Элька-Карамелька• 04 июня в 07:24

Сніданок на схудненні 36

Добрий ранок, смачного
Чудо Ф_ф КеДаХ• 04 июня в 09:45
Ответ дляКокошинЭль
Так а где он? Мы его не видим.
Не могу добавить фото(

иванюся• 04 июня в 09:49
Ответ дляКокошинЭль
6 минут для куриной? Как на меня, то многовато. Но на вкус и цвет товарища нет. Поэтому уверена, получилось шикарно 😌

Я с мукой печень не готовлю. Жарю на сливочном масле. Соевый соус, ни в коем случае, он её делает жёсткой(((, а вот мед и Дижонская горчица, совсем немного, делают её, лично для меня, ооооооочень вкусной)
Нет, печень получается очень нежная
Фиктивная• 04 июня в 09:57
Ответ дляВиннипуховна
Для 40 так себе, пришлось руку задрать, чтоб хоть немного сиськи поднялись и кожа натянулась 😂
Серьезно? Давайте ваше фото, мы сравним.
Коли мовчу- приємна жінка• 04 июня в 10:24
Ответ дляЗоя Жорівна
Ось так я виглядаю останні 3 роки. І так! Мені 40

То вже повірте я знаю про що кажу )
Видно что и спорт у вас активно присутствует) как часто занимаетесь в зале и чем именно?
И как выглядели до? На сколько кг похудели?
Мне актуально, т.к. мне 40 и я невысокая (судя по фото вы тоже миниатюрная) и нужно сбросить примерно 5 кг
АгатаХристя• 04 июня в 10:25
Ответ дляЗоя Жорівна
О! Це вже просвітлення!
Ви каші додали!
Вітаю!
Вже краще ніж учора
Что вам дал этот коммент, скажите?) Пытаетесь показать, что лучше автора? А почему? Дома не ценят?)
АгатаХристя• 04 июня в 10:29
Ответ дляЗоя Жорівна
З великої ваги це не так важко
Менять свои привычки всегда сложно. Но вы 100% не были в большом весе, отсюда и стереотипное мышление)
АгатаХристя• 04 июня в 10:30
Ответ длякогдадеЦкие
Я зла, вага стоїть другий тиждень і хоть трісни, вчора психонула шоколадку втоптала(
Ничего, бывает, продолжайте дальше. Результат будет.🎀
Стриптизерка• 04 июня в 10:31
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так це та пані, що в спіідниці сінсей? Там вона була вища, довгонога на вигляд, а тут такий збитий бутузик, коротконогий, купальники противопоказані, або інші моделі, з високими вирізами для ніг.
Эээм. Я была к вам позитивно настроена, но от этого сообщения выпала. Человек с весом 80+ пишет на эту фигуру что это сбитый бутузик, которому противопозаны купальники. Ой
Зоя Жорівна• 04 июня в 10:31
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
4 силових на тиждень. Зараз тільки кардіо, бо на відпочинку
Схудла на 10.
В сімʼї всі повні. Мені важко було б тримати вагу, як би я не мала дисципліни і спорту
Мама 120 кг.
Бабуся по татовій лінії 140 мабуть.

Та не реву я• 04 июня в 10:31
Ответ дляКокошинЭль
Доброго ❤️ смачного!

День 153. Завтрак:
- заливное 288-117; 🥬 маринов. 98-39,2; гречка 38-57; 🐔 гриль 96-124,8; 🫚 26-9,9; слива маринов. 16-9,3
Вес: 562 гр. Калорийность: 332,2

Вчерашние обед и ужин.
Обед:
- сливочный суп с нутом и грибами 406-203; 🍞 гречневый 38-57,8
Вес: 444 гр. Калорийность: 260,8
Ужин:
- 🥦 142-38,3; ракушки из рисовой муки 132-151,8; подлива с говядиной 84-55; 🍅 78-15,6; 🫑 46-11,5
Вес: 482 гр. Калорийность: 272,2
ооо, я ваша фанатка заливного
иванюся• 04 июня в 10:34
Ответ дляСтриптизерка
Я тоже разочаровалась в авторе... При том, что девушка на фото действительно в отличнешей форме и в купальнике она супер.
Зоя Жорівна• 04 июня в 10:35
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це не сінсей, а ойшо))

З короткими ногами ви нічого не зробите , звісно, а ось така форма як у мене - цілком реальна)
Зоя Жорівна• 04 июня в 10:37
Ответ дляКоролеВешна
Вы вроде так правильно пишите. Но инсулин выбрасывается на любую еду. А в персиках нет клетчатки?
Вы, например, каши едите во все 3 приема еды?
Так всі три прийоми їжі кашу.
Бо я буду голодна, мені потрібна енергія, щоб тренуватися і жити.

На персиках і булках енергії буде обмаль.
Або достатньо, тоді перебор по калоріях і жирах)
Зоя Жорівна• 04 июня в 10:38
Ответ дляКоролеВешна
Я нічого не маю проти персиків, як і інших фруктів , які я теж люблю : персики, черешня, кавун - усе це класно, але не як основне джерело харчування
Ms. Android• 04 июня в 10:39
Ответ дляЗоя Жорівна
Треба привчатися їсти крупу.
Тоді будете неголодна і з фігурою буде порядок.

Якщо не привчите себе, а будете так і харчуватися, як зарчуєтесь зараз (сир, горішки, смаколики) , то будете ще більшою за рік ніж зараз
Я не їм каш багато років. Ситості аони не дають мені
Зоя Жорівна• 04 июня в 10:39
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У мене зріст 170
Коли мовчу- приємна жінка• 04 июня в 10:40
Ответ дляЗоя Жорівна
Схудла на 10.
Мама 120 кг.
Бабуся по татовій лінії 140 мабуть.
Вы молодец!
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июня в 10:40
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну звісно!
Кому ж я намагаюся донести)
Простите, вы врач-диетолог?
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 10:40
Ответ дляСтриптизерка
А що ви зробите з такою фігурою нічого, багато таких широких жінок ((( Форми, м´язи ок, велика робота, але бутузик, хоч в 40 кг, хоч в 80 ((((. В мене така дядина, вона не товста, але така широка, коренаста, активна фізично - гори, хайкінг, лижі, велики. Але назвати її стрункою, тендітною, жіночною не можна ніяк.

автор Элька-Карамелька • 04 июня в 10:41
Ответ дляСтриптизерка
Позитив так і пер два дні, а може і більше, просто не помічала.
Зоя Жорівна• 04 июня в 10:41
Ответ дляАгатаХристя
Дома мене цінують навіть із зайвою вагою) тут не в тому діло)
Поки ви мене полоскали я вже десятку зробила за ранок😂

То годі теревенити, фантазувати про мої мотиви і беріться вже до діла 😁
Будете і ви гарна)
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 10:43
Ответ дляЗоя Жорівна
Це не сінсей, а ойшо))

Важ живіт класний!!!
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 10:50
Ответ дляЗоя Жорівна
У мене зріст 170
Що реально? На вигляд до 160, як так?
Зоя Жорівна• 04 июня в 10:54
Ответ дляЭлька-Карамелька
Що реально? На вигляд до 160, як так?
Ви мені нагадуєте ось цю героїню з супер мами 😁

Вона хейтила там Корячку за її форму, типу у Корячки недостатньо довгі ноги)
Фото Корячки додаю)

Виглядало забавно)
Прям як от зараз 😁
Зоя Жорівна• 04 июня в 10:57
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Простите, вы врач-диетолог?
Не треба бути лікарем , що розуміти якісь базові правила.

Наприклад : мити руки перед їжею, чистити зуби, харчуватися збалансовано, робити зарядку )
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 11:00
Ответ дляЗоя Жорівна

Фото Корячки додаю)

Виглядало забавно)
Прям як от зараз 😁
Жіночка на першому фото жахлива, як з тюряги баба. А ви трішки заплутався в показах, чи ви телескопічні? В одній темі ви пишете, що зріст 160, а тут хопа і 170? Як так? А що зараз, не бачу зв´язку?
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июня в 11:02
Ответ дляЗоя Жорівна

Какие базовые правила именно по организму автора? То, что подходит вам, не обязательно подходит и нужно остальным. Основа есть конечно - меньше есть и больше двигаться. Но позвольте автору самой пройти этот путь. Иногда люди не хотят советов, а если есть вопросы, то спрашивают.
Зоя Жорівна• 04 июня в 11:03
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви мабуть мене плутаєте з кимось)
У мене зріст 170
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 11:07
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви мабуть мене плутаєте з кимось)
У мене зріст 170
Це ж Ви? Фото 2 улюблена поза )))?
13чудоСВЕТА• 04 июня в 11:14
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це ж Ви? Фото 2 улюблена поза )))?
Та нє, то різні люди. Телефон по різному тримають, зазвичай 99% однаково пальці лежать на телефоні, це звичка від розміру руки залежить. А чого ви до пози у дівчат придрались? яка різниця