у тех что в цветах хаки лица скрыты масками.
Innesa_Prinzesa• 31 мая в 11:15
Ответ дляOlga_72
То вас не треба захищати від ракет що падають на голову?
Удалено администрацией...
Вся такая в белом• 31 мая в 11:21
Ответ дляДаЗдраПерма
Таки наступні вибори для Зе будуть не гірші - он набігло шарікових яким все ок
Кому не ок - той з кацапії на їх думку
Без лоха жизнь плоха у корумпованої верхівки
Кому не ок - той з кацапії на їх думку
Які ще вибори,ви шо?
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 11:43
Ответ дляЗаела_пластинка
Если мужчины не будут воевать, пойдете вы.
Удалено администрацией...
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 11:45
Ответ дляOlga_72
а тцк каким боком к сбиванию ракет?
или Вы думаете что отловленный, избитый будет служить с достоинством?
СЗЧ - минимум, максимум сдача в план или позиций
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 11:46
Ответ дляOlga_72
А хто хлопців з ТЦК вбиває? Чоловіки бубочки що ховаються під спідницями під час вибухів?
сколько их убили?
Пару штук.
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 11:51
Ответ дляOlga_72
У мене нема жожного родича чи члена сім`ї призовного віку oже всі у ВСУ.
Так кто на что учился. Получил военное образование- логично что пойдешь в ЗСУ.
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 11:54
Ответ дляСлава Українi
Просто нужно признать для многих война это единственный способ почувствовать себя значимым, было какое-то быдло без нормальной работы, а теперь примазался к войне и уже жизнь наладилась, конечно такие боятся что война закончится
Удалено администрацией...
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
а тцк каким боком к сбиванию ракет?
Мій чоловік не ТЦК, не СЗЧ. Ви переплутали. Військової освіти він не получав. Який плен, які позиції? що за дурню ви мелете? Ще раз зараз всіх хто трошки розуміється в комп´ютерних програмах набирають в ПВО, РЛС, РЕБ. А ті ссикуни що влаштовують бійки з тцк.
InSSolence• 31 мая в 12:08
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 12:08
Ответ дляOlga_72
То не треба було збивати ракети, щоб прям по будинку прилетіло і було як в Дніпрі 46 трупів і 80 інвалідів? А ви про мільойни свої переживаєте? На тому світі вони вам не знадобляться.
Удалено администрацией...
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 12:10
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 12:13
Ответ дляOlga_72
Не маніпулюйте. Покажіть результати експертизи чия це була ракета, і чому вона там опинилась.
Удалено администрацией...
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 12:15
Ответ дляOlga_72
Ваш чоловік міг би краще на підльоті до міста сбити? Гайда.
Удалено администрацией...
БойоваПташкаКолібрі• 31 мая в 12:16
Ответ дляOlga_72
Ви менше читайте що на заборі написано і те що пише русня.
Доступа к русне и их ресурсам у меня нету.
Innesa_Prinzesa• 31 мая в 12:23
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
InSSolence• 31 мая в 12:25
Ответ дляOlga_72
А вас ніхто і е тримає, жінкам абсолютно всім виїзд з країни вільний.
люди хотят уехать семьей, а их держат в заложниках
Innesa_Prinzesa• 31 мая в 12:26
Ответ дляOlga_72
Яка маніпуляція....чому це жінки мають виїжджати без сина, чоловіка, батька.Чи вони не люди?
InSSolence• 31 мая в 12:27
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Удалено администрацией...