Элька-Карамелька• 04 июня в 07:24
Сніданок на схудненні 36
Добрий ранок, смачного
Зоя Жорівна• 05 июня в 16:05
Ответ дляДобро с Кулаками
У мене нема вашого додатка. Я пробігла 3500 м відстань по карті від А до Б.. за 20 хвилин, пульсометр показував 75 до 90. .
Давайте ваш додаток, який у вас є) ну якщо ви все життя бігаєте, то якось же ви контролюєте ваші показники ?))
Добро с Кулаками• 05 июня в 16:05
Ответ дляЗоя Жорівна
Давайте скрін вашої пробіжки я подивлюсь по сегментам який у вас результат.
Який каденс. На якому відрізку яка швидкість і пульс.
Без цього це все бла-бла-бла і не більше))
Бла бла це хизуватись пульсом 165. Це жодного разу не регулярний біг і навантаження.
Добро с Кулаками• 05 июня в 16:08
Ответ дляЗоя Жорівна
Уявляєте, люди без додатків бігають знаючи скільки кілометрів між об`єктами, маючи на руці годинник, і пульс вимірюється рахуванням за хвилину.
Зоя Жорівна• 05 июня в 16:09
Ответ дляДобро с Кулаками
Все зрозуміло. Тоді порівнювати нам просто нічого. У мене є запис тренування з темпом, пульсом і сплітами по кілометрах, а у вас — спогади про пульс, порахований вручну. 😂
Зоя Жорівна• 05 июня в 16:09
Ответ дляДобро с Кулаками
Зрозуміла. Я більше довіряю записам тренувань, ніж оцінкам ’десь бігла, десь рахувала’. Гарного дня. 😊
Добро с Кулаками• 05 июня в 16:12
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви не вмієте без додатка пульс рахувати? Вам же 40 років!!!! Дожити до такого віку і не навчитись пульс рахувати, це просто кошмар. То ви не бігали поки додаток не завели?
Зоя Жорівна• 05 июня в 16:14
Ответ дляДобро с Кулаками
Все, засмутили. Побігла вчитися рахувати до 90 без додатка. 😂
Добро с Кулаками• 05 июня в 16:15
Ответ дляЗоя Жорівна
І ця людина когось хоче навчити і ставить себе в приклад?
Зоя Жорівна• 05 июня в 16:16
Ответ дляДобро с Кулаками
Почнемо з того, що вашого прикладу тут не було))
Були тільки розповіді «Як бабка дівкою була»😂
Котомафия• 05 июня в 22:19
Ответ дляЭлька-Карамелька
Та день такий просто, а може чаша терпіння переповнена. А так я мила і коректна. Тут мені он показали еталонний сніданок, цирк та й годі - три листка замордованої зелені, пухлий перець, щось перепалене і якась нещасна пучка жовтої субстанції, а головне кашка, побільше кашки. І тоді будуть такі ж жирні ляшки, як у господарки сніданку. При моїх 84 кг і то не такі ляшища мощні. Фото суботи
Одежда вас полнит, вам все что на вас долает ещё 10, вам гардероб поменять
Элька-Карамелька
• 05 июня в 22:30
Ответ дляКотомафия
Та немає сенсу міняти, коли дійдуть до цілі, то поміняю, витягну свої речі, я гарні, якісні речі не роздавала, не викидала. Тому зараз ношу те, що є, багато чого не можу носити (низ), бо сповзає.
Котомафия• 06 июня в 00:21
Ответ дляЭлька-Карамелька
Которые из моды вышли, смысл сейчас себя уродовать
Місячне Сяйво• 06 июня в 10:09
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви мені нагадуєте ось цю героїню з супер мами 😁
Вона хейтила там Корячку за її форму, типу у Корячки недостатньо довгі ноги)
Фото Корячки додаю)
Виглядало забавно)
Прям як от зараз 😁
Фото Корячки додаю)
Виглядало забавно)
Прям як от зараз 😁
Корячка это Анжелика Варум?)
Элька-Карамелька
• 06 июня в 10:56
Ответ дляКотомафия
Нічого не вийшло з моди за 2 роки, там базові речі, не якісь фаст тренди.
Точная копия плова• 06 июня в 11:20
Ответ дляЗоя Жорівна
Харчування це 80 % успіху.
Якщо не відлагоджено харчування, то ви в залі хоч і зранку до ночі сидіть, воно нічим не допоможе.
Не подобається зал - теж не біда : теніс, танці, басейн, прогулянки із собакою/дітьми. Будь-яка рухома активність підходити.
Але харчування це саме перше і найголовніше.
У вас каша в голові:
’Худнути можна на БУДЬ-чому. І на чіпсах із шоколадками можна схуднути.’