Електрохарчування• Изменено 11 июня в 22:53
Чоловік військовий, я працюю
Ви його просите про гроші чи сам висилає? В нас є діти, але він знає, що мені вистачає і скидає лише коли я прошу певну суму. А мені кожен раз вже і не хочеться просити, хочеться щоб він кожен місяць сам думав і висилав… у вас теж так?
Там-тарарам• 11 июня в 23:59
Ответ дляФоточки нема
Давайте. Бо ваше «прекрасно» якось в цій темі цинічно звучить.
Мова йшла про те, що військовий може виділити гроші із зарплати для своєї сімʼї.
моє прекрасно стосувалось забезпечення всім необхідним вашого чоловіка.
Не перекручуйте) А то ви вже не знаєте, з якого боку підступитись, щоб втикатись далі))
Може виділити, і виділяє. Автора не влаштовує, що треба просити.
А це порушена комунікація, і це можна виправити.
Там-тарарам• 12 июня в 00:00
Ответ дляdf364tye3
до учебки 20 получал 10 домой без вопросов ,,,
куда их тратить , если не бухать , виски ,,,
10процентов на роту ,,,
курево , мыльно рыльные из авроры,евы , кофе хорошее не всушное , мобсвязь , трусы ,,,
может конечно тыловых кормят плохо не знаю , нас боевой,пехоте , как хорошем ресторане , поправился 6кг ,,,
после учебки с 50т , 30 домой без вопросов ,,,
с боевыми отдельная тема ,,,
10процентов на роту ,,,
с боевыми отдельная тема ,,,
ви теж військовий? як ви встигаєте стільки на порадниці сидіти?
Фоточки нема• 12 июня в 00:01
Ответ дляТам-тарарам
Так , виділити може, але не поспішає. Я писала відповідь на коментар, де писали, що у військових страшенні витрати і мала зарплата, і він не може нічого дати.
Слово втикатись мені не знайоме, вибачте
Фоточки нема• 12 июня в 00:04
Ответ дляТам-тарарам
і що зараз списують ще когось?
А ви людей без ніг, рук не бачили ніколи?
Там-тарарам• 12 июня в 00:05
Ответ дляФоточки нема
я не у вас запитувала
Ответ дляТам-тарарам
і що зараз списують ще когось?
по семейным ,,,
стечение обстоятельств , удача , наполеглывый труд , даже не знаю что еще ,,,
с мая бы уже наврядли , только через суд , 6,8месяцев , тоесть несколько боевых ,,,
по здоровью практически не возможно с начала года ,,,
вчера узнал , знакомый хороший мужик 47лет ,четверо детей , первый выход , погиб ,,,
он с села, куча родни , еще той ,,,
будут делить выплату , до конца жизни ,,,
он с села, куча родни , еще той ,,,
Там-тарарам• 12 июня в 00:07
Ответ дляdf364tye3
по семейным ,,,
он с села, куча родни , еще той ,,,
та отож(
А навіщо він з 4 дітьми пішов служити? Чи повнолітні діти вже?
Ответ дляТам-тарарам
та отож(
все не совершеннолетние ,,,
двое его двое жены он не усыновил вовремя ,,,
посвидчення многодетной семьи было ,,,
командиры сержанты сразу ,,, шевелись , торопись , делай документы , не чего тебе здесь за зря пропадать ,,,
но там деревня село пока раздуплились , адвокаты жулики тянули , в общем вроде ему конце мая части отказали ,,, только через суд , 2,3 месяца еще ,,,
ушел первый раз , и ,,,
теперь они там до конца жизни, друг другом воевать за выплату будут ,,,
посвидчення многодетной семьи было ,,,
ушел первый раз , и ,,,
Там-тарарам• 12 июня в 00:23
Ответ дляdf364tye3
все не совершеннолетние ,,,
посвидчення многодетной семьи было ,,,
ушел первый раз , и ,,,
посвидчення многодетной семьи было ,,,
ушел первый раз , и ,,,
це жахливо(
Ответ дляТам-тарарам
це жахливо(
да ,,,
светлая ему память , земля пухом ,,,
действительно , хороший простой , мужик был , добрый ,,,
я ему скока говорил ,,, торопи своих , быстрее с бумагами , иначе , учебка и боевые ,,,
он так просто отвечал ,,, мабуть и вбють мене , так ,,,
светлая ему память , земля пухом ,,,
Там-тарарам• 12 июня в 00:27
Ответ дляdf364tye3
да ,,,
светлая ему память , земля пухом ,,,
та да, шкода, мати можливість і не скористатись(
Ответ дляТам-тарарам
но командирам , сержантам не каких ,,,
он, пошел последним , держали скока могли , готовили перед выходом неделю , как с ребенком , рюкзак собирали , говорили, объясняли по сто раз ,,,
пошел с очень опытным человеком с 23г уже обмеженным ,,,
Пузата Хата• 12 июня в 06:08
Ответ дляЕлектрохарчування
Він дійсно може не здогадуватись? Ніби забув про нас зовсім… ми не розлучені. Був тут повністю нас утримував
Він про це просто не думає.
А в чому проблема словами через рот сказати -любий, мені потрібні гроші
Голова колгоспу• 12 июня в 06:27
Сам скидає. Ми про це не говорили - його ініціатива. Я теж працюю. І заробляю, в принципі, непогано.
Брехушечка• 12 июня в 07:18
Ответ дляВідповів всім
Мужчины в 99% вообще ни о чем сами не догадываются, потому скажите ему, что вам каждый месяц нужна такая-то сумма на детей, быт и тд. И просто говорите, если еще нужно, - пришли мне на карту ___
Так, те що потрібно дітей годувати, одягати, комуналку платити він просто не здогадується. Ви серйозно?
Брехушечка• 12 июня в 07:19
Ответ дляЕлектрохарчування
Не може, автор.
Брехушечка• 12 июня в 07:39
Ответ дляРепетиторша
Ви непробиваєма якась🙈
Ну то що, що в подруги такий, а у вас інший
Ну то одружіться з подругиним чи шо.
Серйозно! Якщо вже так важко язик зі сраки витягти
Ну то одружіться з подругиним чи шо.
Хамло базарне, невже так тяжко вести себе адекватно?