Електрохарчування• Изменено 11 июня в 22:53
Чоловік військовий, я працюю
Ви його просите про гроші чи сам висилає? В нас є діти, але він знає, що мені вистачає і скидає лише коли я прошу певну суму. А мені кожен раз вже і не хочеться просити, хочеться щоб він кожен місяць сам думав і висилав… у вас теж так?
Пускаю бісики• 11 июня в 23:12
Ответ дляЕлектрохарчування
Звʼязок не дуже, але так, інколи спілкуємось. Відносини нормальні, але ось цей момент мене засмучує
То с4ажіть. ВАСЯ, перекинь нам грошей
Електрохарчування
• 11 июня в 23:12
Ответ дляТам-тарарам
змінюйте своє ставлення, це ж не тиснути і вимагати, а як попросити чай зробити чи сіль подати.
Ви не можете написати ’мені треба 5 тис заплатити за гуртки, кинь на мою карту, бо в мене лише готівка?’ Наприклад. В чому тут проблема?
Тому що це я знов проситиму! Мені цікаво інше, чому якщо я проситиму він це робитиме, а сам просто так не буде робити? Чому я маю просити постійно? Чому він не думає просто щоб перевести щось щомісяця?
сама себе прекрасная• 11 июня в 23:13
Ответ дляЕлектрохарчування
Вы сами его приучили что его деньги это его карманные,а не семейные
Почему в первый месяц не договорились о сумме перевода?
Репетиторша• 11 июня в 23:14
Ответ дляЕлектрохарчування
І шо?
Як попросите , то шо????
А як не попросите, а поставите перед фактом : «Треба дєнєг «
Як попросите , то шо????
Там-тарарам• 11 июня в 23:16
Ответ дляЕлектрохарчування
ну то запитайте, що з цього приводу думає конктерно ваш чоловік.
Мій також сам не переказує, бо знає, що якщо мені треба, то сама попрошу. Може і ваш так думає?
Не заздріть тьоті• 11 июня в 23:16
Ответ дляЕлектрохарчування
Раніше він нас забезпечував повністю. Я теж працювала, але ці кошти відкладала. Зараз витрачаю на сімʼю. Просто не розумію як так просто забути і все….
Появилась зазноба у него
Електрохарчування
• 11 июня в 23:17
Ответ дляТам-тарарам
Так, певно так і думає. Вас це влаштовує?
Можу брикнути• 11 июня в 23:17
Ответ дляЕлектрохарчування
Ви нас наштовхуєте на думку, що в нього хтось є? Типу, є, на кого гроші витрачати?
Електрохарчування
• 11 июня в 23:18
Ответ дляМожу брикнути
Та ні, це виключено
Там-тарарам• 11 июня в 23:19
Ответ дляЕлектрохарчування
так, звісно. Якщо б я не працювала (не дай Боже), то тоді б переказував як тільки б отримував з/п. Але я працюю, і все, що не перекаже, потім переведе в рахунок боргу. Тому тут у нас спільні цілі.
Пи Пи Пилюля• 11 июня в 23:20
Ответ дляЕлектрохарчування
Та ні, це виключено
Моя сестра тоже так думала, потом приехал в отпуск и как полезли сообщения, он сказал от волонтерши, как позже оказалось, нет
Так что не очаруйтесь
Електрохарчування
• 11 июня в 23:21
Ответ дляТам-тарарам
Вам не хочеться відчувати підтримку фінансову? Хоч декілька тисяч і вже приємніше буде? А так ніби все сама. І живеш сама, і дітей забезпечуєш сама…
Пи Пи Пилюля• 11 июня в 23:22
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну это судьба украинок такая и до войны многие папы не особо папы
Фоточки нема• 11 июня в 23:24
Чоловік щомісяця переказує певну однакову суму. Крім того, якщо якісь додаткові є витрати, особливо на дитину ( поїздка якась , наприклад), то це додатково оплачує.
Також робить мені і дитині подарунки на свята і оплачує відпустку. Свій дохід у мене є.
Як це він у вас не бере участі в сімейному бюджеті?
Фоточки нема• 11 июня в 23:25
Ответ дляТам-тарарам
Якого боргу?
Там-тарарам• 11 июня в 23:25
Ответ дляЕлектрохарчування
так він же мені переказує гроші, коли я про це кажу. Це і є підтримка.
А якщо ви маєте на увазі, щось типу позапланових ’це тобі на бусіки’)) то це не про нього. Приймаю, не переймаюсь. Головне, що дає без питань, а ще важливіше - щоб було що давати, а ще важливіше - щоб просто був поруч.
Мене не фінансове питання більше мучає, а морально-психологічне і часове. Сьогодні я до 12 мала працювати, о 13-00 вести молодшого сина терміново до лікаря, а на 15-00 - старшого на вокзал в табір. І я не знаю, скільки в такому темпі ще протягну(
миссАрфография• 11 июня в 23:25
Ответ дляДоль Чекомбана
Кстати, у моей подруги тоже есть доступ к счету мужа. Говорит, что если жена, то такое можно сделать, типа подключить жену к карточке. У меня моно, не видела такой функции
По любому можна відкрити доп.картку.
Там-тарарам• 11 июня в 23:28
Ответ дляtala-li
кормят их бесплатно и ооочень хорошо
между прочим
так, а все інше - за власні кошти, навіть ліки на свій підрозділ купував за власні кошти, і купу інших речей, включаючи комунальні.
когдадеЦкие• 11 июня в 23:30
Ответ дляТам-тарарам
автор, а йому є що висилати? Мій 5 міс був на укомплектуванні бригади в тиловій частині, отримував як лікар-офіцер аж 23 тис. То дякую, що ще не просив йому вислати.
Ему одному не хватает 23 тыс?
Мы втроем живем на 20
Фоточки нема• 11 июня в 23:30
Ответ дляТам-тарарам
Які ліки? Ліки видають. Хіба що якісь особисто специфічні, чоловік від алергії під час цвітіння амброзії собі сам купує. Яку ще купу різних речей??
Оплачували ще ремонт машини свої , бо чекати гроші з частини було довго.
Фоточки нема• 11 июня в 23:31
Ответ дляtala-li
не надо ля-ля
одежды выдают очень много и разнообразной - от трусов до .....
сказки все это, что там ничего нет
Так, підтверджую. Не можу сказати про всі бригади, але у чоловіка одягу повно.
Фоточки нема• 11 июня в 23:31
Ответ длякогдадеЦкие
Ему одному не хватает 23 тыс?
Мы втроем живем на 20
Це при тому, що його одягають і годують…
Там-тарарам• 11 июня в 23:32
Ответ дляtala-li
не надо ля-ля
сказки все это, что там ничего нет
причем здесь трусы? Трусы он и дома взять может.
Замріяна• 11 июня в 23:32
Ответ дляЕлектрохарчування
Людина воює, кожної хвилини ризикує загинути, а ви хочете підтримки. Не думали, що то він потребує підтримки? Можливо це він в вас розчарований?
Ответ дляФоточки нема
лапшу он Вам знатно на уши накручивает
не знают куда девать уже одежду - разные костюмы, нательное, обувь.. не снашивается это все, новое лежит