Майская киска• 04 июня в 23:05
Відмовила йому. Скажіть, але ж я все зробила правильно ?
Можете мене засуджувати.
Закохалась 4 місяці тому у власника компанії в якій працюю (можете тут починати обзивати мене тролем), як дурна. Він якраз тільки повернувся з-за кордону.
Спочатку я дуже переживала через те, що я проти нього нічого не значу - навіть не займаю керівну посаду.
Потім переживала через те, що він одружений - довго боролась із соромом, але таки перестала.
Сьогодні було наше перше побачення за межами офісу, де він вже не натяками, а прямо сказав про почуття.
Але я ж не дурна. Сказала йому, що якщо у нього криза в стосунках з дружиною і він шукає легкого роману - то це не до мене.
Встала і вийшла з авто.
Боляче, але не шкодую. Мені після закінчення нашого роману було б набагато гірше.
Чи може я таки дурна і треба було спробувати?
Встала і вийшла з авто.
Дама_из_рекламы• 05 июня в 04:29
Не поняла про ’прямо сказав про почуття’. Типа Маша, я вас люблю или шото в последнее время со мной странное, наверное потрахаться хочется?
Обнемашечка• 05 июня в 06:18
Ответ дляМайская киска
Не знаю. Я одразу пішла.
Ніби в шоці був
А тут діло не в ньому)
Діло в вас)
Тепер от ви чекаєте, що він напише. ))
Діло в вас)
Тепер от ви чекаєте, що він напише. ))
Майская киска
• 05 июня в 07:52
Ответ дляОбнемашечка
А тут діло не в ньому)
Діло в вас)
Тепер от ви чекаєте, що він напише. ))
Діло в вас)
Тепер от ви чекаєте, що він напише. ))
А что мне ждать?
Я сегодня на работу иду, меня пока не уволили 🤣
И так напишет
Обнемашечка• 05 июня в 12:22
Ответ дляМайская киска
А что мне ждать?
И так напишет
Ну тоді все що ви сказали, воно ж було не про те, щоб розійтися з ним)
А щоб сильніше зачепити
Ну так, все правильно зробили
А щоб сильніше зачепити
Ну так, все правильно зробили
Майская киска
• 05 июня в 13:48
Ответ дляОбнемашечка
А щоб сильніше зачепити
Ну так, все правильно зробили
А щоб сильніше зачепити
Ну так, все правильно зробили
За кого ви мене приймаєте?
Обнемашечка• 05 июня в 16:02
Ответ дляМайская киска
За кого ви мене приймаєте?
За розумну дівчину, взагалі то))