Файна_зупка• Изменено 15 июня в 10:39

Що краще. Біфрен, мебікар. Гідазепам.

Тиск жах. Їсти не можу. Треба постійно щось пити деколи. Бо майже 24 на 7 на нервах. Стрес цілодобово.Що можна постійно і що краще?
Піу!Піу!• 15 июня в 10:42
Те, що призначить лікар

вре_Динка• 15 июня в 10:42
Те що призначить психіатр
Незнакомлюся• 15 июня в 10:42
Гидазепам лучше
Незнакомлюся• 15 июня в 10:43
Мебикар и бифрен мне лично ни о чем, мебикар так вообще не действует на меня. Гидазепам раньше часто принимала по 2 таблетки за раз, все ок было
автор Файна_зупка • 15 июня в 10:48
Ответ дляНезнакомлюся
А підсісти привикнути там нема ризиків?
автор Файна_зупка • 15 июня в 10:49
Ответ дляНезнакомлюся
Гидазепам лучше
Дякую Вам
автор Файна_зупка • 15 июня в 10:49
Ответ длявре_Динка
Те що призначить психіатр
автор Файна_зупка • 15 июня в 10:49
Ответ дляПіу!Піу!
Те, що призначить лікар
Дякую
Замулена ріка• 15 июня в 10:51
Ответ дляФайна_зупка
А підсісти привикнути там нема ризиків?
Привикнути скоріше якщо ви самі собі призначите і будете закидатися в незрозумілих кількостях. Ідіть до невролога/ психіатра і підбирайте довгострокову терапію.

автор Файна_зупка • 15 июня в 10:52
Ответ дляЗамулена ріка
Стидно до нього йти
Замулена ріка• 15 июня в 10:54
Ответ дляФайна_зупка
Стидно до нього йти
Вам до стоматолога якщо зуб болить теж стидно? Якщо треба допомога, то нічого поганого чи позорного в цьому нема. Не хочете в дуржавну- ідіть приватно. Ви у себе одна і маєте бути в гарному стані.
вре_Динка• 15 июня в 10:55
Ответ дляФайна_зупка
Не розумію вашої реакції. Психіатр має назначати заспокійливе, а не пррадниці
фрау Гітта• 15 июня в 10:58
Ответ дляНезнакомлюся
Гидазепам лучше
Особливо, якщо вона водить авто або працює десь на виробництві 👍
Зоряний Шлях• 15 июня в 11:00
Ответ дляФайна_зупка
Стидно до нього йти
А пити сильні препарати, які можуть викликати непередбачувані реакції організму і залежність Вам не страшно?
Додекаэдр• 15 июня в 11:21
Ответ дляФайна_зупка
Стидно до нього йти
Соромно буде йти коли хз до чого ´долікуєтеся´ за порадами з інету
Гербарія сушу• 15 июня в 11:25
Ответ дляФайна_зупка
А підсісти привикнути там нема ризиків?
до гідазепаму є привикання, потім ще гірше буде. крім цих трьох препаратів (зовсім з різною дією, до речі) є дуже багато інших. йдіть до лікаря, серйозно, він підбере щось конкретно під ваш випадок. самолікування може тільки погіршити стан
Душка-свекрушка)))• 16 июня в 04:01
Ответ дляФайна_зупка
А підсісти привикнути там нема ризиків?
Особисто у мене звикання не було, подруга казала, що в неї також не було. Приймала вона його десь місяць, і їй не психіатр його прописав, а інший лікар.

Ще все залежить також від вашої реакції на нього. Для себе я його як снодійне приймала деякий час, після нього добре спала і на наступний день була спокійнішою, мені вистачало дози 0,2 Тут деякі писали, що на них взагалі він не діє.
У вас тиск через стрес? Сходіть до сімейного лікаря, порадьтеся. Можливо вам потрібні саме ліки які будуть тримати тиск, тут перелічені вами ліки можуть не допомогти. Їх буде недостатньо.
автор Файна_зупка • 16 июня в 07:29
Ответ дляДушка-свекрушка)))

Дякую. Від тиску вже призначили, вчора сходила. Але тільки від тиску. Була в сімейного.
автор Файна_зупка • 16 июня в 07:31
Ответ дляЗамулена ріка
До приватного краще. Піду

Меня не звали• 16 июня в 10:42
Ответ дляФайна_зупка
До приватного краще. Піду
Можна не йти, а онлайн.
Є швидкі консультації психіатра, коли не складні питання.