Пушап Мі мі• 15 июня в 14:20
Допомога від фонду
Шановні, хтось подавався на допомогу від міжнародних фондів? Через ушкодження житла під час обстрілу? Це не аферисти, які особисті данні таким чином отримують? Не хочеться мати додаткові проблеми замість допомоги.
(не знаю, чи можна назву фонду вказувати, чи то реклама буде?)
пу_пугренчик• 15 июня в 14:39
2 роки тому фонд давав 10 тис тим у кого житло пошкоджене. в цьому році - відмова. сказали , що весною вже тепло, ви не поранені і кошти ми вже вам не дамо .
Ще 2 роки тому відома організація обіцяла вставити вікна. Все прям розказали, заміряли, обрахували і зникли..... на 11 місяців. Через 11 місяців подзвонили, повідомили сумму яку мені виділили на встановлення нових вікон і запитали коли можна починати....
11 місяців пройшло!! це я повинна була жити 2 зими без вікон?
Тож фонди це добре, аби адекватно це все було організовано.