Я_не_аноним_100%• 08 июня в 21:32
Купили бы кусок мяса копченого просящему?
Была сегодня на рынке ,покупала мясо копченое ,стоит оно дорого . Тут рядом женщина ещё не старая « ой а купите мне тоже можно совсем маленький кусочек», я расценила это как наглость и даже ничего не ответила . Это не хлеб попросить , а дорогой продукт . Как бы вы поступили ?
показать весь текст
12
4
4
3
Піу!Піу!• 08 июня в 22:23
Ответ дляБезпринципова
Ви давно батон купляли?))))
38 грн. звичайнісінький батон.
38 грн. звичайнісінький батон.
38 батон Київхліб, поруч якийсь Родинний за 30, теж нормальний на смак.
Маленькі булочки дешевші.
Але не у цьому питання.
Маленькі булочки дешевші.
Але не у цьому питання.
Голена блондинка• 08 июня в 22:25
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Людина попросила всього навсього маленький шматок мяса а розвезли наче квартиру в Монако
Людина не захотіла його купувати, не хоче. Якого біса? Ви маєте бажання купуйте, ніхто ж вам особисто не забороняє цього робити. Але не навчайте інших дорослих людей. Ваша свобода закінчується там де починається свобода іншої людини
2
2
1
постою_послушаю• 08 июня в 22:26
Ответ дляГл. Амурная
Вы просто пытаетесь самой себе быть и прикидываться хорошей
Наркоману на дозу тоже подкинете,чтобы бы сделать приятное? Или то другое?
Наркоману на дозу тоже подкинете,чтобы бы сделать приятное? Или то другое?
Если наркоман или алкоголик вовремя не получит дозу, то может и умереть, бывали случаи, люди потом себя простить не могли. Так что да, я подкину.
6
1
Гл. Амурная• 08 июня в 22:27
Ответ дляпостою_послушаю
Если наркоман или алкоголик вовремя не получит дозу, то может и умереть, бывали случаи, люди потом себя простить не могли. Так что да, я подкину.
Та вы вообще блаженная, добрый вечер и до свидания.
4
1
Голена блондинка• 08 июня в 22:31
Ответ дляпостою_послушаю
Если наркоман или алкоголик вовремя не получит дозу, то может и умереть, бывали случаи, люди потом себя простить не могли. Так что да, я подкину.
А якщо наркозалежний ваша близька людина, як довго будете підкидати, поки не помре? Про лікування нічого не чули, детокс, психіатр нарколог, нє? Реабілітація може?
1
Бриджит_Фрикандо• 08 июня в 22:33
Ответ дляГолена блондинка
Людина не захотіла його купувати, не хоче. Якого біса? Ви маєте бажання купуйте, ніхто ж вам особисто не забороняє цього робити. Але не навчайте інших дорослих людей. Ваша свобода закінчується там де починається свобода іншої людини
З вами все добре? Не хоче хай не купує, ніхто її не примушує
1
постою_послушаю• 08 июня в 22:33
Ответ дляГолена блондинка
А якщо наркозалежний ваша близька людина, як довго будете підкидати, поки не помре? Про лікування нічого не чули, детокс, психіатр нарколог, нє? Реабілітація може?
Вы не можете спасти всех алкоголиков и наркоманов, убедить лечиться, отправить в рехаб, поддерживать по возвращении оттуда. Часто в наших силах только не дать человеку умереть от ломки сегодня. Если от меня это зависит, то я это сделаю. Вас не заставляю
1
Голена блондинка• 08 июня в 22:35
Ответ дляпостою_послушаю
Вы не можете спасти всех алкоголиков и наркоманов, убедить лечиться, отправить в рехаб, поддерживать по возвращении оттуда. Часто в наших силах только не дать человеку умереть от ломки сегодня. Если от меня это зависит, то я это сделаю. Вас не заставляю
Мова не йде про всіх. Моє питання дуже чітке. Не треба узагальнювати.
2
Небалувана Галя• 08 июня в 22:40
Ответ дляпостою_послушаю
Если наркоман или алкоголик вовремя не получит дозу, то может и умереть, бывали случаи, люди потом себя простить не могли. Так что да, я подкину.
А ничего, что сейчас пост до 11 июля?
Можно рыбу в определенные дни.
Я никому не запрещаю есть продукты которые не благословляются, каждый человек принимает решение сам. Но и не спонсирую.
Купить человеку хлеба и овощей могу.
Можно рыбу в определенные дни.
Я никому не запрещаю есть продукты которые не благословляются, каждый человек принимает решение сам. Но и не спонсирую.
Купить человеку хлеба и овощей могу.
Голена блондинка• 08 июня в 22:42
Ответ дляБриджит_Фрикандо
З вами все добре? Не хоче хай не купує, ніхто її не примушує
Так, зі мною все добре, на відміну від тих хто вважає що має право на виховання будь кого, чи засудження, автора теми. Я не бачу злочину в її поведінці як і жлобства
2
Love_Love_Love_• 08 июня в 22:46
Ответ дляГолена блондинка
Ви мені погрожуєте. Перечитайте себе. Я маю давати, бо доведеться завтра мені просити. Зхрєналі ви це вирішили?
Ви зовсім тyп@и?
3
1
Работать надо• 08 июня в 22:46
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А может ей ещё баночку икры прикупить?
А скільки коштує шматок мʼяса?
Love_Love_Love_• 08 июня в 22:49
Ответ дляПіу!Піу!
У нас біля АТБ бідна бабуся вже декілька років просить гроші на їжу.
Місцеві її добре знають, бо неодноразово бачили, як вона ті гроші синові -алкашу віддає, навіть не відходячи від магазину.
Це бізнес. Або іноді і наглість. Так само, як просити гроші на маршрутку, щоб не чекати автобус аж 10 хвилин.
Люди, яким справді складно, намагаються заробити, а не виклянчити.
Хоче копченого? Без питань, за свої гроші.
Місцеві її добре знають, бо неодноразово бачили, як вона ті гроші синові -алкашу віддає, навіть не відходячи від магазину.
Це бізнес. Або іноді і наглість. Так само, як просити гроші на маршрутку, щоб не чекати автобус аж 10 хвилин.
Люди, яким справді складно, намагаються заробити, а не виклянчити.
Хоче копченого? Без питань, за свої гроші.
Це не ваше діло, не ваша проблема, ви робіть свій вибір, а вона свій. Все
3
1
Почемучечка• 08 июня в 22:49
Ответ дляПіу!Піу!
У нас біля АТБ бідна бабуся вже декілька років просить гроші на їжу.
Місцеві її добре знають, бо неодноразово бачили, як вона ті гроші синові -алкашу віддає, навіть не відходячи від магазину.
Це бізнес. Або іноді і наглість. Так само, як просити гроші на маршрутку, щоб не чекати автобус аж 10 хвилин.
Люди, яким справді складно, намагаються заробити, а не виклянчити.
Хоче копченого? Без питань, за свої гроші.
Місцеві її добре знають, бо неодноразово бачили, як вона ті гроші синові -алкашу віддає, навіть не відходячи від магазину.
Це бізнес. Або іноді і наглість. Так само, як просити гроші на маршрутку, щоб не чекати автобус аж 10 хвилин.
Люди, яким справді складно, намагаються заробити, а не виклянчити.
Хоче копченого? Без питань, за свої гроші.
Деякі, особливо талановиті ’бідні’ і на пару квартир для внучок напросили
постою_послушаю• 08 июня в 22:52
Ответ дляГолена блондинка
Мова не йде про всіх. Моє питання дуже чітке. Не треба узагальнювати.
Речь идёт о тех, кто как в посте автора, подошёл к незнакомому человеку и попросил на дозу. Ему дам.
Близкого буду лечить, уговаривать, поддерживать и т.д. и т.п.
Странно, что вы не понимаете таких очевидных вещей
Близкого буду лечить, уговаривать, поддерживать и т.д. и т.п.
Странно, что вы не понимаете таких очевидных вещей
1
1
Піу!Піу!• 08 июня в 22:53
Ответ дляпостою_послушаю
Если наркоман или алкоголик вовремя не получит дозу, то может и умереть, бывали случаи, люди потом себя простить не могли. Так что да, я подкину.
А я не підкину алкашу.
І так, якщо він помре, це може бути спасінням для його сім´ї.
Не буде п´яним із сокирою за своїми дітьми бігати, наприклад.
І так, якщо він помре, це може бути спасінням для його сім´ї.
Не буде п´яним із сокирою за своїми дітьми бігати, наприклад.
3
постою_послушаю• 08 июня в 22:55
Ответ дляНебалувана Галя
А ничего, что сейчас пост до 11 июля?
Можно рыбу в определенные дни.
Я никому не запрещаю есть продукты которые не благословляются, каждый человек принимает решение сам. Но и не спонсирую.
Купить человеку хлеба и овощей могу.
Можно рыбу в определенные дни.
Я никому не запрещаю есть продукты которые не благословляются, каждый человек принимает решение сам. Но и не спонсирую.
Купить человеку хлеба и овощей могу.
представляю себе как автор покупает кило копчёного мяса, а на просьбу бабульки купить и ей, отвечает, что сейчас Петров пост. Святая женщина просто! Не дала ближнему впасть в грех
1
Піу!Піу!• 08 июня в 22:56
Ответ дляПочемучечка
Деякі, особливо талановиті ’бідні’ і на пару квартир для внучок напросили
Чого не знаю, того не знаю.
Хоча читала інтерв´ю якогось ’старця’, який просив біля Лаври і знімав квартиру поруч, щоб далеко не ходити.
Але там був такий собі чистенький старенький дідусь, який добре знав Біблію і людям було, про що з ним поговорити.
Хоча читала інтерв´ю якогось ’старця’, який просив біля Лаври і знімав квартиру поруч, щоб далеко не ходити.
Але там був такий собі чистенький старенький дідусь, який добре знав Біблію і людям було, про що з ним поговорити.
Дівчина Бобула• 08 июня в 22:57
Булку хлеба, молоко или пачку крупы могла бы купить. Мясо - это уже перебор.
1
1
постою_послушаю• 08 июня в 23:05
Вообще в таких тема всегда два лагеря. Вот не могу вспомнить, но был недавно такой же холивар в теме про билеты в цирк для детей из малоимущей семьи.
Часть советчиц считала, что если дети из бедной семьи, впечатления типа цирка или парка развлечений для них излишняя роскошь.
Так вот и с этим копченым мясом
Часть советчиц считала, что если дети из бедной семьи, впечатления типа цирка или парка развлечений для них излишняя роскошь.
Так вот и с этим копченым мясом
1
Ку ка ку ка ку• 08 июня в 23:06
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А по вашому людина якщо бідна м´яса не хоче?
А бідній людині філе курки чи гомілки по акції не зайде, та приправки з Аврори за 9 грн, і самостійно приготувати. Може ще до мяска і просеко купити, тож бідній людині хіба не хочеться?
2
1
постою_послушаю• 08 июня в 23:07
Ответ дляПіу!Піу!
А я не підкину алкашу.
І так, якщо він помре, це може бути спасінням для його сім´ї.
Не буде п´яним із сокирою за своїми дітьми бігати, наприклад.
І так, якщо він помре, це може бути спасінням для його сім´ї.
Не буде п´яним із сокирою за своїми дітьми бігати, наприклад.
Не, я себя таким вершителем судеб не позиционирую
1
Ку ка ку ка ку• 08 июня в 23:09
Ответ дляинтайм_не_предлагать
маленький кусочек мяса - для вас это граммов 100 или 200?
то есть по сути это от 45 до 90 гривен максимум
что вы пожалели ?
то есть по сути это от 45 до 90 гривен максимум
что вы пожалели ?
По сути, по 100 гр, мясо на рынке не продают, а 100 грн-это уже более чем 600 грн курицы или мяса по акции.
1
постою_послушаю• 08 июня в 23:10
Ответ дляКу ка ку ка ку
А бідній людині філе курки чи гомілки по акції не зайде, та приправки з Аврори за 9 грн, і самостійно приготувати. Може ще до мяска і просеко купити, тож бідній людині хіба не хочеться?
Ну вот я из того лагеря, что считает, что если есть возможность, то можно и проссеко угостить. Понятно, что это утрированно всё, но на кусок хлеба человек точно насобирает, а проссеко может так никогда в жизни не попробует.
1
Піу!Піу!• 08 июня в 23:14
Ответ дляпостою_послушаю
Не, я себя таким вершителем судеб не позиционирую
У нас на одній з церков оголошення було, що пожертви алкашам не є богоугодними :)
Я просто не підтримую такий спосіб життя, а не надіюся, що хтось там здохне під парканом, бо вчасно не похмелився.
Забагато прикладів у житті, коли від п´яні страждали невинні.
Є знайома з величезним шрамом на щоці, від батькової сокири. Їй було 5 чи 6 років, коли тато її рубанув, бо щось спитала. А мама жаліла тата, він же залежний, навіть до лікаря не звернулася.
Інша подруга з мамою прибігала до нас вночі, коли батько бушував. Це страшно.
І мені не жаль бухих агресорів анітрохи, то був їхній свідомий вибір, за добу не спиваються.
Я просто не підтримую такий спосіб життя, а не надіюся, що хтось там здохне під парканом, бо вчасно не похмелився.
Забагато прикладів у житті, коли від п´яні страждали невинні.
Є знайома з величезним шрамом на щоці, від батькової сокири. Їй було 5 чи 6 років, коли тато її рубанув, бо щось спитала. А мама жаліла тата, він же залежний, навіть до лікаря не звернулася.
Інша подруга з мамою прибігала до нас вночі, коли батько бушував. Це страшно.
І мені не жаль бухих агресорів анітрохи, то був їхній свідомий вибір, за добу не спиваються.
Ку ка ку ка ку• 08 июня в 23:18
Ответ длявре_Динка
Що таке зараз ті 90 грн? На них навіть не пообідаєш
После 20:00 , в тех же маркетах кулинария для рабочих ( которые живут на работе и арендуют киевские квартиры) и бедных ( но с барскими желаниями-50%).
Ку ка ку ка ку• 08 июня в 23:22
Ответ дляПіу!Піу!
Три пакети молока моїм дітям.
Це гроші.
Це гроші.
100% бабулька ...то ох, жалко. А вот молодой, то х..кто даст, начнут учить как работать, от кого рожать и т.д. и такие бабушки с пенсией и жильем от государства х...молока Вашим детям купят.
Піу!Піу!• 08 июня в 23:25
Ответ дляКу ка ку ка ку
100% бабулька ...то ох, жалко. А вот молодой, то х..кто даст, начнут учить как работать, от кого рожать и т.д. и такие бабушки с пенсией и жильем от государства х...молока Вашим детям купят.
Так я працюю і моя мама у свої 74 роки теж працює. Чому вона має зі своїх грошей чужим людям щось купувати?
Квартири теж не на голову нам впали, мама свою купила через кооператив свого часу, я на свою збирала більше 10 років, економила.
Квартири теж не на голову нам впали, мама свою купила через кооператив свого часу, я на свою збирала більше 10 років, економила.
1
Love_Love_Love_• 08 июня в 23:26
Ответ дляГолена блондинка
В цьому пості погроза. Навіть якщо ви її мозком не усвідомлюєте.
У вас проблеми з головою
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу