Покращена• 06 июня в 21:25
Наша тендітна 90 кг пані із сніданками сьогодні в ударі
Ржу і не можу спинитися)
Як вам, дівчата?
Я завжди говорила, що дієта небезпечна для психічного стану
Як вам, дівчата?
Чай не пью, только кофе• 06 июня в 21:29
На вас так легко нападає істерика? Перевірте щитовидку і гомональний фон. Якщо все добре - то до психіатра. ’ Ржу, не можу зупинитись’ - це серйозно.
Бараболька• 06 июня в 21:29
Зависть - страшная сила.) Для меня любые 60 красивее выглядят, чем 90+.
Ненька наша• 06 июня в 21:30
Та вона людина-кікашка просто, що з неї візьмеш..вже зрозуміли за останні дні
Покращена
• 06 июня в 21:31
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
та которая каждый день завтраки выставляет?
Вона))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 июня в 21:32
Ответ дляПокращена
Вона))
По 1 скрину если её тема то там скрин не автора выходит. Если автор Завтракальщика то там бы было видно.
Чеширская кошечка• 06 июня в 21:33
Она все продолжает? Я тогда охренела, когда она на ту фотку написала ляшища и что у нее меньше. И до сих пор не может успокоиться
КондуктЕр тролейбуса• 06 июня в 21:33
Так у неё на фото, на весах цифра 84 уже, а всё ржёте не можете остановится, а зависть, аж слюной скапывает 😂
Дівчина Гілмор• 06 июня в 21:33
При 170 зрості і вазі 60 це кабан?
60-62, це як на око визначити 2 кіло
Покращена
• 06 июня в 21:34
Ответ дляЗабрала і не сказала
Удалено администрацией...
Не має нічого огиднішого, ніж ділити жінок на категорії і принижувати їх, добираючи гидотні порівняння, особливо, якщо сама ще та «міс тендітність»
Треба ось так• 06 июня в 21:34
Декого тригерять такі теми,певно через те,що вони собі такого дозволити не можуть,мабуть.Я не маю змоги харчуватися дорого,все просте,але з задоволенням дивлюся,настрій від таких тем прекрасний.
ЛеньГуглить_правда• 06 июня в 21:34
А до чого цей пост? Вона вам дорогу перейшли чи чоловіка відбила?
КондуктЕр тролейбуса• 06 июня в 21:34
Ответ дляА що таке?
А де це видно?
Ей не важно.
Важно захейтить.
Такая низость.
Важно захейтить.
Такая низость.
Покращена
• 06 июня в 21:35
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Це вона в іншій темі
Обижулька• 06 июня в 21:35
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Она написала в другой теме, другого автора. Причём сама написала, что это ее темы про сниданок 158
А що таке?• 06 июня в 21:35
Там у автора нік «тірамісу не терасі»
А це якась інша, хто вона? Чи то ви і є?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 июня в 21:35
Ответ дляОбижулька
Поняла)
Треба ось так• 06 июня в 21:36
Ответ дляПокращена
Це вона в іншій темі
В вас загострення?