Чиї діти були у цьому таборі? Напишіть реальні відгуки? Чи справді там так класно як пишуть на сайті? І що з приводу харчування? Дійсно збалансоване?
Н@Диете• 15 июня в 22:15
Там добре, не пожалкуєте, моя дитина була пару років тому. Але моя колега не змогла вже купити дитині квиток цим літом , все розкуплено на всі зміни ( Но може від віку ще залежить
Ответ дляН@Диете
Я ще в березні путівку бронювала.
Це добре. Бо відгуки досить різні і трохи вже почала хвилюватися.
Конфиденциальность• 16 июня в 13:22
Готують непогано, порції не великі, але дають добавку всім хто простить. Адміністрація пояснює це тим що різні діти харчуються по різному, тому щоб не викидати багато не насипають. Моя дитина не похудла
Конфиденциальность• 16 июня в 13:25
Магазинів там немає, тому я з собою даю якесь печиво на випадок голоду. Адміністрація просить щоб не давали з собою харчового сміття і те що псується швидко