Фантазерша• Изменено 05 июня в 18:24

Подруга «проти всих»! Як вона замахала!

Дружимо із жінкою з моєї минулої роботи.
Десь роки 3-4.
Вона мені здалась така активна і правильна із правильною позицією, але вона мене задовбала 🤪
У неї скрізь з усіма конфлікти.
На роботі конфлікти з колегами, в школі у дитини конфлікти з іншими батьками і вчителями, вдома з чоловіком і мамою.
Вона постійно з кимось «воює», щось відстоює , доказує, конфліктує, не розмовляє, доносить, тисне і т. ін.

І загалом у неї в 90 відсотка ПРАВИЛЬНА І СЛУШНА ПОЗИЦІЯ. Досить аргументована і справедлива.
Але як мене все те задовбало!

ПРИКЛАД:
Нещодавно вона сварилася із сусідами, бо палять на балконі, а дим тягне в квартиру.

Я от повністю її розділяю і обурююсь. Просила декілька разів не палити, а в останній із заходів просто зламала сусідці пальці😂
Сусідка звернулась в поліцію, а я вислуховую все це лайно 🤪
В поліції допомогла їй владнати все. Сусідка кинула палити🙈

Приклад 2 :
Сварилася із тренером доньки , що там якісь витрати на батьків розкинули, які наче б то тренер мала нести.
Там і сума невелика типу 50 грн.
Але подруга настільки принципова, що вважалася в конфлікт, забрала з секції дитину, намовила інших батьків відмовитися платити - там ціла революція була. Тренерка в решті решт здалася і відмовилася від тих коштів.
Приклад 3
З мамою оселився якийсь Альфонс. Зі слів подруги, короче вона доклала максимум зусиль, щоб того мужика від мами викурити.
Кажу ну і чого ти вчепилася жінці 55 , одинока. Хай би жила собі.

Я останній час перестала від неї брати трубку. Бо мені ця війна в печінках сидить.
А вона мені пише, що за мною дуже сумує і просить пояснити мою поведінку.

Ви б написали людині як є?
І чи є у вас такі войовничі люди в оточенні.
Радість моя• 05 июня в 18:46
чаво? пальцы ломала? а нос бы ей не сломали?

автор Фантазерша • 05 июня в 18:46
Ответ дляБорисфенка
І раптом трапиться бумеранг - вона причепиться і до вас, ’не так дитину одягаєте’, наприклад. І буде навіть права, бо шапку ви занадто теплу одягнули. І в палкій боротьбі за права вашої дитини зламає вам руку.
І це буде правильно, бо ви власними руками підтримували її безкарність раніше. Тому вона продовжує всюди.
Бумерангів не існує

Покарання у вигляді штрафу отримала, та й годі)
Щось не спиться• 05 июня в 18:46
Ответ дляMs. Скромность
Не знаю, есть
К сожалению ваши возможности есть не у всех и очень хочется все решать по закону.
автор Фантазерша • 05 июня в 18:48
Ответ дляРадість моя
Ну як бачите не зламали😄
Але життя довге, ще не вечір )

Колишній чоловік тільки тачку спалив🙈

Але це було задовго до мене
Радість моя• 05 июня в 18:46
Ответ дляMs. Скромность
Если бы мне соседка сломала пальцы, у нее б соседи уже были другие. По камере. Или по палате. Слава богу, есть возможности.
аналогично
автор Фантазерша • 05 июня в 18:48
Ответ дляРадість моя
аналогично
Тут на порадниці всі круті))
Борисфенка• 05 июня в 18:48
Ответ дляФантазерша
Бумерангів не існує

Даремно так думаєте. Ви власними діями покриваєте зло, а непокаране зло породжує ще більше зло.

автор Фантазерша • 05 июня в 18:50
Ответ дляБорисфенка
Ага-ага))
Ви ж бачите , як всесвіт всіх нещадно карає і встановлю справедливість по всьому світу)
Борисфенка• 05 июня в 18:50
Ответ дляФантазерша
І зі мною було декілька разів.
Достьобувалась до мене, але я їй могла досить популярно пояснити в чому вона неправа

Вона обидва рази погоджувалась😄

Руку мені не зламає, не переживайте так за мене)
Я ж не курю, того в гарній фізичній формі 😂
Життя довге, і хтозна, скільки ви будете в гарній фізичній формі (дай Боже, щоб довго).
І мати під боком біснувату сусідку таки лячно.
автор Фантазерша • 05 июня в 18:52
Ответ дляБорисфенка
Ви теж палите на балконі чи в підʼїзді, що лячно вам ?)

А по темі не знаю, як сусідку, а от подругу геморно таку мати)
Я Головна• 05 июня в 18:54
Ответ дляФантазерша
Кинула б палити)) і переглянула свій стиль життя 😂
Так она может свой рехаб открыть-освобождение от зависимости
Борисфенка• 05 июня в 18:54
Ответ дляФантазерша

Так, я палю на балконі. Всі сусіди також палять на балконах.
Таки лячно. Хоч не розстрілюють за паління ще?
автор Фантазерша • 05 июня в 18:54
Ответ дляЯ Головна
Я не впевнена, що будуть бажаючі на таку екзекуцію😂
автор Фантазерша • 05 июня в 18:54
Ответ дляБорисфенка
Ну дай Бог вам здоров’я і сусідів терплячих 😄
Борисфенка• 05 июня в 18:56
Ответ дляФантазерша
Дякую. Сусіди-португальці періодично ще й напиваються і б´ються, така у них специфічна любов з мордобоями. Але то їх справа.
автор Фантазерша • 05 июня в 18:58
Ответ дляБорисфенка
Це складно, я співчуваю((

Мені в юності це знайомо. Коли жила в дешевих зйомних квартирах
Борисфенка• 05 июня в 18:59
Ответ дляФантазерша
Це складно, я співчуваю((

Та мені все одно. Коли сильно верещать, обіцяю викликати поліцію, стихають. Буває таке нечасто, решта сусідів сумирні.
Та легко!• 05 июня в 19:02
покажите ей Советчицу - пусть тут срется в темах
автор Фантазерша • 05 июня в 19:02
Ответ дляТа легко!
Думаю їй більше довподоби наживо

Тут мені ще її не вистачало

Радість моя• 05 июня в 19:05
Ответ дляФантазерша
Тут на порадниці всі круті))
ну ну
надеюсь, мы с вами не встретимся
я планочница, поэтому поверьте, мне плевать что тут
я знаю, что может быть в реальности
автор Фантазерша • 05 июня в 19:11
Ответ дляРадість моя
ну ну
надеюсь, мы с вами не встретимся
я знаю, что может быть в реальности
Послухайте я не хочу з вами мірятися ні фізично, ні впливово))

Нехай вам буде.
Тут анонімна сфера інтернету, будь-хто, будь-що може про себе розповідати. Це ніяк не перевірити.

Тема не про це!

Чи билася я з кимось колись - ніколи
Чи ламала б я пальці дрібним хуліганам - ні
Чи розумію подругу в цій ситуації - авжеж, АЛЕ НЕ РОЗДІЛЯЮ ЇЇ ПОЗИЦІЮ)
До речі, декілька сусідів її підтримали і навіть в суд свідчити ходили🤪

Тож подруга права 💯 по суті, але не по формі)

Тема про те що мене задовбало таке товариство.
Я просто хочу слухати про всі ці умовні «бійки» з колегами, сусідами, тренерами, вчителями, батьками і т.д.
Мене це втомлює.

Ось про це тема, а не про те чи перемогли б ви мене , а я вас в темному провулку темної ночі.

Спойлер : я б з вами і не билась би. Аби ви хотіли битися зі мною то тікала би 😂
Билася б тільки , якщо куди тікати не було б))
Айпишница• 05 июня в 19:23
Начнете объясняться - рискуете стать следующим противником
Похоже, что либо общение было односторонним, либо вы страдаете повышенным человекоугодием
Ms. Скромность• 05 июня в 19:54
Ответ дляЩось не спиться
А что по закону положено за сломанные пальцы?
Щось не спиться• 05 июня в 19:56
Ответ дляMs. Скромность
Это влечет потерю трудоспособности? Наказание бывает разным. А вот за курение на балконе никакого наказания нет. А жаль.
Ms. Скромность• 05 июня в 19:57
Ответ дляЩось не спиться
Балкон - частная собственность. И люди вправе делать там все, что хотят.
автор Фантазерша • 05 июня в 19:57
Ответ дляMs. Скромность
Середньої тяжкості може бути тілесне ушкодження
Залежить від того наскільки описано правильно
Ms. Скромность• 05 июня в 19:58
Ответ дляЩось не спиться
Умышленное причинение вреда здоровью и нанесение телесных повреждений — уголовное преступление
Ms. Скромность• 05 июня в 19:59
Ответ дляФантазерша
Вот! Есть от чего плясать.
автор Фантазерша • 05 июня в 20:00
Ответ дляMs. Скромность
Воно-то так, але не завжди

Якщо я триматиму поросят на балконі, або каністру із солярою , то ви наврядчи зрадієте )
Ms. Скромность• 05 июня в 20:02
Ответ дляФантазерша
Воно-то так, але не завжди

Та мне пофіг. Еще раз, ваш балкон, используйте его как хотите. А я использую свой для курения