НаБалКоніХодять• 02 июня в 12:14
Кто смог отдать свою жизнь в руки Бога. Полностью ему довериться и перестал
Волноваться.
Как у вас это получилось. Научите
Спасибо
Как у вас это получилось. Научите
Спасибо
НаБалКоніХодять
• 02 июня в 16:58
Молитва оптинських старців
Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день. Дай мені цілковито віддатися на волю Твою святу. На всяк час дня цього в усьому настав мене і підтримай мене, Господи. Які б я не дістав звістки, навчи мене приймати їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все Свята Воля Твоя. У всіх ділах моїх і словах керуй думками моїми і почуттями. У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все Ти посилаєш. Навчи мене просто і мудро ставитись до всіх людей, нікого не ображаючи, ані засмучуючи. Господи, дай мені силу перенести втому і всі події цього дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитись, вірити, надіятись, терпіти, прощати і любити.
НаБалКоніХодять
• 02 июня в 17:38
Ответ дляВ гости звали?
Во-первых, совсем волноваться не получится, так как вы все равно в теле, где есть мозг и его работа помогать выживать и волнение - пинок к действию и поиску комфорта.
Но просто это волнение не переходит в постоянную или долгую тревогу, а быстро решается выводами или действикм в зависимости от ситуации.
Чтоб развить фон спокойствия и понимания, что все Так, как бы не происходило, - у меня ушло лет 10.
Я слушала Юру Менячихина и была на его ретритах
Дякую. 🙏 послухала його лекцію. Дуже сподобалось. Тепер теж буду слухати Підписалась на його канал на ютубі
Ответ дляНаБалКоніХодять
Молитва оптинських старців
Ви особисто хочете уповати на Бога. Для чого вам чиясь молитва?
НаБалКоніХодять
• 02 июня в 22:05
Ответ дляSvitlo_
Ви своїми молитвами молитесь? Навіть Отче наш не читаєте?
В гости звали?• 02 июня в 22:12
Ответ дляНаБалКоніХодять
Юра - лучший, как по мне.
Ещё на украинском есть канал адвайтична світлиця, но там немного сложнее все и
Муджи хорош из просветленных
НаБалКоніХодять
• 03 июня в 08:47
Ответ дляSvitlo_
Так ви визначіться ви християнка чи ні? Якщо християнка - то для чого вам духовні практики нехристиянина?
Цікаві його роздуми про долю
Чи це в руках людини чи все при народжені вже вирішено
Ответ дляНаБалКоніХодять
Цікаві його роздуми про долю
Він не вірить в Бога, а ми віримо. Що може бути цікавого в його роздумах?
Це як кажуть вам шашечки чи їхати?
Ви хочете долю довірити Богу чи жити по порадам язичника?
Мені подобається як життя людини описане в 3 книзі Єздри - ’Це промисел про боротьбу’.
Життя не в руках людини. Це результат щоденного вибору людини.
Це як кажуть вам шашечки чи їхати?