НаБалКоніХодять• 02 июня в 12:14

Кто смог отдать свою жизнь в руки Бога. Полностью ему довериться и перестал

Волноваться.
Как у вас это получилось. Научите

Спасибо
автор НаБалКоніХодять • 02 июня в 16:58
Молитва оптинських старців

Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день. Дай мені цілковито віддатися на волю Твою святу. На всяк час дня цього в усьому настав мене і підтримай мене, Господи. Які б я не дістав звістки, навчи мене приймати їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все Свята Воля Твоя. У всіх ділах моїх і словах керуй думками моїми і почуттями. У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все Ти посилаєш. Навчи мене просто і мудро ставитись до всіх людей, нікого не ображаючи, ані засмучуючи. Господи, дай мені силу перенести втому і всі події цього дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитись, вірити, надіятись, терпіти, прощати і любити.

автор НаБалКоніХодять • 02 июня в 17:38
Ответ дляВ гости звали?
Во-первых, совсем волноваться не получится, так как вы все равно в теле, где есть мозг и его работа помогать выживать и волнение - пинок к действию и поиску комфорта.
Но просто это волнение не переходит в постоянную или долгую тревогу, а быстро решается выводами или действикм в зависимости от ситуации.
Чтоб развить фон спокойствия и понимания, что все Так, как бы не происходило, - у меня ушло лет 10.
Я слушала Юру Менячихина и была на его ретритах
Дякую. 🙏 послухала його лекцію. Дуже сподобалось. Тепер теж буду слухати Підписалась на його канал на ютубі
Svitlo_• 02 июня в 17:46
Ответ дляНаБалКоніХодять
Молитва оптинських старців

Ви особисто хочете уповати на Бога. Для чого вам чиясь молитва?
автор НаБалКоніХодять • 02 июня в 22:05
Ответ дляSvitlo_
Ви своїми молитвами молитесь? Навіть Отче наш не читаєте?
В гости звали?• 02 июня в 22:12
Ответ дляНаБалКоніХодять
Юра - лучший, как по мне.
Ещё на украинском есть канал адвайтична світлиця, но там немного сложнее все и
Муджи хорош из просветленных
Svitlo_• 02 июня в 22:43
Ответ дляНаБалКоніХодять
Отче Наш читаю. Але це заповідь Христа. Але для чого молитись словами людей? В них були свої потреби. В мене свої. Бог хоче чути мене.
Svitlo_• 02 июня в 22:57
Ответ дляНаБалКоніХодять
Бачите. Коли ви читаєте чиїсь молитви, то покладаєте і на них надію. Що якщо їх читати, то прийде допомога.
Svitlo_• 02 июня в 23:00
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так ви визначіться ви християнка чи ні? Якщо християнка - то для чого вам духовні практики нехристиянина?
автор НаБалКоніХодять • 03 июня в 08:47
Ответ дляSvitlo_
Цікаві його роздуми про долю
Чи це в руках людини чи все при народжені вже вирішено

Svitlo_• 03 июня в 08:53
Ответ дляНаБалКоніХодять
Цікаві його роздуми про долю
Він не вірить в Бога, а ми віримо. Що може бути цікавого в його роздумах?
Це як кажуть вам шашечки чи їхати?
Ви хочете долю довірити Богу чи жити по порадам язичника?
Мені подобається як життя людини описане в 3 книзі Єздри - ’Це промисел про боротьбу’.
Життя не в руках людини. Це результат щоденного вибору людини.