Електрохарчування• Изменено 11 июня в 22:53
Чоловік військовий, я працюю
Ви його просите про гроші чи сам висилає? В нас є діти, але він знає, що мені вистачає і скидає лише коли я прошу певну суму. А мені кожен раз вже і не хочеться просити, хочеться щоб він кожен місяць сам думав і висилав… у вас теж так?
Там-тарарам• 11 июня в 23:32
Ответ длякогдадеЦкие
Ему одному не хватает 23 тыс?
Мы втроем живем на 20
вистачає
PORKA• 11 июня в 23:33
ГЗ приходить на мій рахунок.
Чоловіку перевожу стільки, скільки йому потрібно потім.
Там-тарарам• 11 июня в 23:34
Ответ дляФоточки нема
Які ліки? Ліки видають. Хіба що якісь особисто специфічні, чоловік від алергії під час цвітіння амброзії собі сам купує. Яку ще купу різних речей??
Оплачували ще ремонт машини свої , бо чекати гроші з частини було довго.
є інші витрати, він керівну посаду займає, і для організації роботи треба купувати те, що армія не забезпечує.
Що це за речі, не бачу сенсу тут на форумі описувати, Це не одяг і не продукти.
Там-тарарам• 11 июня в 23:35
Ответ дляtala-li
Удалено администрацией...
ще і вам напишу - мова не про одяг чи їжу.
Це все є, і це не є проблемою.
Замріяна• 11 июня в 23:36
Ответ дляtala-li
Удалено администрацией...
Щоб ти так обдивилася. Мій чоловік загинув
Фоточки нема• 11 июня в 23:38
Ответ дляТам-тарарам
Мій має все, три ноутбуки в тому числі. Захист, одяг. Для організації роботи також все видають, ви можете мені не розказувати. Чи ваш з зарплати старлінки купує?
Там-тарарам• 11 июня в 23:40
Ответ дляФоточки нема
добре, що у вашого все є)) ще я на форумі не сперечалась хто на що витрачає))
Фоточки нема• 11 июня в 23:42
Ответ дляТам-тарарам
А якщо не буде витрачати, то що? Голий на нулі буде сидіти?
Фоточки нема• 11 июня в 23:43
Ответ дляtala-li
тут либо баба появилась
либо проигрывает все
а вообще хитросделаный жадный жлоб
либо проигрывает все
а вообще хитросделаный жадный жлоб
Швидше просто жадібний і від сімʼї відхрестився , вільним себе вважає
Замріяна• 11 июня в 23:44
Ответ дляФоточки нема
Вашому дуже круто значить повезло. А тепер про свого розкажу, одяг видають, більшість з нього не носибельна, бо не підходить за розміром, бушлат взагалі на броніку не щастібався, плащ від дощу не видавали, не встиг купити і постійно промокав, ліки не видавали взагалі ніякі, окрім тих, що сам собі купив, з одягу гівняного і то, по одному комплекту зима і літо, все інше дркупляв за власний кошт. І ще купа всього
Там-тарарам• 11 июня в 23:45
Ответ дляФоточки нема
ще раз для вас особисто - я не збираюсь з вами сперечатись про чужі витрати. Хотіла б сказати те, що вас могло б отверезити, але з поваги до вашого чоловіка не буду. Краще думайте, що медичний пункт батальйону вашого чолвокіа всім забезпечений. Так буде і вам і йому спокійніше.
Фоточки нема• 11 июня в 23:45
Ответ дляЗамріяна
Людина воює, кожної хвилини ризикує загинути, а ви хочете підтримки. Не думали, що то він потребує підтримки? Можливо це він в вас розчарований?
Людина отримує зарплату. І у людини є дитина, яку він також зобовʼязаний утримувати. Є комунальні
Там-тарарам• 11 июня в 23:46
Ответ дляЗамріяна
а ще зимові черевики, в яких ноги парили або мерзнули(
Замріяна• 11 июня в 23:47
Ответ дляТам-тарарам
Мій взуття все сам купував, а нормальне коштує чимало
Там-тарарам• 11 июня в 23:48
Ответ дляЗамріяна
мій не купував, хоча я просила, якось зиму переходив.
Замріяна• 11 июня в 23:48
Ответ дляФоточки нема
Ваш очевидно десь в тепленькому зручному місці сидить...
Фоточки нема• 11 июня в 23:50
Ответ дляТам-тарарам
Так, забезпечений. На своєму тілі переконався під час мед евакуаціі(( все є. Тільки заїхати пів дня не могли і забрати.
Фоточки нема• 11 июня в 23:51
Ответ дляТам-тарарам
Мій літні купує, бо ті, що видають, жаркі. Раз на рік. Ну це в принципі все
Там-тарарам• 11 июня в 23:52
Ответ дляФоточки нема
прекрасно! Добре, що хоч десь в армії все є. І особливо машини, які їздять.
Фоточки нема• 11 июня в 23:52
Ответ дляЗамріяна
Ні
Фоточки нема• 11 июня в 23:53
Ответ дляТам-тарарам
Мед евакуації машини їздять, так. А як поранених по вашому забирають? Не завжди доїжджають, правда
Там-тарарам• 11 июня в 23:54
Ответ дляФоточки нема
давайте закриємо цю тему, вона ні до чого гарного не призведе.
Ответ дляТам-тарарам
автор, а йому є що висилати? Мій 5 міс був на укомплектуванні бригади в тиловій частині, отримував як лікар-офіцер аж 23 тис. То дякую, що ще не просив йому вислати.
до учебки 20 получал 10 домой без вопросов ,,,
куда их тратить , если не бухать , виски ,,,
10процентов на роту ,,,
курево , мыльно рыльные из авроры,евы , кофе хорошее не всушное , мобсвязь , трусы ,,,
может конечно тыловых кормят плохо не знаю , нас боевой,пехоте , как хорошем ресторане , поправился 6кг ,,,
после учебки с 50т , 30 домой без вопросов ,,,
с боевыми отдельная тема ,,,
10процентов на роту ,,,
с боевыми отдельная тема ,,,
Замріяна• 11 июня в 23:55
Ответ дляФоточки нема
Ні
Сумніваюся, все видають, повний фарш, три ноути і все все, годують добре (оуґце одна з ознак, що точно не на нулі). Зараз воює двоє друзів мого чоловіка, від них теж знаю чи уацію, і вона далека від того, що описуєте ви
Фоточки нема• 11 июня в 23:55
Ответ дляТам-тарарам
Давайте. Бо ваше «прекрасно» якось в цій темі цинічно звучить.
Мова йшла про те, що військовий може виділити гроші із зарплати для своєї сімʼї.
Фоточки нема• 11 июня в 23:58
Ответ дляЗамріяна
Вище вашого комент в принципі підтверджує мої слова, подивіться. Я не кажу, що так у всіх. Але не всі голі/босі/ без бронежитюлета.
Ноути видають для конкретної роботи, бо без них нічого не зробиш.