Засомневаю• 10 июня в 11:05
Сніданок на схудненні 42
Добрий ранок, день, всім смачного
ПлюшкамиБалуюсь• 10 июня в 11:50
Ответ дляТирамісу на терасі
Вас запоры не мучают?
Чому мають мучити запори? Ви ж не знаєте, що автор їсть протягом дня. Самі задали без так не питання з пасивною агресією, а потім «а що я такого запитала?»
ЛюбимаЯНЬ• 10 июня в 11:52
Ответ дляТирамісу на терасі
Если бы я так питалась, то сидела б на Дуфалаке.
Ну не все же больные
Засомневаю
• 10 июня в 11:54
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вчорашні обід, вечеря і сніданок, ще грам 500-600 черешні за кадром.
Пліткарка• 10 июня в 11:56
Ответ дляТирамісу на терасі
Я что-то обидное спросила? Такое нельзя спрашивать?
А що Ви їсте на сніданок ?
оксюморон• 10 июня в 11:56
Всім добра ❤️
День 159. Завтрак:
- заливное 306-120; 🥬 маринов. 90-36; 🍞 гречневый 34-51,7; 50-9; чука 64-64; 🧀 10-36; гранат 10-5
Вес: 564 гр. Калорийность: 321,7
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
- сливочный суп с рисом и морепродуктами 496-193,4
Перекус:
- творог 94-75,2; йогурт 70-63; 🥭 66-42,9; малина 40-26; 🍐64-41,6; 🍓54-24,3; 🍌44-39,6
Вес: 432 гр. Калорийность: 312,6
Ужин:
- куриные котлеты с овощами в перце 290-310; 🥬 маринов. 130-52; гречка 50-75
День 159. Завтрак:
Вес: 564 гр. Калорийность: 321,7
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
Перекус:
Вес: 432 гр. Калорийность: 312,6
Ужин:
Засомневаю
• 10 июня в 11:57
Ответ дляоксюморон
Всім добра ❤️
День 159. Завтрак:
Вес: 564 гр. Калорийность: 321,7
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
Перекус:
Вес: 432 гр. Калорийность: 312,6
Ужин:
День 159. Завтрак:
Вес: 564 гр. Калорийность: 321,7
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
Перекус:
Вес: 432 гр. Калорийность: 312,6
Ужин:
Шедеврально!!!
КаРаКаТиЦа• 10 июня в 11:59
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну вы ж не автор
Засомневаю
• 10 июня в 12:02
Ответ дляоксюморон
Всім добра ❤️
День 159. Завтрак:
Вес: 564 гр. Калорийность: 321,7
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
Перекус:
Вес: 432 гр. Калорийность: 312,6
Ужин:
День 159. Завтрак:
Вес: 564 гр. Калорийность: 321,7
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
Перекус:
Вес: 432 гр. Калорийность: 312,6
Ужин:
Я буду створювати свої теми лише заради того, щоб бачити Вашу красу і смакоту.
Чи не могли б ви, будь ласка, продублювати рецепт капустяних оладків, бо я загубила, зберігала і не можу знайти. Дякую.
ГрайливаКиця• 10 июня в 12:04
Ответ дляМоре Щастя
У кожного свої проблеми. У мене проблеми із перетравлюванням клітковини, погано як її багато. Виключаю максимально. Але я предпенсія і не знаю що таке запор.
А як потім відновлюєтесь? Я минулого тижня зробила шкоду- поїла салат з синьої капусти і ячку. Ще пиріг з цз борошна був. Короче, як кажуть , перестаралась. До цього жодних проблем з жкт не мала, а тепер якийсь дискомфорт, шлунок підниває
Засомневаю
• 10 июня в 12:04
Вчора пекла такі пироги. Один шарлотка, інший - м´ясний, тут дівчинка давала рецепт. Дякую, сподобався. Дітям не зайшов, але вони мають специфічний смак
Тирамісу на терасі• 10 июня в 12:13
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну вы ж не автор
У вас утро откровений сегодня? Вы думали, что я - это она?)
КаРаКаТиЦа• 10 июня в 12:17
Ответ дляТирамісу на терасі
К чему тут откровения? Откровения у вас скорее, мы теперь знаем, что вы можете сидеть на Дуфалаке ))
Тирамісу на терасі• 10 июня в 12:21
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вы в 8 классе? Вас вправду удивляет такая информация, что кто-то может принимать слабительное? А слабительные препараты для вас ассоциируются с чем-то юморным и забавным?
Гигиенические прокладки вас не смешат?
От ректальных суппозиторий не ухохатываетесь?
Взрослые женщины, ей богу🤦♀️
Гигиенические прокладки вас не смешат?
Взрослые женщины, ей богу🤦♀️
КаРаКаТиЦа• 10 июня в 12:24
Ответ дляТирамісу на терасі
Гигиенические прокладки вас не смешат?
Взрослые женщины, ей богу🤦♀️
Гигиенические прокладки вас не смешат?
Взрослые женщины, ей богу🤦♀️
Боже, к чему этот спич? Принимаете, ну и на здоровье. Остальным зачем эта информация особенно по отношению к автору?
Тирамісу на терасі• 10 июня в 12:26
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я с вами вообще не искала диалога)
Вы мне сообщили, что знаете, что я что-то принимаю) как это относится к автору?
Да никак! А вас характеризует, как весьма недалекую женщину.
Знаете - Ура! Можете пойти всем об этом рассказать. Пусть вам у виска покрутят.
КаРаКаТиЦа• 10 июня в 12:27
Ответ дляТирамісу на терасі
Я с вами вообще не искала диалога)
Уууу, все еще намного хуже ))
Засомневаю
• 10 июня в 12:29
Тирамісу на терасі• 10 июня в 12:32
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Уууу, все еще намного хуже ))
Хуже- поправляйте и от.сь от меня пожалуйста))
Плакулька• 10 июня в 12:35
Ответ дляДуже дуже вумна
Смачного! Я на вихідних відбилась від рук: і шашлик був, і солодке. Тож тепер повертаюся до балансу
А що це опмлетом, риба?
ГрайливаКиця• 10 июня в 12:35
Ответ дляЗасомневаю
Це я давала) мої теж не їдять, а мені смачно. Аи яке у вас борошно? Темненьке якесь
Плакулька• 10 июня в 12:36
Ответ дляЗасомневаю
Ви як завжди - умнічка! Так тримати
Плакулька• 10 июня в 12:39
Ответ дляоксюморон
Всім добра ❤️
День 159. Завтрак:
Вес: 564 гр. Калорийность: 321,7
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
Перекус:
Вес: 432 гр. Калорийность: 312,6
Ужин:
День 159. Завтрак:
Вес: 564 гр. Калорийность: 321,7
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
Перекус:
Вес: 432 гр. Калорийность: 312,6
Ужин:
Як Ви готуєте таке кристально-прозоре залівне? Можете показати як виглядає в загальному судочку? Чи це порційні? Дякую!
Засомневаю
• 10 июня в 12:41
Ответ дляГрайливаКиця
Тоді ще раз щиро Вам дякую, і кефір врятувала, і швидко і смачно вийшло, а ще люблю такі ледачі рецепти.
В мене було більше продуктів, то я взяла 0,5 л кефіру, відповідно всього більше, і борошна більше -100 г пшеничного цільнозернового, 30 г амарантового, воно таке бєжеве. Рисового немає вдома. Треба поїхати або в Мегамаркет, або в Сільпо купити різного цікавого борошна.
Засомневаю
• 10 июня в 12:45
Ответ дляПлакулька
Ви як завжди - умнічка! Так тримати
Дякую!!! Думаєте ок? Бо, я вже, як жертва абьюзу, починаю думати, що всі нормальні, а я одна ні - може дійсно всього багато, чи мало, чи недостатньо. Може я щось не те читаю, дивлюся, слухаю, чи не так розумію. Може не так рахую?
Плакулька• 10 июня в 12:57
Ответ дляЗасомневаю
Автор, ще раз підкреслюю - Ви величезна і дуже хоробра і дисциплінована умнічка! У Вас все йде так планомірно і вірно, як тільки може на шляху до Вашої мети. Всі, хто пишуть недобрі речі - або заздрять, або диванні дієтчиці, або просто хамовиті від залишку вільного часу. Я просто сама свого часу що тільки не робила, так ось утримання калоражу і помірних порцій давалося навіть важче, ніж фізичні навантаження. А ось коли вже повністю влилася в цей процес - навіть отримувала кайф від кожного шматочка порції. Ваша дисципліна вражає. Так тримати і вже дуже скоро Ви не втримаєтесь, і будете нас дразнити не фото тарілочок, а своїми світлинами в улюбленому одязі на фоні улюблених пейзажів щасливаю і стрункою
А_я_ЛОЖУ!• 10 июня в 13:01
Ответ дляДуже дуже вумна
О, Я не одна такая. Но на весах я все равно увидела отвес. 67.1 а до выходных было 67.7
Засомневаю
• 10 июня в 13:12
Ответ дляПлакулька
Дякую за добрі слова і підтримку!!! Дай Боже, щоб так і було!!!