СпайдерВумен• 08 июня в 13:14
Ви тут на порадниці всі жируєте.
Закусенец• 08 июня в 16:50
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не зникнуть, а трансформуються.
Чомусь Китай не веде війну. Хоча має і ресурси, і мільярд населення
Як скажете. Лоботомія теж не вбиває, а так би мовити трасформує
Госпожа Белладонна• 08 июня в 16:49
Ответ дляЗакусенец
Ви самі читаєте що ви копіюєте? Друга світова розпочалась у Європі, а Велика депресія була у Штатах і до Європи мала дуже віддалене відношення. На той час Європа і США економічно не були сильно пов´язані як зараз
Це відповідь на ваше хибне твердження. Ви зліпили дві війни докупи як спосіб скорочення ’зайвих’ людей
Пешеходик• 08 июня в 16:49
Ответ дляTeonaa
Тищ 5.500-6000
Ну, на Вас одну припадает два пенсинера. Итого каждому по 3000 грн пенсии.
Закусенец• 08 июня в 16:49
Ответ дляГоспожа Белладонна
Обом світовим війнам передувал промислові революції, які вивельнили мільйони людей, зробила їх ’зайвими’. Світова війна була неуникнена
Ну ниче се• 08 июня в 17:10
Ответ дляНе заздріть тьоті
Останній айфон показник дуже заможних людей?
Ну вибачте, коли купують телефон за 70тис, то якось бідністю тут не пахне і явно не на мінімалку
Агент Пинкертона• 08 июня в 18:26
Ответ дляНевісточка ж
Пенсионеры?
есть и такие. Кто прокурором, судьей отработал
Агент Пинкертона• 08 июня в 18:32
Ответ дляПешеходик
Покажіть ваші внески до пенсійного фонду за останній рік. Бо оце ’є з чого платити’ звучить доволі голослівно без конкретних цифр.
про шо ви кажете, зараз всі приватні структури мінімізують виплати та платять офіційно мінімалку або трохи більше. Це ж питання до наших підприємців чого вони не хочуть платити білі зарплати
Госпожа Белладонна• 08 июня в 20:04
Ответ дляЗакусенец
Війна — це результат політичних рішень, а не автоматичний наслідок появи фабрик. Конфліктів можна було б уникнути за інших умов:Дипломатичні прорахунки: Перша світова війна стала наслідком жорсткої системи таємних союзів та взаємного недовір´я. Помилка одного уряду автоматично втягувала у війну інші країни.Політичний вибір: Замість зовнішньої агресії держави могли обрати шлях внутрішніх реформ, соціального забезпечення та розширення прав робітників (як це частково відбувалося в деяких країнах пізніше).Ріст націоналізму: Промисловий людський ресурс був використаний елітами через пропаганду агресивного націоналізму та імперіалізму для відволікання людей від внутрішніх проблем.Отже, промислові революції створили вибухонебезпечні умови та інструменти для ведення тотальної війни, але саме політична воля, ідеологія та дипломатичні помилки лідерів того часу перетворили цю можливість на трагічну реальність.
Госпожа Белладонна• 08 июня в 20:09
Ответ дляЗакусенец
Ви взагалі не читаєте що я пишу. Війні потрібні ресурси. Дрова. Паливо. Як ще пояснити? Без цього не буває війн. З іншого боку спека та купа сухостою рано чи піздно призведуть до пожежі, ну не буває по іншому
росія та Іран розпочали б війну у будь-якому випадку. Вони ЗАВЖДИ розпчинали війни як тільки у них з´являлись ресурси на це. Це історично імперії які жили за рахунок експансії. Якщо вони припинять агресивні загарбницьки війни, вони зникнуть
Як ви собі уявляєте ’зникнення’ цих країн? Розпад, трансформація - можливо.
Знаєте, як кажуть: поки товстий сохне, худий здохне. Ці країні аж ніяк не худі.
Госпожа Белладонна• 08 июня в 20:09
Ответ дляЗакусенец
Таке враження, що ви марите
Закусенец• 08 июня в 20:23
Ответ дляГоспожа Белладонна
Таке враження, що ви марите
Почему вы все никак не успокоитесь? Что вас заставляет вас снова и снова мне писать на тему в которой вы дуб-дубом?
Вам ИИ что-то нагенерил на тему. Вы не можете ни освоить его писанину, ни мои комментарии. ’Ви марите’ - это единственное что вы написали ’от себя’, млять ни слова по теме
Не заздріть тьоті• 08 июня в 21:00
Ответ дляНу ниче се
Між мінімалкою і дуже заможними людьми прірва. Людина з зп в 50-70 тис може купити айфон якщо хоче. Це дуже заможна?
Ну ниче се• 08 июня в 21:55
Ответ дляНе заздріть тьоті
А де я взагалі казала про заможних людей??? Я казала, що бідні люди не купують телефони за 70тис
Не заздріть тьоті• 08 июня в 22:13
Ответ дляНу ниче се
То перечитайте свої ввдповідв