Поумничка• 01 июня в 19:08
Ви реально знаетє стосунки, де дівчині 18-22 роки, чоловіку - 35-38?
Просто бачу , рядом медичний вуз, і там часто за 18-20 річними малими, дорослі кавалєри приїжджають.. Це студенточки собі шукають варіанти вже пристроїтись потепліше , чи чоловіки 35 років, більш надійніші в їх розумінні ?
Пусин Кукин• 02 июня в 18:23
Ответ дляОдні думки
Да, да. Повозят с вещами несколько дней по твоему маршруту 😂
Не поняла . Мне не нужны особые маршруты
Одні думки• 02 июня в 18:33
Ответ дляПусин Кукин
А мне нужны. Люди все разные. Я на авто кругом перемещаюсь
И таких, как я очень много
Пусин Кукин• 02 июня в 21:46
Ответ дляОдні думки
И таких, как я очень много
Я знаю . Но для меня это другой мир . Мне даже страшно себя за рулем представить и дело не в деньгах