Харчовий тріль• 13 июня в 19:55

Оплата частинами. Через який банк краще?

Вперше в житті буду брати оплату частинами. Підкажіть через який банк краще оформляти? Думаю приват чи ПУМБ, чи краще інший взагалі? Можливо в когось є досвід. Поділіться будь ласка.
Всім тихих вихідних 💙💛
Результат:
вже голосів: 12
4 (33.33%) Результат
3 (25%) Приват
3 (25%) Інший
2 (16.67%) ПУМБ
0 (0%) Аваль
Майданщица• 13 июня в 19:56
Без разницы. Там, где есть подходящая сумма на оплату частями и необходимое количество платежей - там и оформляйте

Chaterbox• 13 июня в 19:56
Смотрите условия. Везде +/- одинаково. Я брала в пумб, так как там дали 63 тыс, а Приват только 2 тыс. Так что выбор был очередным)))
Аристократка-тунеядка• 13 июня в 19:57
А разве аваль даёт оплату частями ?
автор Харчовий тріль • 13 июня в 19:58
Ответ дляАристократка-тунеядка
А разве аваль даёт оплату частями ?
Ой, це я так написала , точно не знаю..
Дюйм оф о4ка• 13 июня в 19:58
Я користуюсь а банком. Приват давно закрила
Майданщица• 13 июня в 19:59
Ответ дляChaterbox
Мне моно на мономаркете вообще 330 тыс дал
Дюйм оф о4ка• 13 июня в 19:59
Ответ дляХарчовий тріль
Ой, це я так написала , точно не знаю..
Вам у будь якому банку дадуть кредитний ліміт?
автор Харчовий тріль • 13 июня в 20:00
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не знаю
Chaterbox• 13 июня в 20:00
Ответ дляМайданщица
Без справки о доходах? Я ЗП получаю на другую карту и там минималка чисто

Майданщица• 13 июня в 20:00
Ответ дляХарчовий тріль
Не знаю
А у вас сейчас вообще хоть в каком-нибудь банке есть кредитный лимит на оплату частями?
Дюйм оф о4ка• 13 июня в 20:01
Ответ дляХарчовий тріль
Не знаю
В тому то і справа. В якому у вас картки і вам підходить кількість частин там і беріть.
Майданщица• 13 июня в 20:01
Ответ дляChaterbox
Без справки о доходах. Но я указывала в анкете, что на обеспечении семьи
автор Харчовий тріль • 13 июня в 20:01
Ответ дляМайданщица
Немає
Дюйм оф о4ка• 13 июня в 20:02
Ответ дляChaterbox
Моно таке враження що нічого не перевіряє))
Майданщица• 13 июня в 20:02
Ответ дляХарчовий тріль
Немає
А з/п в каком банке? Там и открывайте кредитный лимит
Chaterbox• 13 июня в 20:02
Ответ дляДюйм оф о4ка
Возможно. У меня там около 20 тыс был лимит, но мне тогда было не надо. Когда понадобилось - не дали (я ставила 0 для удобства).
Дюйм оф о4ка• 13 июня в 20:02
Ответ дляХарчовий тріль
Немає
Спочатку дивіться$в якому магазині ви хочете товар і де вам підходить кількість частин
Анонім Завгосп• 13 июня в 20:03
Я бы моно
автор Харчовий тріль • 13 июня в 20:05
Дякую дівчата. Зрозуміла. Гарного вечора 💐

ПолБатона• 13 июня в 20:25
Ответ дляХарчовий тріль
Ой, це я так написала , точно не знаю..
Мені не дав Приват дозволу на оплату частинами, хоча на картці була значно більша сума
Украиночка• 13 июня в 20:25
Ответ дляДюйм оф о4ка
Перевіряє, підтягує інфу з убкі, потім аналізує ваші витрати з їх основної карти, для нормального ліміту треба оформити зарплату на карту моно або надати довідки про доходи. Ну і якщо ви старий перевірений часом клієнт моно, то теж буде більший ліміт. Новим, молодим, зеленим вони великі кредити не дають ) кажу як працівник. І да, порадила б брати через моно, якщо у вас там є ліміт, в моно оплата частинами без відсотків взагалі
Патика-мотика• 13 июня в 20:31
не знаю які умови у інших, але у примата реально все чесно без жодної переплати, вже дуже багато років та регулярно так купляю багато речей.
Патика-мотика• 13 июня в 20:32
Ответ дляChaterbox
в приваті багато років оформляю без жодної довідки про доходи до 30 тисяч, але мені більше і не треба.
Дюйм оф о4ка• 14 июня в 07:13
Ответ дляУкраиночка
Мені оформили без зп і т.д. на 50 тис., але я не користуюсь. Правда в січні
автор Харчовий тріль • 17 июня в 20:58
Оформила через приват, взагалі без проблем. Швидко, я навіть не очікувала.
Дякую дівчата за ваші відповіді.