НуКаНаКа• 01 июня в 11:02
Направление на консультацию
10 месяцев назад брала у семейного и использовала его потом. Но оно в Хелси еще светится как діюче. Кто сталкивался, прокатит еще раз? Или топать за новым? Или в Хелси можно взять новое?
ГугелП@лАмался• 01 июня в 11:04
Для запису прокатить, а для прийому може не прокатити, дивлячись, як буде налаштований лікар, випише сам собі нове направлення чи ні.
І я, і чоловік стикалися з тим, що в хелсі пацієнт направлення не погашене, а в системі лікар - погашене.
І я, і чоловік стикалися з тим, що в хелсі пацієнт направлення не погашене, а в системі лікар - погашене.
автор
НуКаНаКа
• 01 июня в 11:04
Ответ дляГугелП@лАмался
Для запису прокатить, а для прийому може не прокатити, дивлячись, як буде налаштований лікар, випише сам собі нове направлення чи ні.
І я, і чоловік стикалися з тим, що в хелсі пацієнт направлення не погашене, а в системі лікар - погашене.
І я, і чоловік стикалися з тим, що в хелсі пацієнт направлення не погашене, а в системі лікар - погашене.
Я так і думала, не буду ризикувати. А онлайн його ніяк не зробити? Дзвонити сімейному не варіант, він у мене звір
ГугелП@лАмался• 01 июня в 11:14
Ответ дляНуКаНаКа
Я так і думала, не буду ризикувати. А онлайн його ніяк не зробити? Дзвонити сімейному не варіант, він у мене звір
На жаль, самі собі ви його не випишете.
автор
НуКаНаКа
• 01 июня в 11:23
Ответ дляГугелП@лАмался
На жаль, самі собі ви його не випишете.
Та да, у сімейного взагалі там ні запису на прийом, нічого. Думала може онлайн якось можна до нього хоч записатись
ГугелП@лАмался• 01 июня в 11:37
Ответ дляНуКаНаКа
Та да, у сімейного взагалі там ні запису на прийом, нічого. Думала може онлайн якось можна до нього хоч записатись
Я вам раджу з такими вибриками міняти сімейного. Був у дитини такий педіатр, поміняли і просто видихнули, більше ніякого головняка. По телефону направлення виписати не проблема.
автор
НуКаНаКа
• 01 июня в 11:38
Ответ дляГугелП@лАмался
Я вам раджу з такими вибриками міняти сімейного. Був у дитини такий педіатр, поміняли і просто видихнули, більше ніякого головняка. По телефону направлення виписати не проблема.
Я в прифронтовому маленькому місті, тут їх три каліки залишилось. Добре хоч ці поки не втекли...
ГугелП@лАмался• 01 июня в 11:40
Ответ дляНуКаНаКа
Я в прифронтовому маленькому місті, тут їх три каліки залишилось. Добре хоч ці поки не втекли...
Дійсно, все складно :(
Ні грама• 01 июня в 15:49
Ответ дляНуКаНаКа
Я так і думала, не буду ризикувати. А онлайн його ніяк не зробити? Дзвонити сімейному не варіант, він у мене звір
А почему держитесь неадекватного семейного? Смените. И ему хорошо и вам.
Прочитала уже дальше, что другого нет
Прочитала уже дальше, что другого нет
автор
НуКаНаКа
• 02 июня в 12:31
Ответ дляНі грама
А почему держитесь неадекватного семейного? Смените. И ему хорошо и вам.
Прочитала уже дальше, что другого нет
Прочитала уже дальше, что другого нет
Повезло, как раз обстрел был, я позвонила и он быстренько все сделал
Ну, если это можно так назвать..
Ну, если это можно так назвать..
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу