МЕСТО_Встречи• 16 июня в 12:32
Чи справді життя за кордоном настільки краще, як здається з України?
Трішки про себе: Мені 30, живу в Києві, займаю керівну посаду, зп 3000$, своє житло, люблячий чоловік, дітей немає. А тепер до проблеми.
Останні обстріли як дементор висмоктують всі мої ресурси на життя.
Робота важка, її багато, працюю на виснаження. Після чергових безсонних ночей ловлю себе на заздрості до тих, хто обрав життя закордоном (не говорю про тих, хто вимушено покинув країну, бо втратив житло, а саме про тих, хто свідомо виїхав з відносно безпечних регіонів за кращим життям).
Вони живуть своє найкраще життя, можуть подорожувати, і це займає 3 години, а не 33. Спокійно сплять, ходять на нічні прогулянки, не смикаються від звуків, не ловлять вигорання, можуть планувати майбутнє, радіють. Багато хто відкрив власний бізнес, знайшов гарну роботу та друзів, придбав квартири, машини.
І я на це дивлюсь і думаю, що я лох, коли в свій час не наважилася поїхати.
І з одного боку, я вважаю, що в мене теж є достатньо приводів бути щасливою, але з іншого мені стає себе шкода, що я собі обрала саме такий важкий шлях. Я щиро вірила, що це все ненадовго, і не помітила, як пролетіли мої цінні 5 років.
Розумію, що в сусіда завжди трава зеленіша, а в інтернеті всі дуже успішні, тому хотіла би почути як воно насправді? Чи є взагалі люди, які заздрять тутешнім так само, як ми заздримо вам? Чи погодились ви з моїми даними виїхати і починати все з 0? Можливо я дивлюсь на ситуацію через рожеві окуляри, і таке саме життя я собі забезпечити там не зможу.
Одразу скажу, що дистанційно працювати не зможу, адаптувати свою професію закордоном теж.
Цікаво почитати ваші роздуми на цю тему.
оксюморон• 16 июня в 21:25
Ответ дляЧай не пью, только кофе
В Германии.
Я, как бухгалтер в Германии, улыбнулась
Хочу наколоти губи• 16 июня в 21:27
После ’много кто нашел хорошую работу, открыл бизнес..’ можно было уже не читать - троллоло
Ку ка ку ка ку• 16 июня в 21:36
Де ви хочете починати з 0, автор, у прибиранні? Щоб вивчити мову хочаб до В1 треба рік активно вчитися, а це не такий щоб високий рівень, керівником з В1 не стати.
МЕСТО_Встречи
• 16 июня в 21:55
Ответ дляХочу наколоти губи
Може як би в інтернеті не кричали всюди про успішний успіх в мене б не було такого уявлення😂
З оточення 2 подруги на себе працюють, тож досвід поганих робіт не чула
МЕСТО_Встречи
• 16 июня в 21:56
Ответ дляКу ка ку ка ку
Та на керівні посади геть розрахувати не варто.
Починати може в магазинах десь. Потім в офіс перебратись папірці перекладати
МЕСТО_Встречи
• 16 июня в 21:57
Ответ дляПолтавська галушка
Є можливість працювати віддалено?
Ні, тільки офіс
Ку ка ку ка ку• 16 июня в 21:57
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Навіть у магазин треба мінімум В1, а папірці є кому перекладати і серед місцевих.
Квітнева Іванівна• 16 июня в 21:58
І від звуків стикаються, і вигорання є.
Я виїздила заради дітей
Туга страшенна
За домом
Там, де все зрозуміло і звично
Знаю,для багатьох тих, хто залишився, ті, хто виїхали, зрадники.
Ну й нехай
Я виїздила заради дітей
Туга страшенна
За домом
Там, де все зрозуміло і звично
Ну й нехай
Додаю напруги• 16 июня в 21:59
Ответ дляМЕСТО_Встречи
В магазин для начала вас не возьмут, туда берут молодых, им платят меньше
МЕСТО_Встречи
• 16 июня в 22:04
Ответ дляДодаю напруги
Я сподівалася, що 30 то не старість🥲
Бешене сарі• 16 июня в 22:06
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я сподівалася, що 30 то не старість🥲
В ЄС не старість
Страшилки тут понаписують
МЕСТО_Встречи
• 16 июня в 22:07
Ответ дляКвітнева Іванівна
І від звуків стикаються, і вигорання є.
Я виїздила заради дітей
Туга страшенна
За домом
Там, де все зрозуміло і звично
Ну й нехай
Я виїздила заради дітей
Туга страшенна
За домом
Там, де все зрозуміло і звично
Ну й нехай
Ви ще там чи повернулись? В якій країні зупинились?
Щодо зрадників не думайте так. Я знаю купу людей, котрі дуже раді кожному українцю, хто вибрав повернутися додому. Купа підтримки, і 0 засудження.
В інтернеті здається, що вас тут не чекають, але це не так❤️
Додаю напруги• 16 июня в 22:07
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я сподівалася, що 30 то не старість🥲
Далеко не старость, но в магазинах на раскладку берут молодых, студентов, у них другая шкала по оплате
Бензопирен• 16 июня в 22:08
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я сподівалася, що 30 то не старість🥲
Нормально в магазине. Соседка уже 2 года работает. Пошла парт тайм на рядовую должность на минималку. Уже какой то там менеджер на полном рабочем дне с зарплатой ок 2600 на руки. Особо ни за что не парится.
Безпринципова• 16 июня в 22:17
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Болить за Україну
Що через кацапію пустішає
Мої троє дітей тут і ми тут
Донька вступає закордон не хоче
Що через кацапію пустішає
Мої троє дітей тут і ми тут
Донька вступає закордон не хоче
Вишиванка• 16 июня в 22:23
Ответ дляПерекус беру завжди
Про яку освіту мова? В мене червоний диплом, магістр психології. В школі в нашому місті на посади тільки поляків беруть або обивателів ЄС. В Бєдронку не взяли, бо велика конкуренція. То не треба ляля. Звісно є айтішники і їм пофіг.
в Бедронку не взяли?? Туда разве не всех берут?
Царевна в уггах• 16 июня в 22:35
Ответ дляоксюморон
Так в Украину назад 😂
Ага под бомбы. Я в Украине не была 6 лет...
Царевна в уггах• 16 июня в 22:38
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Фізично працювати тут взагалі кошмар
це не Україна - тут пашуть як коні. А до офісу з паперцями роки можуть пройти поки доберетеся
Семенівни сусідка• 16 июня в 22:42
Ответ дляЦаревна в уггах
Фізично працювати тут взагалі кошмар
Навпаки, працюють менше, ніж в Україні, якщо брати розвинені країни
Царевна в уггах• 16 июня в 22:43
Ответ дляСеменівни сусідка
Ні, я бачу інше. Тут дуже все контролюють, люди дорогі тому один за двох тягне. Сама в шоці була, коли переїхала
Бешене сарі• 16 июня в 22:43
Ответ дляХочу наколоти губи
оксюморон• 16 июня в 22:44
Ответ дляЦаревна в уггах
О, а другим не советуете ))
Бешене сарі• 16 июня в 22:44
Ответ дляВишиванка
Всіх
Але у магістра свої претензії до життя
Царевна в уггах• 16 июня в 22:44
Ответ дляоксюморон
О, а другим не советуете ))
Где? Вы не по адресу
Семенівни сусідка• 16 июня в 22:45
Ответ дляЦаревна в уггах
В мене кардинально інший досвід. Працівників повно, ніхто особливо ні за що не відповідає, кожен робить лише свою маленьку ділянку роботи
MacOS-ница• 16 июня в 22:50
Ответ длякак тебе такое илон маск
Автор, я виїхала за тиждень до початку війни з Києва, де також мала власну квартиру і ще під здачу, два авто і престижну роботу. Зараз у США, і я не скажу що все йде як по маслу. Спершу це купа документів, пошук роботи, вийти на більш менш зарплату, постійно думати як там мої батьки в Україні бо я в них одна дитина і родичів у них не має. Забрати на постійне місцепроживання до себе в мене змогли поки що не має, і вони також не хочуть. Постійні стреси, бо купу платежів за страховку на все підряд, іпотека. Щоб поїхати відпочити- то це не дешево, треба летіти літаком а білети дорогі навіть в середині країни. Від роботи також є стрес, бо під неї все життя підвʼязане . У Києві у мене менше стресу було і більше стабільності.
Так у вас є шанс на легалізацію і шлях до пмж?
как тебе такое илон маск• 16 июня в 22:52
Ответ дляMacOS-ница
Так, це все є . Але і волокіти також багато з документами , вони ще купу помилок нароблять поки опрацьовують ці документи
Та легко!• 16 июня в 23:11
Якщо у Вас дійсно 3 тис доларів зарплатня - зрозуміло, чому Ви тримаєтесь дому.
В Європі не все так просто, як здається здалеку