Сапай вазони• 04 июня в 17:45

Детская комната 8,1 кв.м мало?

Ребенку 2 года. Планируем обустраивать детскую. Мало ли будет 8,1кв.м ему?
Краля-Галя• 04 июня в 20:43
Ответ дляТочноБудет
А навіщо родині проводити час в різних кімнатах? Я вважаю правильним, коли в дитини є можливість гратися поруч з батьками, а не сидіти на самоті, зате у великій дитячій.
В маленькій кімнаті дитині буде комфортніше спати. А у вітальні- гратися.
Можно так,а ближе к 8-10 годам отдать ребенку гостиную

Піу!Піу!• 04 июня в 21:21
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Время летит, война 5-й год. Сейчас два раза моргнешь, а уже в школу идти.
и ? поставят вместо комода шкаф, вместо маленькогл стола большой и норм.
Піу!Піу!• 04 июня в 21:24
Ответ дляНа пів ставки
У сучасних дітей туди навіть половина іграшок не влізе
У моей все влезало в стеллаж 2х метровый, прикрепленный к стене)
Лиса Патрикевна• 04 июня в 21:46
Ответ дляСапай вазони
Мы с сестрой тоже в не большой комнате жили на двухярусной кровати спали
8 кв на 2х это мало. На 1го норм. Кровать 2×0,9, шкаф 1,6×0,6, стол 1,2×0,6 =3,5кв,м. 4,5 кв метра остаётся пространства посередине для передвижения и игры, это немало.
Apassionat_a• 04 июня в 22:05
Ответ дляСапай вазони
Вот и я думаю. Что с этой войной возможно и переедем.
Може переїдете, а може й залишитесь. І перепрофілюєте кімнати, якщо буде треба
Принаймні треба усвідомлювати, що живемо тут і зараз.
Дитина мала, кімната без балкону (це істотно для безпеки)
Звісно, в кожного свої потреби. Для мене особисто важливе кухня-вітальня, там де вся родина спільно проводить час. Плюс щоби кожний мав ще свій окремий простір
автор Сапай вазони • 05 июня в 05:59
Ответ дляНалогообложу
Тоді це максимально дивне рішення.
Я б дитячу зробила там де 11 кВ, там немає балкону. І кухню вітальню 17
11кв это кухня, это же квартира, комуникации не переносные
Алгонавт• 05 июня в 08:30
Ответ дляСапай вазони
Дитина в гостинной все время, а спит с нами
гостиНая, что вы постоянно ту н тулите
Налогообложу• 05 июня в 09:16
Ответ дляСапай вазони
Почему нет?
Там же санузел рядом
интайм_не_предлагать• 05 июня в 09:18
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ручки с замком поставить
Як це спасе від того що дитина півтора року відкриє замок? Діти зараз дуже талановиті. У них місяців з 6 мрія взламника, бізіборди з замочками ключиками. Відстежити де ключі раз плюнути. Поки мама думає що дитина спить вона відкриває що завгодно.