Може ще третю?• 08 июня в 01:52
Ліцей Інтелект чи Русанівский?
Який навчальний заклад ви б обрали і чому? Та чи є в Інтелекті математичні класи? Яка атмосфера в школі?
Анютины ласки• 08 июня в 07:45
Інтелект не хвалять.
Я б обирала серед 208, Русанівського і Технічного. Вони приблизно у одному районі і у кожного з них свої плюси.
Мої діти навчаються у Технічному. Одна з причин, чому не 208, це уроки парами і те, що їхати туди дітям одним транспортом, без пересадок. До Русанівського від нас теж одна маршрутка, але туди не влізти зранку, тому його першим відкинула.
Може ще третю?
• 08 июня в 09:10
Ответ дляАнютины ласки
Інтелект не хвалять.
Дяккю за відповідь. А чому не хвалять інтелект?
Може ще третю?
• 08 июня в 09:11
Ответ дляЖующаЯКонфету
Русановка пока там есть Шамович и Филиповский.
Так, є. Але там мови не дуже
ЖующаЯКонфету• 08 июня в 09:36
Ответ дляМоже ще третю?
Так, є. Але там мови не дуже
Мови можно довчити на курсах. А вот математиков такого рівня майже не залишилось
Анютины ласки• 08 июня в 09:53
Ответ дляМоже ще третю?
Кажуть, що велике навантаження, і що не у самому ліцеї реально вчать, а треба звертатися до репетиторів.
Недалеко живе подруга, то для своїх дітей вона обрала Наукову зміну.
Може ще третю?
• 08 июня в 11:07
Ответ дляАнютины ласки
Наукова точно ні. Перетворили таку сильну школу в конвеєр (( сумно.
Анютины ласки• 08 июня в 15:20
Ответ дляМоже ще третю?
Наукова сильніша за Інтелект. Навіть зараз.
Може ще третю?
• 08 июня в 18:41
Ответ дляАнютины ласки
В чому саме? ) вона давно просіла за рейтингами. Та навіть без них, знаю багатьох, хто йде. Дисципліни там вже теж немає. Принаймні в 8 класах і молодше. Можливо не в усіх. Але серед моїх знайомих тільки з шостих класів минулого року пішло 5 дітей. 🤷♀️