Карамбулкул• 12 июня в 13:17
Что значит никогда не станешь своей
Или не принимает общество. В чем это проявляется за границей? Как это не принимают чужого? Не общаются? Унижают?
Та прям багіня• 12 июня в 13:18
Нема такого, залежить від конкретної людини. Ви не можете всім подобатися, це нормально
Маю декілька думок• 12 июня в 13:18
Я тоже этого не понимаю))
Я как бы и в Украине не была везде своей если на то пошло:)
И живя в Швейцарии не ощущаю себя каким-то изгоем
Сладкий лимончик• 12 июня в 13:19
ну а как у нас относятся к цыганам, евреям, армянам? вот примерно так же, мир по сути везде одинаковый
Карамбулкул
• 12 июня в 13:20
Ответ дляСладкий лимончик
Да у нас в принципе плохо к людям относятся. И к украинцам тоже
Нехай щастить• 12 июня в 13:22
Не станеш своєю - це значить ніколи не зможеш зрозуміти якісь жарти, якісь цитати, якісь приклади. Тому що в дитинстві читала інші казки, дивилась інші фільми і читала інші книжки.
Діти, народжені в якійсь країні, з народження отримують якусь інформацію, якусь місцеву культуру, якої ніколи не буде в ’понаїхавших’, навіть якщо вони досконало знають мову.
Нашли в капусте• 12 июня в 13:24
Ответ дляКарамбулкул
Да? А поляки, котрые еще до войны нелегалов из Украины мёртвых у дороги выбрасывали - хорошо к людям относятся?)
Или те, которые зерно наше переворачивали?
Эскиз бесконечности• 12 июня в 13:25
Ответ дляТа прям багіня
Це не про подобатися і не подобатися, це про ментальність,звичаї,традиції. Хоча є такі люди які дуже ’стараються’, навіть імена свої міняють, ходять до логопедів щоб акцент прибрати, починають святкувати місцеві свята і поводитися як місцеві. Просто, якщо у вас з місцевими не було загального дитинства, такої самої школи з тими самими мультиками, піснями і тд, то ви вже різні.
Карамбулкул
• 12 июня в 13:25
Ответ дляНашли в капусте
А те которые встречали на вокзале, кормили и поили?
Нехай щастить• 12 июня в 13:26
Ответ дляМаю декілька думок
Я тоже этого не понимаю))
Все набагато тонше.
Ви розумієте всі їх натяки? Всі жарти? Всі алегорії?
Наприклад, в нас скажуть про когось ’як Марфуша’, і вже все ясно. Або про когось скажуть ’натуральний тітушко’, і всі зрозуміють, що мово про бидло гопника.
Так в кожній культурі і кожній країні є жарти, свої слова, свій сленг, якими повноцінно можуть користуватись тільки ті, хто в цьому середовищі з народження.
Та прям багіня• 12 июня в 13:26
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ми всі різні, навіть в межах однієї країни і міста і саме тому цікаво спілкуватися між собою
Наверняка• 12 июня в 13:27
Хз, думаю залежить від людини і коло в яке вона потрапляє, не від нації. Наприклад, я і в Україні не була своєю серед мільйонерів або алканів і наркоманів. І так само у Німеччині зараз - люди +- мого соціального рівня зі мною адекватно спілкуються
Нашли в капусте• 12 июня в 13:27
Ответ дляКарамбулкул
Когда считали, что вам хуже, чем им.
Нищие и убогие - вот место украинца в польше. Не дай Бог вам быть не то что лучше, а хотя бы не хуже - с говном сожрут
Маю декілька думок• 12 июня в 13:28
Ответ дляНехай щастить
Все набагато тонше.
Сленг и шутки зависит от поколений, если вы 20-летнему украинцу скажите титушки, он вас не поймёт.
Так же как и мой местный муж не понимает шутки своего подростка от 1 брака.
А текущие шутки, выражения из песен и рекламы, конечно употребляют многие и знают о чем речь))
Эскиз бесконечности• 12 июня в 13:31
Ответ дляТа прям багіня
Ні. Я бачу по своїй дитині яка народилася за кордоном і пожила спочатку в Англії,тепер у Польщі. Від українця у нього хіба що любов до борщу) Британський акцент одразу переміг українську мову, досі гарно вимовляє слова англійською, хоча вже рік живемо у Польщі. І польська у нього буде без акценту і на день народження він хоче пісеньку столат польську. А я от полькою не стану ніколи чи британкою,хіба по паспорту)
Нашли в капусте• 12 июня в 13:30
По теме автора - станете ’своей’ в том социальном слое, который вам определит местное общество. Все.
Как каста в Индии...
Нехай щастить• 12 июня в 13:30
Ответ дляНаверняка
Ви праві.
Старша людина не буде ’своєю’ в підлітковій компанії, проста санітарка навряд чи зможе бути на ’одній хвилі’ з інстаблохершами, а емігранти не завжди будуть своїми на новому місці.
Та прям багіня• 12 июня в 13:30
Ответ дляНехай щастить
Все набагато тонше.
Я теж не розумію про що ви, виросла в Україні
Та прям багіня• 12 июня в 13:33
Ответ дляЭскиз бесконечности
Яка різниця? Громадянств можна мати багато, жити ти в різних країнах. Це ніяк не впливає на сприйняття людини в суспільстві, навпаки додає комунікабельності і шарму
Нехай щастить• 12 июня в 13:34
Ответ дляТа прям багіня
А я розумію.
Якщо жити в своїй бульбашці, спілкуватись з такими ж емігрантами, а з місцевими мати хіба що ’смолл толк’, то це не дуже відчувається. А якщо намагатись повністю асимілювати, то зразу помітно.
Джонсонюк• 12 июня в 13:34
Ответ дляСладкий лимончик
Была на свадьбе летом. Девушка цыганка по маме. И имя даже цыганское. Своя школа английского языка. У мужа бизнесов вагон. Очень красивая свадьба. Никто не смотрел с презрением.
Есть подруга армянского происхождения. Очень яркая, аккуратная, в ней есть достоинство. В том как говорит, какие вещи выбирает, как выглядит.
А евреи так вообще стимулируют идти к цели и иметь лёгкое отношение к жизни, умение наслаждаться жизнью.
Та прям багіня• 12 июня в 13:35
Ответ дляНехай щастить
А я розумію.
Я 90% часу спілкуюся не з українцями
Джонсонюк• 12 июня в 13:36
Ответ дляМаю декілька думок
Да, если вы 30 и 20- нему скажите цитату из советского фильма, то они вас не поймут. У них уже свои приколы.
Эскиз бесконечности• 12 июня в 13:38
Ответ дляТа прям багіня
До чого тут це. Можна. Ми у Лондоні жили 2 роки, мабуть, найбільш мультикультурне місто Світу. Але це не значить що я стала своєю для британців, азіатів, арабів чи індусів, хоча ми з ними усіма спілкувалися. Подруга у мене іспанка була, але ми зовсім інші і могли спілкуватися тільки на загальні теми.
Та прям багіня• 12 июня в 13:38
Ответ дляЭскиз бесконечности
Що для вас бути своєю? Я жила в багатьох країнах і всюди маю близьких друзів
Нехай щастить• 12 июня в 13:38
Ответ дляТа прям багіня
Я 90% часу спілкуюся не з українцями
Тоді дивно, що ви не розумієте, про що я.
Хоча... це від людини залежить. Комусь достатньо просто знати мову і не дуже виділятись, а комусь важливо дійсно стати ’своєю’ навіть в дрібницях.
Эскиз бесконечности• 12 июня в 13:39
Ответ дляТа прям багіня
Бути на одній хвилі,розуміти з півслова чи погляду всі жарти,криталі фрази і звичаї.
Пэрисхилтонша• 12 июня в 13:40
а зачем становится своей? мы не в средневековье, современному человеку ’шо люди’ скажут не интересно. Важно жить там, где тебе комфортно
Та прям багіня• 12 июня в 13:40
Ответ дляНехай щастить
Ні, абсолютно не розумію. Ми розмовляємо на будь-які теми, жартуємо, проводимо разом час. Нема жодної різниці від національності, мені або комфортно з певними людьми , або ні
Та прям багіня• 12 июня в 13:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ми на одній хвилі з друзями, деяких розумію навіть з погляду
ТебеОноНадось• 12 июня в 13:41
В природі теж саме. Існують стаї, вони чужих не пускають. Чого в людей має бути інакше?