МЕСТО_Встречи• 16 июня в 12:32

Чи справді життя за кордоном настільки краще, як здається з України?

Трішки про себе: Мені 30, живу в Києві, займаю керівну посаду, зп 3000$, своє житло, люблячий чоловік, дітей немає. А тепер до проблеми.
Останні обстріли як дементор висмоктують всі мої ресурси на життя.
Робота важка, її багато, працюю на виснаження. Після чергових безсонних ночей ловлю себе на заздрості до тих, хто обрав життя закордоном (не говорю про тих, хто вимушено покинув країну, бо втратив житло, а саме про тих, хто свідомо виїхав з відносно безпечних регіонів за кращим життям).
Вони живуть своє найкраще життя, можуть подорожувати, і це займає 3 години, а не 33. Спокійно сплять, ходять на нічні прогулянки, не смикаються від звуків, не ловлять вигорання, можуть планувати майбутнє, радіють. Багато хто відкрив власний бізнес, знайшов гарну роботу та друзів, придбав квартири, машини.
І я на це дивлюсь і думаю, що я лох, коли в свій час не наважилася поїхати.
І з одного боку, я вважаю, що в мене теж є достатньо приводів бути щасливою, але з іншого мені стає себе шкода, що я собі обрала саме такий важкий шлях. Я щиро вірила, що це все ненадовго, і не помітила, як пролетіли мої цінні 5 років.
Розумію, що в сусіда завжди трава зеленіша, а в інтернеті всі дуже успішні, тому хотіла би почути як воно насправді? Чи є взагалі люди, які заздрять тутешнім так само, як ми заздримо вам? Чи погодились ви з моїми даними виїхати і починати все з 0? Можливо я дивлюсь на ситуацію через рожеві окуляри, і таке саме життя я собі забезпечити там не зможу.
Одразу скажу, що дистанційно працювати не зможу, адаптувати свою професію закордоном теж.
Цікаво почитати ваші роздуми на цю тему.
Квітнева Іванівна• 16 июня в 23:13
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ви ще там чи повернулись? В якій країні зупинились?
Щодо зрадників не думайте так. Я знаю купу людей, котрі дуже раді кожному українцю, хто вибрав повернутися додому. Купа підтримки, і 0 засудження.
В інтернеті здається, що вас тут не чекають, але це не так❤️
Не повернулась, наш дім під Києвом, там щоночі гучно.
Дуже важка була адаптація дітей, тато в Україні, друзі, однокласники, а тут школа на незрозумілій мові і якраз у підлітковий період.
Я чекала до останнього, якось дива, певне, але перед 18-річчям старшого сина виїхали в 24-му.
Стосувалось би це лише мене самої - нікуди б не їхала.

Агент Пинкертона• 16 июня в 23:19
Ответ дляТрахтибидох
кажу ж - завжди дивували ось такі, для котрих країна - лише територія і любити котру вони з дитинства не навчені, бо батьки і діди-баби такі ж перекотиполя.
А як цьому можна навчити? Майже півжиття в Україні це виживання , при чому не фінансове навіть: порушення ПДД, висока злочинність, корупція на всіх рівнях, низькі зарплати, або зовсім їх відсутність , нульові права у найманих працівників і безкарність для не чесних роботодавців.Я мовчу вже про мусор, екологію і т д.Як це все можна любити?
Чай не пью, только кофе• 16 июня в 23:34
Ответ дляоксюморон
Я, как бухгалтер в Германии, улыбнулась
Вы видели меньше? Я говорю о 40 часовой рабочей неделе. Это мне предложили, у меня зарплата офисного сотрудника меньше вот и думаю.🤔
Галябалована• 16 июня в 23:35
Ответ дляСеменівни сусідка
Це в якому ви такому страшному місті живете?
Это происхожит в крупных городах. Скандалы с педофилами в садике - это в Париже. Аниматоры засовывали детям в анус, вагины предметы, заставляли чтоб дети им лизали гениталии... По факту это происходит по всей системе, потому что безнаказанно для них
Галябалована• 16 июня в 23:39
Ответ дляоксюморон
Это как? Вас насильно привезли во Францию и не выпускают оттуда? Может вам помощь нужна?
Вы не понимаете, что люди могут не выбирать страну, а выбирать человека или работу или ещё что-то?
оксюморон• 16 июня в 23:41
Ответ дляЧай не пью, только кофе
У меня 35 часов, и зарплата 2тыс. Сестра зарплатный бухгалтер, 30 часов и на 5 классе у нее 1800€. Хотя она немка по гражданству
оксюморон• 16 июня в 23:42
Ответ дляГалябалована
Но это же ваш выбор был
Семенівни сусідка• 16 июня в 23:47
Ответ дляГалябалована
Ви явно перебільшуєте. Школи в нормальних районах безпечні , закриті , як і міста загалом.Моя дочка працює в школі, тому систему знає зсередини
Хочу наколоти губи• 16 июня в 23:49
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Може як би в інтернеті не кричали всюди про успішний успіх в мене б не було такого уявлення😂
З оточення 2 подруги на себе працюють, тож досвід поганих робіт не чула
Ну да, две подруги это действительно показатель на 6 млн выехавших.
Надеюсь вы не в аналитике работаете?

Приму в дар• 16 июня в 23:51
Автор складно щось радити, я виїзжали 4,5 роки і як би важко не було всі ці роки я ні дня не пошкодувала. Але рішення мені було прийняти не складно: я була давно розлучена, мене навіть не тримали дві квартири в Києві, я просто якось швидко зрозуміла для себе, що я не зможу жити в постійному страху: прилетить не прилетить, просто не можу і ментальне здоровʼя моє і дітей було одразу на першому місці. Так мені важко, було є і буде. І хоча я працюю майже з перших місяців на кваліфікованій роботі, але стільки нюансів і зараз ще проблеми по здоровʼю додалися. Але все одно я рада своєму вибору, бо діти адаптувались і їм комфортно і я вже звикла, бо знаю що зробила все правильно
Свідок Перемоги• 16 июня в 23:55
Ви ідеалізуєте, у мене теж була зп 3тис тут, як переїхала стала майже у 2 рази менше через податки) житло дуже жорстоко у тій же Польщі, більша частина зп на нього уходить, потрібно щоб працювали вдвох. Тут гарно жити зі своїм житлом
автор МЕСТО_Встречи • 17 июня в 00:10
Ответ дляСвідок Перемоги
Чому вирішили їхати? Чи не шкодуєте про свій вибір?
автор МЕСТО_Встречи • 17 июня в 00:15
Ответ дляХочу наколоти губи
Надеюсь вы не в аналитике работаете?
Ну, 6 мільйонів не маю змоги опитати
Чай не пью, только кофе• 17 июня в 00:49
Ответ дляоксюморон
Какая разница какое гражданство? Я бы не работала на минималку. Смысл?
оксюморон• 17 июня в 06:46
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Это далеко не минималка 😁
Колупалочка• 17 июня в 07:27
автор пишет, что не сможет адаптировать профессию там. А это значит что прийдется либо неквалифицированный труд либо с 0. высокий заработок это не даст.
с учетом укр 3000 уровень жизни значительно понизиться.
из плюсов моральное спокойствие по обстрелам минус нервы по поиску совего места под солнцем....

я бы осталась в украине.
Чай не пью, только кофе• 17 июня в 07:57
Ответ дляоксюморон
Это далеко не минималка 😁
Минималка 13,90 в час. 13,90*160=2.224, это минимальная зарплата. 3000 это немного больше, это не минимум. Поэтому я и написала, что смысла работать бухгалтером на минимум не вижу. Здесь очень много вакансий бухгалтеров.
оксюморон• 17 июня в 08:03
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я вам нетто писала
Галябалована• 17 июня в 08:38
Ответ дляоксюморон
Но это же ваш выбор был
Выбор чего? У меня не было выбора страны.

Несемо світло разом• 17 июня в 08:40
Ответ дляПопихтю та й годі
Все ’обычное айти’ без лишних разговоров взяло ноуты у выехало в марте-апреле 2022 и с тех пор не возвращалось
У мене на момент квітня 2022 була з/п 6700$. Увесь цей час в Києві 🙂
Несемо світло разом• 17 июня в 08:44
Ответ дляАБВГДэшница
медицина - везде дорогая
на это в цивилизации есть страховки
или здесь у нас все бесплатно и сразу? через программу НЗСУ сейчас по два три месяца нужно ждать очередь и запись к узким специалистам - платишь деньги - идешь сразу
но вот только консультация за 2000 грн для пенсионера с пенсией в 4000 - как для вас зуб за 2500 злотых
Еммм. Про яких вузьких спеціалістів мова? 10.06 сімейний виписав направлення, 12.06 я вже була на прийомі в хірурга-онколога. Достатньо вузький спеціаліст? А, ну і вчора я записалася за направленням від вищезазначеного хірурга до мамолога-онколога на 30.06 в крупний онкологічний центр. Жодної копійки не заплатила і не заплачу з київською пропискою, уже плавала і знаю. То що, про які місяці мова? Чи ви так, останній раз були у лікаря в 2003?
Галябалована• 17 июня в 08:51
Ответ дляСеменівни сусідка
Это не я преувеличиваю, а вы не следите за ситуацией. Скандал с педофилами в Париже как раз в хороших районах. Там даже школы - билингв, что вообще редко бывает в муниципальных эколь матернель.
Вы не дочку спрашивайте, а сами посмотрите свидетельства родителей, которые в подробностях рассказывают что происходило сих детьми.
От того, что школы закрыты забором - не означает что они безопасны. Во Франции в périscolaire мэрии набирают людей даже с судимостями, не проверяя casier judiciaire. И алкашей и наркоманов берут. Свидетели рассказывают об этом в репортажах.
У меня под домом лицей. Так лицеисты у входа в лицей, перед вертушкой, сделали пожар, фейерверки такие, что згорела машина возле моего дома, валил черный дым, взрывы, искры в окна домов. И я не живу в quartier prioritaire о которых вы пишите.
Вы оторваны от реальности происходящего.
Несемо світло разом• 17 июня в 09:14
Ответ дляБешене сарі
Як джерело оплати ( а все у всіх державах з податків ) раптом знецінило німецьку медицину ?
Про дію смішно - пишуть серйозно люди після досвіду того як лягли всі реєстри на нерухомість
Реєстри були закриті під час початку воєнного стану, а потім їх відкрили. Бо невідомо було, яким буде хід війни
оксюморон• 17 июня в 09:17
Ответ дляГалябалована
Выбор ехать или не ехать. Жить там или не жить. Это выбор
Семенівни сусідка• 17 июня в 09:25
Ответ дляГалябалована
Ви лише з новин черпаєте інформацію? Сертифікат про судимості і детальний медичний сертифікат обовʼязкові, як і наявність відповідного диплому , оскільки в останні роки відбулися значні зміни в освіті в цій галузі . Звичайно, ніколи і ніде нема гарантії, що нічого не станеться , але один випадок не робить все навколо небезпечним. То в якому місті ви живете, що так страшно навколо?
Галябалована• 17 июня в 09:58
Ответ дляоксюморон
Выбор страны- это когда вы имеете много вариантов стран, куда ехать. Вот у меня друзья с началом войны выбирали страны, куда поехать. Я звала подругу во Францию, к себе на первое время и то, она не хотела - выбрала Польшу и довольна.
А я страну не выбирала вообще. У меня был другой выбор: остаться старой девой или иметь свою семью. Я выбрала второе. А страна - это уже придаток к этому выбору.
Галябалована• 17 июня в 10:03
Ответ дляСеменівни сусідка
А вы лично проверяли что земля круглая, в космос летали или червакте инфо из книжек и верите на слово?
Чтоб знать что происходит не обязательно все оценивать только по своему опыту.
Вы вообще не в теме. Диплом bafa в périscolaire обязателен только у половины сотрудников. Остальные - это с улицы кто-попало. Есть ещё временное аниматоры, которых сегодня нанимают и они в этот же день выходят на работу. Вы даже не знаете, что périscolaire - не имеет никакого отношения к образованию. Это часть досуга, а не образования и за него отмечают территориальные органы - мэрии.
Уже из этого следует, что вы не понимаете как устроена система и что в ней происходит.
Семенівни сусідка• 17 июня в 10:07
Ответ дляГалябалована
Ви явно не в темі. Аніматор перісколер був винесений в окрему спеціальність декілька років тому і тепер ніхто не бере людей з вулиці, бо є дипломовані випускники ліцеїв до цього. Та і впринципі влаштувалися не просто, якщо ви приїдете просто з вулиці і в мерії ніхто нічого про вас не знає
Попихтю та й годі• 17 июня в 10:23
Ответ дляНесемо світло разом
А антропоморфного літаючого робота не було? Ви б тоді могли у будь-який момент сісти на нього верхи і улетіти
Бандерівка• 17 июня в 10:32
Ответ дляПопихтю та й годі