МЕСТО_Встречи• 16 июня в 12:32

Чи справді життя за кордоном настільки краще, як здається з України?

Трішки про себе: Мені 30, живу в Києві, займаю керівну посаду, зп 3000$, своє житло, люблячий чоловік, дітей немає. А тепер до проблеми.
Останні обстріли як дементор висмоктують всі мої ресурси на життя.
Робота важка, її багато, працюю на виснаження. Після чергових безсонних ночей ловлю себе на заздрості до тих, хто обрав життя закордоном (не говорю про тих, хто вимушено покинув країну, бо втратив житло, а саме про тих, хто свідомо виїхав з відносно безпечних регіонів за кращим життям).
Вони живуть своє найкраще життя, можуть подорожувати, і це займає 3 години, а не 33. Спокійно сплять, ходять на нічні прогулянки, не смикаються від звуків, не ловлять вигорання, можуть планувати майбутнє, радіють. Багато хто відкрив власний бізнес, знайшов гарну роботу та друзів, придбав квартири, машини.
І я на це дивлюсь і думаю, що я лох, коли в свій час не наважилася поїхати.
І з одного боку, я вважаю, що в мене теж є достатньо приводів бути щасливою, але з іншого мені стає себе шкода, що я собі обрала саме такий важкий шлях. Я щиро вірила, що це все ненадовго, і не помітила, як пролетіли мої цінні 5 років.
Розумію, що в сусіда завжди трава зеленіша, а в інтернеті всі дуже успішні, тому хотіла би почути як воно насправді? Чи є взагалі люди, які заздрять тутешнім так само, як ми заздримо вам? Чи погодились ви з моїми даними виїхати і починати все з 0? Можливо я дивлюсь на ситуацію через рожеві окуляри, і таке саме життя я собі забезпечити там не зможу.
Одразу скажу, що дистанційно працювати не зможу, адаптувати свою професію закордоном теж.
Цікаво почитати ваші роздуми на цю тему.
Ждун с Нибиру• 16 июня в 12:33
Если есть бабло, в Европе жить прекрасно

Обижулька• 16 июня в 12:34
Я не поняла,вы переедете..а муж... выездной?
So_so• 16 июня в 12:35
А муж с Вами поедет?
Путающаяся• 16 июня в 12:35
Не и в Украине отлично было и за границей. Но с учетом войны за границей лучше. В Украину уже не вернусь
Цвірінь• 16 июня в 12:36
Там ракети не літають
Губка Боб• 16 июня в 12:37
Багато хто вернувся, бо пошуки кращого життя невдалі. Не так радісно там, як здається. І важко реалізуватись в чужій країні. Вони теж ловлять вигорання, як і всі люди в світі.
Так само як в Україні люди ходять на прогулянки, концерти, свята до друзів і живуть своє життя, бо не уявляють себе там.
Це у вас зараз говорить заздрість після чергового обстрілу. Психіка на стресі хоче тікати. Навчіться дбати про себе і підтримувати себе. Не роботу на перше місце,а себе.
PORKA• 16 июня в 12:37
не виїзжаю з вашими даними..єдине, що в мене ще 2 дітей підлітків тут, чоловіка нема. Бо там такого рівня життя ні собі, ні дітям не дам. Єдиний великий мінус для мене тут - обстріли і кожен раз страх, що прилетить..(((
Топтунша• 16 июня в 12:37
Ответ дляЦвірінь
Там ракети не літають
еще не вечер.
Попихтю та й годі• 16 июня в 12:39
3000$ - це умовно головний бухгалтер великої організаці. У 30 років? Це просто акула у вигляді жінки і не може самостійно вирішити їхати чи ні і питає на форумі?

Перекус беру завжди• 16 июня в 12:40
Я не знаю хто там щасливий за кордоном, але точно не я. Вдома бізнес був, тут прибираю в готелі. Чекаю кінця війни. Не знаю кому прям супер, але точно не мені.
Повітруля• 16 июня в 12:43
ким ви тут працюєте?
дивно мати в 30 років високооплачувану роботу і не вміти приймати рішення
Залізний кіготь• 16 июня в 12:43
Ответ дляПопихтю та й годі
нет , может быть МФСЗ
Повітруля• 16 июня в 12:44
Ответ дляПерекус беру завжди
завжди можна повернутись, але плюс очевидний на даний момент ви живите не в війні
Черпак_для_фантазий• 16 июня в 12:44
Ответ дляПутающаяся
а вы где сейчас?
АБВГДэшница• 16 июня в 12:44
автор, все от вас зависит
если вы смогли реализоваться тут - то, безусловно, смогли бы и там
и да, в цивилизованных странах жизнь легче, приятнее и спокойнее, а самое главное - имеет будущее и перспективы
и ДО войны было так
поэтому в любое время время люди выезжали
и да, жаль, что вы не решились
Залізний кіготь• 16 июня в 12:44
Автор , выбрали тихий город в Украине.
ЕС не вытягиваем, до аэропорта 4 часа. Я не хочу там быить.Пробовали.Мне лучше дома. 30 и 35
2500 у меня 4 у мужа
В кого тако було• 16 июня в 12:45
Самое сложное за границей - это отсутствие денег и сложности с самореализацией.

Все возможно, но это занимает годы. А хочется уже сейчас нормально жить.

А по поводу войны - да, это самый важный фактор. Я считаю, что в войну моей семье нечего делать в Украине. Даже несмотря на деньги - много или мало их, но в любом случае нам лучше за границей в такой период.

У других может быть другое мнение.
Путающаяся• 16 июня в 12:45
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а вы где сейчас?
В Словакии
Залізний кіготь• 16 июня в 12:45
Ответ дляАБВГДэшница
автор, все от вас зависит
и ДО войны было так
и да, жаль, что вы не решились
Не обманывайте .. кем ?
младшим помощником младщего секретаря.

Перекус беру завжди• 16 июня в 12:45
Ответ дляПовітруля
Звичайно, але є багато але. В мене діти, старші підлітки вступати до вишів, сину 17 буде. Молодшій дитині садочок потрібен щоб я могла працювати а у Харкові з цим важко...
АБВГДэшница• 16 июня в 12:46
Ответ дляГубка Боб
сложно
здесь тоже сложно
3000 уе у нас зарабатывает 3-5% населения, которого осталось мало

а 3000 уе - например, даже для польши уже нормальная зарплата, а если их две - можно отлично жить вдвоем
Семенівни сусідка• 16 июня в 12:46
Я не шукала кращого життя, просто для мене неприпустимо жити у війні. Маю тої самий рівень життя, що й в Україні, працюю менше, з подорожами справді стало значно простіше. Та і загалом ритм життя такий, що нарешті можна розслабитися
Черпак_для_фантазий• 16 июня в 12:48
вам ,автор с вашими условиями будет сложно, + не все любят жить на чемоданах. ну да вы получите +- эти деньги за границей- аренда, продукты. за границей мне кажется хорошо стали жить , те кто бедно жил в Украине
Залізний кіготь• 16 июня в 12:46
Ответ дляПерекус беру завжди
У мене біля дома чудовий садочок ..1600 грн. Дитина біжить туди
Залізний кіготь• 16 июня в 12:47
Ответ дляАБВГДэшница
сложно
здесь тоже сложно

в Испании просто песня, если такая
АБВГДэшница• 16 июня в 12:47
Ответ дляPORKA
у вас - совершенно другой кейс
похож на мой
если бы не иждивенцы - я бы уехала давно, саму себя я бы смогла содержать на таком же уровне, как и здесь
но содержать троих - нет
нужно быть ооооочень дорогим специалистом, чтобы везти с собой двоих на содержание
Залізний кіготь• 16 июня в 12:47
Ответ дляСеменівни сусідка
Де ми живемо -нічого не має. Навіть комендатської години
АБВГДэшница• 16 июня в 12:48
Ответ дляПопихтю та й годі
это может быть обычный айти, еще даже не сеньор
Семенівни сусідка• 16 июня в 12:48
Ответ дляЗалізний кіготь
Це не має значення, економіка зруйнована на десятки років
Черпак_для_фантазий• 16 июня в 12:48
Ответ дляАБВГДэшница
сложно
здесь тоже сложно

а что в польше столько зарабатывают?!)