Як_наготую...• 11 июня в 22:36

Є такий додаток який покаже з якого аеропорту дешевше летіти в інший аеропорт

Ось мені треба в Париж
Як мені зрозуміти до якого аеропорту їхати? Краків, сучава, Будапешт і тд
ЯяяКакаджамбо• 11 июня в 22:40
Звичайно є.
Наприклад, Ківі.
Вибираєте порт прильоту і механічно перевіряєте ціни на доступні аеропорти і дати.
Автор, ви впевнені, що вам треба це робити самій, якщо у вас такі питання?
Просто я не думаю, що ви викупити квиток, валізу і зробите реєстрацію, наприклад, на Райнейр, самі без пригод, якщо ви взагалі не в темі.

как тебе такое илон маск• 11 июня в 22:45
Киви пользуюсь всегда
к.Буланова• 11 июня в 22:47
Скансканер
ГугелП@лАмался• 11 июня в 22:51
Не забудьте потом узнать сколько стоит автобус в город 😅
Love_Love_Love_• 11 июня в 22:51
Конкретно по Парижу, дешевше буде прилетіти в два аеропорти: Орлі або Бове, в Бове літає рейнеір, в Орлі літає візеір, дивитесь ваші дати спочатку обравши місце призначення і вирішуєте. Як показує практика дешевше рейнеір.
Розумна Губка• 12 июня в 02:07
Ответ дляГугелП@лАмался
И ходит ли он ночью