Я_не_аноним_100%• 08 июня в 21:32
Купили бы кусок мяса копченого просящему?
Была сегодня на рынке ,покупала мясо копченое ,стоит оно дорого . Тут рядом женщина ещё не старая « ой а купите мне тоже можно совсем маленький кусочек», я расценила это как наглость и даже ничего не ответила . Это не хлеб попросить , а дорогой продукт . Как бы вы поступили ?
Грабля• 08 июня в 22:09
Я не розумію за що, у мене рока-Морда в дописі, але напишу.
Якщо людина дістається іншої локації в 15км, знаячить її зтось возить. Це по перше.
По друге, якщо я бачу пенсіонерів, старше ціїє бабки (яка постійно там тусуєтья) і вони заробляють гроші, а не просять, то це вже проблема бабки. І її родичів ( а вони в цьому селі є, і не бідні).
Гл. Амурная• 08 июня в 22:09
Ответ дляVita_Nikolaeva
конечно нищебродка
она а не вы
я прочитала все ее комменты - и сделала свой вывод. Еще и на фоне других самоутверждается. Видать точно в жизни ничего из себя не представляет. Я далеко не всегда всем покупаю кто просит - но ставить себя выше таких людей это дно
она а не вы
Где она выше себя ставит?
Vita_Nikolaeva• 08 июня в 22:10
Ответ дляГл. Амурная
Где она выше себя ставит?
блин вам еще пожевать и в рот положить? читайте и развивайте мышление
Ответ дляГл. Амурная
У вас между жлоб и нормально зарабатывает нет никакой грани, да? Золотой середины?
Причем тут жлобство?
Ну возьмёт она эту булку или кусок мяса и отдаст на закуску сыну алкашу. Вам проще от этого будет?
Причем тут жлобство?
Так, я хоча б спробувала зробити комусь приємне, як тим позпорядилися, то вже від мене не залежить
Гл. Амурная• 08 июня в 22:11
Ответ длявре_Динка
Вы просто пытаетесь самой себе быть и прикидываться хорошей
Наркоману на дозу тоже подкинете,чтобы бы сделать приятное? Или то другое?
Ответ дляГл. Амурная
Причем тут жлобство?
Жлоб і заробіток немає нічого спільного, жлоьом можна бути і мільйонером, допомагати біднішим, можна будучи і не багатим
Грабля• 08 июня в 22:12
Ответ длявре_Динка
Я гроші не даю попрошайкам ще з тих пір як на бесарабці жила. А от купити продукти можу
Якось мене просили гроші на лікі зі списком, як аолагається, відвела з тим списком в аптеку, кажу, ну давай список будемо купувати, то людина розчинилася і втікла
Про це і я, яка народилась в Києві.
А тут всі святі, не вірять, що не грошей просять.
І всім готові купувати все, що ті тикнуть пальцем, а по факту, нічого
Безпринципова• 08 июня в 22:12
Ответ дляПіу!Піу!
Булка 15-20 грн. коштує, а не 50. Є різниця.
Ви давно батон купляли?))))
38 грн. звичайнісінький батон.
Голена блондинка• 08 июня в 22:12
Ответ длявре_Динка
Ну ви ж з чогось берете, що всі мають бути жлобами
Тоб то хвора людина, чи людина яка утримує хворих людей, чи просто має зарплатню 15 тисяч і вирішила дитині купити шматок м´яса жлоб? А ви свята, само тому всіх з гімном змішала?
Ответ дляГл. Амурная
Так, це інше.
Купити смаколик і речовину вбивства - так, це інше.
Я краще скинусь на дрон чи реб, щоб москаля вбити, аніж на наркоту
Голена блондинка• 08 июня в 22:13
Ответ длявре_Динка
Тоб то ви маєте виняткове право, обирати що робити,автор не має?
Love_Love_Love_• 08 июня в 22:13
Ответ дляГолена блондинка
Ніхто в світі не має права засуджувати того хто не дає. Ви не знаєте як вона заробляє, яке становище в родині. У вас подвійні стандарти. Скільки на утриманні в неї людей. Тому закрийте свого рота
А хтось десь засуджує когось бо він не дає? Де? Покажіть?
Гл. Амурная• 08 июня в 22:14
Ответ длявре_Динка
Так, це інше.
А, вы ещё и донатите
Все, вопрос закрыт
Голена блондинка• 08 июня в 22:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви мені погрожуєте. Перечитайте себе. Я маю давати, бо доведеться завтра мені просити. Зхрєналі ви це вирішили?
Ответ дляГолена блондинка
Автор десь написала що вона звора? То якраз вона з гівном змішала людину за 90 грн
Love_Love_Love_• 08 июня в 22:15
Ответ дляГолена блондинка
Мені здається у вас проблеми не лише з читанням, але із висловдумки. Де я когось засуджую бо хтось щось комусь не купив?
Голена блондинка• 08 июня в 22:16
Ответ длявре_Динка
Немає значення обставина, має значення право на особисті кошти і поведінку. Будь яку.
Love_Love_Love_• 08 июня в 22:16
Ответ дляГолена блондинка
Ви фантазером на цьому сайті підпрацьовуєте?
Голена блондинка• 08 июня в 22:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені здається у вас з адекватність проблема якщо ви погрожуєте і не розумієте що ви це робите
Голена блондинка• 08 июня в 22:18
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви святошою? Ви знецінюєте тих хто працює.
Гл. Амурная• 08 июня в 22:18
Ответ длявре_Динка
А ви ще й не донатите?
Нет, конечно
И не знаю никого кто бы это делал в здравом уме в 26 году
Голена блондинка• 08 июня в 22:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви можете взагалі нічого нікому не давати, вас ніхто не примушує, головне щоб завтра вам не потрібно було просити.
В цьому пості погроза. Навіть якщо ви її мозком не усвідомлюєте.
Безпринципова• 08 июня в 22:19
Ответ длявре_Динка
Можна я вам номер карти скину?
Мені по соточці в день нормально буде, а я за вас помолюсь🙏😇😇😇
Голена блондинка• 08 июня в 22:22
Ответ длявре_Динка
Тобто автор має, а я не маю?
Ви обоє маєте право робити вибір, будь який. В обох випадках це нормально. І нє.уй звинувачувати того хто не дає в жлобстві. Ви не можете знати як люди живуть але за своє життя ви несете відповідальність і тільки ви.
Ответ дляБезпринципова
Можна я вам номер карти скину?
Я сама за себе помолюсь, я доначу тільки знайомим трастовим(війсковим та тваринячим волонтерам) людям. А от їжу можу чи лікі можу купити і незнайомим
Бриджит_Фрикандо• 08 июня в 22:22
Ответ дляГолена блондинка
Ага і креветки, не може і авокадо не може, сир з пліснявою бідолашна також не може. Плачу ...
Людина попросила всього навсього маленький шматок мяса а розвезли наче квартиру в Монако
Безпринципова• 08 июня в 22:23
Ответ длявре_Динка
Я і ліками візьму, але то для вас вже дорожче буде)))
Грабля• 08 июня в 22:23
Рука!Морда, пишу тобі ще раз!
Як ти готова платити за наглих бабок,які цим образом заробляють, це не значить, що кожен це має робити. Бабки зараз часто наглі. При тому, що багато в 80+ йдуть на роботу, щоб хоч якось заробити, а леякі йдуть просити, поки їхні сини й дочки їздять на мерсах.
Тому не судити тих, хто послав бабку, яка просить подарувати кусок ( навіть грудінки за 500грн/кг) ,так як сам заробляє її купити, не треба судити. А зараз бабки бувають наглі.
А в моєму випадеу бабка живе в двопорховому будину з дітьми і внуками біля лісу.
Тому УВЫ, шли аи лісом і корміть далі тих , хто багаче вас