Элька-Карамелька• 04 июня в 07:24
Сніданок на схудненні 36
Добрий ранок, смачного
Элька-Карамелька
• 04 июня в 08:32
Ответ дляЗоя Жорівна
Ось так я виглядаю останні 3 роки. І так! Мені 40
То вже повірте я знаю про що кажу )
Гарна форма!!!
Вам телефонограмма• 04 июня в 08:34
Ответ дляВиннипуховна
Для 40 так себе, пришлось руку задрать, чтоб хоть немного сиськи поднялись и кожа натянулась 😂
Себя покажите
Зоя Жорівна• 04 июня в 08:38
Ответ дляGvenna
Мій вчора. Зранку 150 грам печінки бахнула - вже півдобової норми білку є. Ситно і зручно.
В оцих ддівчат вчиться їсти!
Оце нормальна їжа для схуднення.
А те, Що ви на сніданок показуєте, Залиште не перекус
Оце нормальна їжа для схуднення.
Точная копия плова• 04 июня в 08:46
Ответ дляЗоя Жорівна
То вже повірте я знаю про що кажу )
Слухайте, ми за вас раді. Тільки не треба в кожній темі тулити свої фото- то в спідниці, то в спортзалі...
До речі, ваш вигляд- результат роботи в залі, не тільки харчування.
Звідки ви знаєте, скільки років автору і чи є в неї час на зал.
Точная копия плова• 04 июня в 08:48
Ответ дляparele
В мене сезон спаржі. Обожнюю.
Ви її смажите чи запікаєте?
Элька-Карамелька
• 04 июня в 08:54
Ответ дляЗоя Жорівна
В оцих ддівчат вчиться їсти!
Оце нормальна їжа для схуднення.
В мене немає перекусів.
Элька-Карамелька
• 04 июня в 09:00
Ответ дляТочная копия плова
Так це та пані, що в спіідниці сінсей? Там вона була вища, довгонога на вигляд, а тут такий збитий бутузик, коротконогий, купальники противопоказані, або інші моделі, з високими вирізами для ніг.
Ответ дляТочная копия плова
Ответ не мне, но хочу прокомментировать.
В зал ходить можно в любом возрастеи найти на это время тоже можно. Даже 3 дня в неделю силовых тренировок дадут результат, если все грамотно делать. Зал это не только красивое здоровое тело , но и дисциплина, которая также отразится и на питании.
Про возраст совсем не понятно. Я считаю, что для похода в спорт зал нет разницы сколько тебе лет.
Элька-Карамелька
• 04 июня в 09:14
Ответ дляGvenna
Люблю печінку їсти, але не люблю готувати )))
КоролеВешна• 04 июня в 09:22
Ответ дляЗоя Жорівна
У вас незбалансоване харчування.
Ви майже не вживаєте овочів.
Відсутні СКЛАДНІ вуглеводи і клітковина.
Білку мало
Булки-персики - це прості вуглеводи, які в викликають сплеск інсуліну.
Сир і горішки - це добре для перекусу, а не для повноцінного харчування )
Все життя ви так харчуватися не будете
І звісно, що все те що ви нам фотографуєте(смаколики), ви будете вживати в набагато більшому обсязі після схуднення.
За схуднення у вас згорять залишки мʼязів, бо мʼязи організму розчепити легше ніж жир, а жирок залишиться. І вам буде ще важче тримати дефіцит, бо мʼязи як раз та сама частина тіла яка вимагає багато калорій.
До каш і овочів себе треба привчати, як дитину малу : «Спочатку основна їжа, а потім смаколики»
Ви майже не вживаєте овочів.
Білку мало
Все життя ви так харчуватися не будете
Вы вроде так правильно пишите. Но инсулин выбрасывается на любую еду. А в персиках нет клетчатки?
Вы, например, каши едите во все 3 приема еды?
КокошинЭль• 04 июня в 09:25
Ответ длякогдадеЦкие
Нічого не рухається за ці два тижні, ні вага ні обʼєми
Зменшувати далі калорії на буду, голод не потрібен
Мені добити 3 кг всього
Ну если Ваш дефицит калорий 20-30%, то снижать уже некуда. Вам же хочется наверное безопасно для здоровья, а не просто скинуть?
когдадеЦкие• 04 июня в 09:27
Ответ дляКокошинЭль
Так без шкоди здоровʼю, але я знаю така вага у мене була то ж вона досяжна
Коли мовчу- приємна жінка• 04 июня в 09:28
Ответ дляЗоя Жорівна
О! Це вже просвітлення!
Ви каші додали!
Вітаю!
Вже краще ніж учора
Ви каші додали!
Вітаю!
Вже краще ніж учора
А зачем те каши?
КокошинЭль• 04 июня в 09:30
Ответ длякогдадеЦкие
Ну конечно, достижимо!
Просто Вы написали «Зменшувати далі калорії на буду» , значит уже уменьшали их?
когдадеЦкие• 04 июня в 09:31
Ответ дляКокошинЭль
Ну конечно, достижимо!
Я про те що на 1000 сидіти не буду, це вже не здорово
КокошинЭль• 04 июня в 09:31
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так, а что её там готовить? Она же быстрее готовится, чем салат на одну порцию режется)
КокошинЭль• 04 июня в 09:33
Ответ длякогдадеЦкие
Это 100%. Вы правы!
А сейчас у Вас какой дефицит в процентах?
Элька-Карамелька
• 04 июня в 09:33
Ответ дляКокошинЭль
Сам вид її сирої ((((
когдадеЦкие• 04 июня в 09:34
Ответ дляКокошинЭль
Это 100%. Вы правы!
Відсотки не рахувала, в залежності від дня в калоріях 1300-1500
КокошинЭль• 04 июня в 09:35
Ответ дляЭлька-Карамелька
Сам вид її сирої ((((
Ааааа… теперь понимаю)
Я на неё не смотрю 😂 быстро на сковородку, минута дела и готово)
Ответ дляКокошинЭль
Я как раз вчера готовила ’ по восточному’
Куриную печень обвалять в муке и поджарить немного на сковороде, минуты 4, потом залить соусом ( томаттый соус+ соевый+ мед+ чеснок), ещё пару минут и готово.
КокошинЭль• 04 июня в 09:38
Ответ длякогдадеЦкие
Ну сам коридор Вашей калорийности, мне конечно, ни о чём не скажет. Ведь я не знаю, ни Вашего возраста, роста, веса… Но если Вы создаёте ежедневный дефицит в 20-30%, то опускаться уже некуда. Согласна с Вами.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 04 июня в 09:39
Девочки, прокомментируйте мой завтрак, кто в теме. Это норм или стрем?
Элька-Карамелька
• 04 июня в 09:40
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тут у кожного свій норм, чи стрьом.
КокошинЭль• 04 июня в 09:42
Ответ дляиванюся
6 минут для куриной? Как на меня, то многовато. Но на вкус и цвет товарища нет. Поэтому уверена, получилось шикарно 😌
Я с мукой печень не готовлю. Жарю на сливочном масле. Соевый соус, ни в коем случае, он её делает жёсткой(((, а вот мед и Дижонская горчица, совсем немного, делают её, лично для меня, ооооооочень вкусной)
КокошинЭль• 04 июня в 09:43
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так а где он? Мы его не видим.