Партизанка• 24 июня в 12:04

От бачу по темах і взагалі. Це прояв

Великої любові і привʼязаності коли мужчина хоче жити з жінкою. Чи хлопець з дівчиною. Це ж він хоче настільки щоб була вона поряд коло нього щоб в будь який момент обняти. Щоб пити каву разом. Ходити в магазин, їздити в подорожі. Тобто це по справжньому прояв романтики. А не квіти , шампанське, ресторан, Єгипет. Турція.
Особливо якщо мужчина вже був одружений. Він то вже знає що таке побут разом.

Так?
Жена_КотораяСтена• 24 июня в 12:54
Конечно, автор
Так, одна моя знакомая переехала к мужчине- он хотел с ней быть постоянно, пить кофе вместе, обнимать, но ещё они вили ’гнездо’, она набралась кредитов на ремонт в его халупе- они ж семья, любовь у них, штамп не главное, главное чувства и кофе пить вместе, а потом под зад ногой получила.

черная мамба• 24 июня в 12:54
Для меня страшный сон жить с кем-то. Я женщина.
черная мамба• 24 июня в 12:55
Ответ дляЖонДуан
Єто ему может надоело самому готовить
Мне тоже
черная мамба• 24 июня в 12:56
Ответ дляНе за Будка
Жінка отримує в шлюбі то саме. Секс, побут, увагу ближнього
Ахахах. Смех сквозь слезы
Забрала і не сказала• 24 июня в 12:56
Хотілося,що б так і було.Але реалії бувають сильно інші,а особливо коли на його території.То там і прибиральниця і кухарка зразу навішується з дверей.
черная мамба• 24 июня в 13:07
Ответ дляНе за Будка
Секс залежить від темпераменту, мені завжди треба більше років до 48.
Бывает, значит вам нужнее мужчина и все это. А кому-то нет
черная мамба• 24 июня в 13:07
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Прояв любові - це пропозиція одружитися.
Інше - це обслуга поки не знайшов своє кохання.
Ой типа все по любви женятся или замуж выходят ахахах
черная мамба• 24 июня в 13:09
Ответ дляЗ родзинкою
Так никто же не заставляет вас сразу включать роль мамочки и няньки
Ее вообще нельзя включать
автор Партизанка • 24 июня в 14:12
Ответ длячерная мамба
А на якій території? На його також?

автор Партизанка • 24 июня в 14:13
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Конечно, автор
От кредити то лишнє. Треба з розумом жити разом.
ЯниЯ• 24 июня в 14:13
Ответ дляСколько_мне_лет?
Странное у вас представление о мужчинах, то есть нормальные это исключения, а женщины вообще в большинстве фригидные🤪
У вас між твердженням ’менше хочеться сексу в середньому жінкам ніж чоловікам’ і ’жінки в більшості фригідні’ тотожність?
черная мамба• 24 июня в 15:02
Ответ дляПартизанка
А на якій території? На його також?
Какая разница на чей. А к себе бы мужика точно не привела, я не настолько отчаялась )