Федорино Горе• 21 июня в 19:38
Боже втоптала за раз 2 круассана и дениш зато от этого тяжести и тошноты нет
А от бульона куриного есть…😫
Федорино Горе
• 21 июня в 19:40
Ответ дляЯичница с беконом
Что такое дениш?
Булка сладкая с начинкой
Сосиска_Втесте• 21 июня в 19:49
Ну ферменти у вас недостатньо для перетравлення бульйону, дивлячись який бульйон наскільки жирний виварений з якого м´яса. Значить вуглеводи перетравлювати вам легше.
Мене навпаки тошнить від солодкого, взагалі не розумію як його їдять, особливо на голодний шлунок, коли хочеться їсти.
Федорино Горе
• 21 июня в 19:51
Ответ дляСосиска_Втесте
Домашня курочка
Федорино Горе
• 21 июня в 19:52
Ответ дляСосиска_Втесте
Та в мене взагалі так теж, але зараз вагітна і шо приймати можна - не знаю. Можливо піду до лікаря. Але це періодами так. Вже 3 дні, як знову тяжкість почалася і тошнота.
Сосиска_Втесте• 21 июня в 19:56
Ответ дляФедорино Горе
Так то через вагітність. Це інше. Я коли з дочкою ходила вагітна, то вперше в житті могла з´їсти банку нутели за день, ховала її. І булки за милу душу за 5хв . Доця теж народилася солодкоїжкою. А я після пологів як відрізало знову їсти солодке.
Федорино Горе
• 21 июня в 19:59
Ответ дляСосиска_Втесте
😁 в мене ще цукор низький…тому ось так. Я спеціально собі нутеллу не купляю, бо теж тої банки за день не буде))) вже був досвід до вагітності, лаваш +нутелла смачно, але потім худнути ж потрібно було.
мадамГрицацуева• 21 июня в 20:00
Я була вагітною, хотілось тропічні солодкі соки такі типу манго+кокос+ананас, чи вишневого соку могла випити солодкого. Зараз таку бридоту у не пʼю. При тому, що печія була один час, а таке заходило на ура
Сосиска_Втесте• 21 июня в 20:20
Ответ дляФедорино Горе
В мене все життя трохи понижений цукор, натощак 2,9-3,1 але до солодкого байдужа з дитинства.
От я їла. Набрала норму. Потім все після пологів одразу пішло.
Федорино Горе
• 21 июня в 20:21
Ответ дляПасти Ла
Сколько вы весите?
А рост чего не спросили)
Федорино Горе
• 21 июня в 20:23
Ответ дляПочемучечка
Ну и аппетит у вас🤭
Ой, даже не знаю что лучше, без аппетита и тошнит, рвота или с и всё хорошо
Сосиска_Втесте• 21 июня в 20:24
Ответ дляПасти Ла
Сколько вы весите?
Господи автор вагітна, тож до чого ваше питання?
Почемучечка• 21 июня в 20:41
Ответ дляФедорино Горе
От такого количества съеденных сладостей не тошнит?
Федорино Горе
• 21 июня в 21:54
Ответ дляПочемучечка
🙄