Пацан к успеху шел• 08 июня в 11:19
Зафіксовано 4 випадки смерті мобілізованих у приміщеннях ТЦК, - Лубінець
В Україні зафіксовано вже щонайменше чотири випадки, коли незаконно затримані громадяни помирали безпосередньо всередині будівель ТЦК та СП. Про це в етері "Суспільне Студія" заявив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. Лубінець прокоментував проблему "бусифікації". Мовляв, людей запихають у мікроавтобуси та вивозять у невідомому напрямку, після чого родичі можуть кілька днів не мати інформації про їхнє місцеперебування.ь Відомості про затриманих приховуються, і лише згодом правозахисникам вдається встановити, що людину насильно утримують у конкретному приміщенні ТЦК та СП. Лубінець наголосив, що наслідки таких дій військовослужбовців ТЦК дедалі частіше стають трагічними. Нерідко після перебування у ТЦК громадяни опиняються на лікарняних ліжках із важкими травмами, і, як підкреслив омбудсмен, госпіталізація — це ще не найгірший фінал.
"У нас є випадки, коли після цього люди просто померли. В приміщеннях ТЦК СП, принаймні за моєю інформацією, вже зафіксовано чотири випадки, коли прямо в приміщеннях ТЦК СП люди просто померли. З незрозумілих причин, які, на жаль, потім навіть не вдається встановити своїми внутрішніми перевірками".
Пацан к успеху шел
• 08 июня в 11:25
Постійно говорить і нічого не робить, що би таких випадків не було більше.
Бла бла бла• 08 июня в 11:25
Их больше,просто не говорят в открытую об этом,я молчу сколько покалеченных
Дуболом• 08 июня в 11:26
Зафиксировать не значить упомянуть абсолютно все случаи, а таких случаев очень много к огромному сожалению.
Но это рашистское ИПСО, они проникают в Украину и клепают видео с мест душегубок которые происходят, а потом распространяют в открытом доступе. Только вот как и каким образом можно проникнуть в эти душегубки, чтобы снять видео для распространения, тут вопрос среди вопросов, для тех кто утверждает что зверства это ИПСО
Личко Невеличке• 08 июня в 11:32
Ответ дляДуболом
Вообще не удивлюсь если среди тцкунов есть и рашисты, а не только местное шаклье, вот те что в масках лазят, видимо рашисты и есть
Дуболом• 08 июня в 11:33
Ответ дляЛичко Невеличке
Всё вполне возможно
Аноним_Русалка• 08 июня в 11:59
Ответ дляЛичко Невеличке
Усі кругом агенти кремля, одні ми квіточки))) знайшли 1000 баксів і віднесли у відділ знахідок міста)
Пацан к успеху шел
• 08 июня в 12:08
Ганьба. Зрада. Повна профнепридатність керівництва країни.