Манка Я• 31 мая в 10:03
Ненормально, когда творят такое с людьми в 21 веке
Опять пишу про Полтавский шлях, Харьков. Паковали мужчин военные с ментами. Никаких документов и близко не запрашивали, как скот тащили в бусики (их два). Всего их суммарно 15-16 человек там на пятачке, у тех что в цветах хаки лица скрыты масками.
KrupinkaSs• 31 мая в 13:09
Ответ дляOlga_72
Якщо б ви були аналітиком то ви б знали, що прогнозування в умовах війни є системами з екстремальним рівнем хаосу, і їхні результати математично непрогнозовані.
То ми переможем?І Крим з Донбасом відвоюєм?
KrupinkaSs• 31 мая в 13:10
Ответ дляOlga_72
Я жінка, маю неповнолітню дитину. Мій чоловік захищає не тільки нас з дитиною, а й місто мільйонник. А ви з нуля зараз пишете?
То всьо відмовки,у вас же є бабусі і дідусі?
JannyMoney• 31 мая в 13:17
Ответ дляKrupinkaSs
Це вибір вашого чоловіка.У кожного має бути свій вибір,жити чи вмерти,а у вашому світобаченні вибору немає,усіх на війну будь якими методами.Чим ці методи кращі за методи русні?
Все хотят жить. И что делать предлагаете?
Natal_ka91• 31 мая в 13:20
Ответ дляJannyMoney
Удалено администрацией...
Нехай відкриють кордони, і позбавлять країну необхідності їх захищати.
JannyMoney• 31 мая в 13:24
Ответ дляNatal_ka91
а без границ никак? Ну вот есть ЗУ, есть возможность выехать женщинам, детям, студентам, многодетным, пенсионерам, ухаживающим за больными родственниками, да и за деньги выпускали тоже (сейчас не знаю).
Нет, нужно сидеть в своей квартире, с комфортом, под защитой ВСУ и гордо фыркать что защита не нужна. Что есть ложь.
Natal_ka91• 31 мая в 13:26
Ответ дляJannyMoney
І що, людина присягу давала? Раз вона недостойна цієї країни, будь ласка, випустіть її.
Інше питання - чому багатодітні вільні птахи? Їм нікого захищати?
KrupinkaSs• 31 мая в 13:50
Ответ дляOlga_72
Ні, нема. мій дідусь загинув ще в 1942.
А батько з мамою теж воюють?
Аня+Федя=Данил• 31 мая в 13:50
Ответ дляВыФсеВрете
Ненормально вторгаться в соседнюю страну и убивать людей в ней.
Ненормально и то что твориться у нас.Какой тогда смысл сохранения страны?
За что умирать?
Что бы сына отца которого бусифицировали,через год -два тоже бусифицировали?
Скоро с 18 начнут.
За что умирать?
Скоро с 18 начнут.
KrupinkaSs• 31 мая в 13:52
Ответ дляOlga_72
Ви жодного слова не зрозуміли? Там була відповідь на це ваше питання.
Зрозуміло,тільки хаос,ніяких прогнозів,усіх в топку війни..хм ,а заради чого то всьо є відповідь?
KrupinkaSs• 31 мая в 13:55
Ответ дляlilul990
Я поки шо збираюсь тіки у відрядження до англіків
Який цинічний бот,і навіть не приховує цього,подобається над людьми знущатись,ви для цього тут сидите,ну окрім 30 срібних монет?
Full House• 31 мая в 13:58
Ответ дляOlga_72
Своїх ніхто не вбиває. Наших хлопців що захищають вас від ракет і шахедів вбивають тільки русня.
А якщо людина не може, не хоче воювати, її можуть вбивати свої?
KrupinkaSs• 31 мая в 13:59
Ответ дляOlga_72
Не будьте дурнішою чим є. Якщо дід загинув у 1942, то 87 річні вже не воюють.
Ви ж не против кинути у дітдом свою 12 річну доньку та відправитись на фронт.
Та у вас одні відмовки,то і зрозуміло.Одне діло язиком плескати на форумі,інше перейти до справжнього діла,дітьми легко прикриватись
Ответ дляKrupinkaSs
В Румунії, в Польші нема війни, а їм прилетіло. А Арабські Емірати, А Саудовська Аравія, Бахрейн, Катар, Бахрейн, Оман.
На справді я вам співчуваю. Ви занадто пізно народились щоб жити в більш менш стабільному світі. Те життя що було до війни вже ніколи не повернеться. В будь якій країні можуть почати вибухати будинки, не тільки в Україні.
KrupinkaSs• 31 мая в 14:08
Ответ дляOlga_72
Я вам теж співчуваю
Natal_ka91• 31 мая в 14:20
Ответ дляOlga_72
Ще не означає, що людина (конкретно якщо про цю тему, то чоловіки) має бути позбавлена права шукати те місце, де їй буде безпечно. Тільки через сам факт народження в країні.
JannyMoney• 31 мая в 14:29
Ответ дляNatal_ka91
а какой страны достоин мужчина, который не хочет защищать свою? Где его примут с распростертыми?
Не Советчицы кого-то не выпускают или отправляют. Не Советчицы писали эти законы.
Если есть ВСУ, которые защищают людей от гибели а их дома от разрушений, то слава Богу что они есть и огромное уважение и благодарность. Нападать на жену военнослужащего - это днище.
Natal_ka91• 31 мая в 14:30
Ответ дляOlga_72
Для вас кордон відкритий, шукайте.
Удалено администрацией...