СпайдерВумен• 08 июня в 13:14
Ви тут на порадниці всі жируєте.
Невісточка ж• 08 июня в 13:25
Ответ дляНу ниче се
А Вам кацапським ботам не стидно таке писать? Чи не зрозуміло звідки Ваші закиди?
А пенсию 2700 не стыдно платить,когда комуналка 4?
Пешеходик• 08 июня в 13:27
Ответ дляСпайдерВумен
Може менше красти і зробити людям пенсії хоч по 10000?????!!!!!!
Автор, а покажіть свої відрахування у пенсійний фонд за останній рік
Мадам Подлинник• 08 июня в 13:28
Ответ дляНу ниче се
Вы,видимо,в каком-то другом мире живёте.Не у всех пенсии как у сбу и прокурорских.
Невісточка ж• 08 июня в 13:28
Ответ дляПешеходик
Смысл в них,если все равно три копейки заплатят
Невісточка ж• 08 июня в 13:29
Ответ дляПешеходик
Та я лучше отложу те 100$ или золото куплю, уже все ясно с пенсиями нашими
Моя улюблена страшко• 08 июня в 13:29
Ответ дляПешеходик
Пенсій фонд покриває захід. Пенсії платить Європа немає сенсу показувати відрахування. Тільки прокурорам це більше 100 тисяч, а робітникам 4. Мене завжди цікавило в чому винятковість прокурорської роботи?
Пешеходик• 08 июня в 13:30
Ответ дляНевісточка ж
Ну з пенсійних відрахувань працездатних осіб виплачують пенсії пенсіонерам. Так працює солідарна пенсійна система. От мені цікаво чи є з чого виплачувати, з розрахунку, що на 1 працездатну особу в Україні припадає 1.5-2 пенсіонера
Пешеходик• 08 июня в 13:33
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дефіцит (!!!) пенсійного фонду покривається з іноземної допомоги. А вона не безкінечні і не безрозмірна.
Тож повторю питання - скільки автор теми сплатила пенсійних внесків, щоб можна було підняти виплати у принаймні двох пенсіонерів, які припадають на її виплати до пенсійного фонду?
Моя улюблена страшко• 08 июня в 13:33
Ответ дляПешеходик
Так, є з чого виплачувати, достатньо зменшити пенсиї і зарплати, чиновникам і керівникам всіх мастей. Якщо не виплачувати мільйони і не пиздити мільярди то вистачить на підвищення пенсій, але таке завдання в держави не стоїть. Вона не створена для добробуту простих громадян.
Пешеходик• 08 июня в 13:34
А то так цікаво - треба підняти. А як пенсійні внески платити - так не моя відповідальність
Чумачечая_• 08 июня в 13:34
Ответ дляНу ниче се
Як і всюди є різні слої населення, я бачу дуже заможних людей, на крутих тачках і з останніми айфонами
На советчице самая жирная прослойка этих слоев... Называется п*зд*болы
Щось не спиться• 08 июня в 13:34
А поруч тема про перевізника .
І ціни там за послуги немаленькі .
Але ж всі учасники його підтримали і для них не так то й дорого виявляється.
І ціни там за послуги немаленькі .
Пешеходик• 08 июня в 13:34
Ответ дляМоя улюблена страшко
Покажіть ваші внески до пенсійного фонду за останній рік. Бо оце ’є з чого платити’ звучить доволі голослівно без конкретних цифр.
Моя улюблена страшко• 08 июня в 13:36
Ответ дляПешеходик
Вона не має в принципі їх утримувати. Пенсія може бути накопичувальна. А всі підвищення можуть відбуватись за рахунок зменшення витрат. Не може бути в бідні державі однім і пенсія і зарплата в розмірі більше 200 тисяч, а іншим 4. Чому сотні працюючих прокурорів мають пенсії по інвалідності? На них гроші є? Це соціальна несправедливість і кричуще порушення, як на мене.
Невісточка ж• 08 июня в 13:37
Ответ дляПешеходик
Так платили наши мамы и бабушки,что получили в итоге? По 40 лет стажа люди наработали
Невісточка ж• 08 июня в 13:38
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ага прокурор прям,горячий цех
А военные пенсии? Они сидели яйца чесали годами
Пешеходик• 08 июня в 13:39
Ответ дляМоя улюблена страшко
Пенсія ’може бути накопичувальна’, тоді нинішні пенсіонер взагалі без нічого залишаться, бо нічого не накопичили
Пешеходик• 08 июня в 13:40
Ответ дляНевісточка ж
Вони платили тодішнім пенсіонерам. Альо, люди, ну ви хоч теорію почитайте перед тим, як свою ’експерту думку’ виказувати
Моя улюблена страшко• 08 июня в 13:41
Ответ дляПешеходик
Ну якщо не пхати як страус голову в пісок а цікавитись пенсіями заможних людей, депутатів, суддів, то непотрібно буде в мене перевіряти мої внески. То не ваша справа, взагалі. Розподілення грошей з бюджету, направлене лише на збагачення уряду і керівників. Держава створена для того щоб обирати вас податками і витрачати на себе. Саме тому на пенсіонерів грошей немає. Гроші потоком ллються в казну, стільки грошей як зараз Україна ніколи не мала. Плівки міндіча розповідають лише про маленьку частину куди вони витрачались. Відкрийте очі нарешті.
Невісточка ж• 08 июня в 13:42
Ответ дляПешеходик
Ага,работали 40 лет и платили взносы, а пенсию получали 20 лет +-, потому что умирают рано из-за нехватки денег на лекарства, нормальные продукты
Не стоит воспринимать всё написанное в интернете за правду. Тут на форуме каждая продавщица селёдки или трусов на словах бизнес-вумен. Всё данные по доходам украинцев есть в открытом доступе, МВФ и прочие международные организации с именем их очень точно отображают. На них и ориентируйтесь. То что свыше 50-ти процентов населения живут в Украине бедно, не подлежит сомнениям.
СережкинаЯ• 08 июня в 13:47
Ответ дляЖена сантехника
Может, спросите сколько украла шобла зеленого урода и отняла у народа?
А до цього ніхто ніде копійки не вкрав?
Вірю, я повірив• 08 июня в 13:49
Ответ дляМоя улюблена страшко
Людство собі риє яму
вместо того чтоб элементарно сделать ограничение на рождение ребенка 1-2 на семью, как было в Китае. Но им выгодно наплодить бедность, чтоб сокращать население с айкью выше 120
Моя улюблена страшко• 08 июня в 13:49
Ответ дляDi3
Так, це правда. І адекватним людям це зрозуміло. Питання лише чому? Як іде розподілення всіх тих коштів, які заходять на територію України. На інфраструктуру окупованих територій? На чиновників які всі роки війни за кордоном? Чи на двушечку на москву?
Алина-1240• 08 июня в 13:49
Я не видела еще ни одну маму и бабушку, которая реально любила своих детей и не выносила мозги чтоб дети куда то сдали и не помогали
Вірю, я повірив• 08 июня в 13:50
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я сьогодня дзвонила по вакансії 17 тисяч, райцентр. І це не найгірший варіант.
Киев, сейчас квартиры сдают 1к за 30 тыс в спальных районах, это с хорошим ремонтом. С ремонтом ’так себе’ квартиры как раз стоят 15-17 тыс. Считаете это нормальная зп?
Моя улюблена страшко• 08 июня в 13:51
Ответ дляВірю, я повірив
Для райцентра де середня зарплата тисяч 15. Це просто факт
Поняття норми відносне.
Пульт от линолеума• 08 июня в 13:54
Ответ дляНевісточка ж
Пенсионеры?
Зараз є пенсії і по 10, і по 15 тис грн. Не у всіх 3-4 тис. Пенсіонери різні, як і працюючі. Зарплати теж у багатьох мізерні, 7-10 тис грн. Трошки заздрю співробітницям, які в 55 пішли на пенсію і досі працюють, хоч пожили той час, коли пенсія плюс зарплата. А тут працюй до 60, і ще не відомо, можливо поки допрацюєш, вже 65 пенсійний вік зроблять. Аби в 55, як раніше, то вже була пенсія і зарплата, а так ще невідомо, що далі придумають.
Пульт от линолеума• 08 июня в 13:55
Ответ дляНевісточка ж
Как может быть пенсия 100$ как???
А зарплата 150-200 доларів як?