Сонечко• Изменено 11 июня в 15:17
Чому українці не дивляться український Ютуб?
Це вже не перша моя тема! Ніхто не може відповісти на це питання, лише обсирають. Рос контент - мільйони переглядів. Укр контент - тисячі чи взагалі сотні. От і як укромновним авторам його створювати, якщо Ви його не дивитесь? Не соромно?
Столічна штучка• 11 июня в 15:42
Ответ дляВикасикрет
Удалено администрацией...
Спалилися своїми смайлами)) Все зрозуміло. Тема, щоб загадити український контент. Нав´язати думку, що все безнадійно.
Столічна штучка• 11 июня в 15:44
Ответ дляКоко На Страже
Дивлюсь тільки Україномовний контент. Чого істерите?
Автор займається агресивною антипропагандою під виглядом захисту. Працює дуже неакуратно за старими, банальними схемами.
Українка Маша• 11 июня в 15:45
Ответ дляСуцільна зрада
Ясно, обычный тролль. Кстати, немоскворотая вы наша, в украинском нет слова ’честь’. Видимо это гугл-переводчик не осилил, а на ютубе не было
Удалено администрацией...
Дона Ко Ко• 11 июня в 15:45
дивлюсь виключно англомовний і україномовний контент, дуже багато цікавих, талановитих і високопрофесійних українських каналів і блогерів, всіх передивитися часу не вистачає
Все знаю від і до• 11 июня в 15:46
я думаю на русском. мне не нужен укр контент для отдыха или развлечения.
Дуже чужа• 11 июня в 15:46
Ответ дляСонечко
Тревел-влоги, історія, що завгодно. Ви хочете щоб мова вмерла?!
Сколько платят за этот ’патриотизм’?
Дуже чужа• 11 июня в 15:48
Ответ дляСонечко
Задарма намагаєтесь мене кусати. Я російську майже забула, коли вимкнули російські канали з рос серіалами, а мені вже 66 років!
Возрастные изменения, они такие...
Оябунчик• 11 июня в 15:49
Ответ дляСонечко
Багато на вибір! Чого не дивитесь?
Я дивлюсь тільки український контент, і бачу що у тих хто мені цікавий все нормально з переглядами.
Дракон2000• 11 июня в 15:50
это к вопросу, жаль, ’синих баб’ в комменты не завезли! Тема точно достойна ’синей бабы’!
Оябунчик• 11 июня в 15:50
Ответ дляМульйонерша
Не все готовы потреблять низкосортный шлак как вы
(т9 исправил на «низко рвотный» что тоже верно!)
Удалено администрацией...
Добра всем!• 11 июня в 15:51
Ответ дляСонечко
Ви на що натякаєте?!
На творческую импотенцию украиноязычных укроблогеров.
Столічна штучка• 11 июня в 15:52
Ответ дляДобра всем!
Це вже передумови для булінгу як уся ця тема.
Добра всем!• 11 июня в 15:52
Ответ дляУкраїнка Маша
Удалено администрацией...
Есть тут и харьковоротые и запорожьеротые. Для них хоть постарайтесь.
А Вы, Маша, львоворотая или, может, ивано-франковскоротая?
Оябунчик• 11 июня в 15:53
Ответ дляДинамоКит
Ну різкувато написано, але в цілому погоджуюсь. Український ютуб просто нудний
Яка тематика каналів, якими цікавитеся? Які саме нудні блогери для вас?
Я не чарівниця вам• 11 июня в 15:53
Я в минулій ідентичній темі вам вже відповідала - мене зараз цікавить фігурне катання, запропонуйте будь ласка якісний український контент на цю тему, буду дуже вдячна
Кулінарія, картопля і розпаковки з Аврори мене на жаль не цікавлять
Столічна штучка• 11 июня в 15:54
Ответ дляОябунчик
Удалено администрацией...
Електрохарчування• 11 июня в 15:54
Потому что не нужно было после 2014 года, делить страну на два враждебных лагеря - русскоязычных и украиномовных... Мы с Вами одногодки, Автор, вспомните период до 91-года - 70% жителей УССР были русскоязычными... Если не больше...
Засомневаю• 11 июня в 15:55
Ответ дляДобра всем!
она просто пиздоватая!
Оябунчик• 11 июня в 15:55
Ответ дляСтолічна штучка
Удалено администрацией...
Столічна штучка• 11 июня в 15:55
Ответ дляЕлектрохарчування
Заради цього посту усю тему розганяли
Засомневаю• 11 июня в 15:56
Ответ дляСтолічна штучка
Удалено администрацией...
Столічна штучка• 11 июня в 15:57
Ответ дляОябунчик
Удалено администрацией...
ДинамоКит• 11 июня в 15:57
Ответ дляОябунчик
Історія, всесвіт, ізотерика, музика, політика. Політика українською, але російський Майкл Накі все одно краще аналогічних наших
’Які саме нудні блогери для вас’, сорян, якось не здогадалась вести списки тих, кого мені нудно дивитись
Оябунчик• 11 июня в 15:58
І жодна синьорила, на жодне моє питання про контент не відповіла.
А чому? А тому що соромно навіть написати, кого дивляться.
Оябунчик• 11 июня в 15:59
Ответ дляДинамоКит
Ясно, мені ваша тематика не близька, тому навіть обговорити немає що.)
Столічна штучка• 11 июня в 15:59
Ответ дляЗасомневаю
Удалено администрацией...
Мульйонерша• 11 июня в 16:00
Ответ дляОябунчик
Чтобы вы побежали и тыкали на эти каналы жалобы??
Зачем связываться с идиотами?
Оябунчик• 11 июня в 16:00
Ответ дляМульйонерша
Зачем связываться с идиотами?
Удалено администрацией...
Суцільна зрада• 11 июня в 16:03
Ответ дляУкраїнка Маша
Удалено администрацией...