Партизанка• 24 июня в 12:04

От бачу по темах і взагалі. Це прояв

Великої любові і привʼязаності коли мужчина хоче жити з жінкою. Чи хлопець з дівчиною. Це ж він хоче настільки щоб була вона поряд коло нього щоб в будь який момент обняти. Щоб пити каву разом. Ходити в магазин, їздити в подорожі. Тобто це по справжньому прояв романтики. А не квіти , шампанське, ресторан, Єгипет. Турція.
Особливо якщо мужчина вже був одружений. Він то вже знає що таке побут разом.

Так?
Разгуляшка• 24 июня в 12:07
А как мешают цветы и поездки жизни вместе?)

ЖонДуан• 24 июня в 12:07
Єто ему может надоело самому готовить
АБВГДейка• 24 июня в 12:10
Ответ дляЖонДуан
Єто ему может надоело самому готовить
І дрочити самому по ночах від безсоння
ДеньгиНеСдаю• 24 июня в 12:11
Як я для себе розумію, ви описали по-перше двох зрілих людей, які чітко усвідомлюють що таке стосунки, по-друге не перевантажені побутом. Таких люде не багато, але вони існують. У них все добре, і напевно на форумі теми вони не створюють ’Ми існуємо і у нас все добре’
Не за Будка• 24 июня в 12:15
Ответ дляАБВГДейка
І дрочити самому по ночах від безсоння
Хто викличе швидку серд ночі , чи обговорить щось секретне? Якщо сам живеш.
Проня_Прокоповна• 24 июня в 12:14
Не смішіть, він хоче безлімітні безкоштовні секс і побут
Не за Будка• 24 июня в 12:15
Ответ дляПроня_Прокоповна
Жінка отримує в шлюбі то саме. Секс, побут, увагу ближнього
Сколько_мне_лет?• 24 июня в 12:15
Ответ дляПроня_Прокоповна
Какой у всех печальный опыт с мужчинами судя по ответам😂
Проня_Прокоповна• 24 июня в 12:16
Ответ дляНе за Будка
Саме так , саме так, але у цього твердження є знак

ЯниЯ• 24 июня в 12:18
Ответ дляНе за Будка
Секс жінці пртрібен менше. Це факт. Побут отримуєтьсяу вигляді додаткового х2 навантаження. Увагу ближнього ткт вже як пошастить. Далеко не факт.
Ще профіт жінці від шлюбу? Окрім соціально нав´язаних наративів ’чк це без чоловіка’
Не за Будка• 24 июня в 12:19
Ответ дляЯниЯ
Секс залежить від темпераменту, мені завжди треба більше років до 48.
ЯниЯ• 24 июня в 12:19
Ответ дляСколько_мне_лет?
Це статистика. Буває по іншому, але все ж таки більше саме безліміт секс, жрачка і обслуговування.
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 июня в 12:20
Прояв любові - це пропозиція одружитися.
Інше - це обслуга поки не знайшов своє кохання.
Сколько_мне_лет?• 24 июня в 12:22
Ответ дляЯниЯ
Эта статистика только на советчице
З родзинкою• 24 июня в 12:29
Ответ дляАБВГДейка
І дрочити самому по ночах від безсоння
Где эти мужчины с хорошим либидо. Обычно им 3 раза в неделю хватает. И то, 3 с натяжкой. А на словах прям герои любовники
З родзинкою• 24 июня в 12:29
Ответ дляНе за Будка
У советчиц другая логика)
автор Партизанка • 24 июня в 12:30
Ответ дляРазгуляшка
А якщо ще це плюс то ясно що ще коасніше.
А не просто живучи окремо відмітився.
автор Партизанка • 24 июня в 12:30
Ответ дляЖонДуан
Єто ему может надоело самому готовить
Так доставка є
З родзинкою• 24 июня в 12:30
Ответ дляЯниЯ
Так никто же не заставляет вас сразу включать роль мамочки и няньки

автор Партизанка • 24 июня в 12:31
Ответ дляАБВГДейка
І дрочити самому по ночах від безсоння
автор Партизанка • 24 июня в 12:32
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я окремо живу .
От зараз сама пишу.
автор Партизанка • 24 июня в 12:34
Ответ дляПроня_Прокоповна
Тут то би в плюсі все разом з офіційним оформленням цього проживання і стосунків , то тоді було б ідеально.
автор Партизанка • 24 июня в 12:37
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вище писала, що це все в комплекті б з офіційним оформленням було б ідеально. Не обовʼязково з пишним весіллям. А просто.
автор Партизанка • 24 июня в 12:37
Ответ дляЗ родзинкою
Це то точно.
ЯниЯ• 24 июня в 12:38
Ответ дляНе за Будка
Тема не про вас особисто. А про статистику середню. Я теж темпераментна і мультиоргазменна. Але більшість жінок нее такі.
Так само як і існують чоловіки котрі ведуть побут, нотують,але середня статистика свідчить про інші´е
ЯниЯ• 24 июня в 12:39
Ответ дляСколько_мне_лет?
Эта статистика только на советчице
Ні це загально світова статистика
Sgreen• 24 июня в 12:40
Епоха жертовності в ім´я чоловіка вже сходить нанівець. Хоча є ще окремі жіночки, які йдуть цим сценарієм. Але шлюб це коли дві зрілі адекватні людини, живуть разом і примножують все краще. А не тягнуть на низ чи паразитують на іншому
Сколько_мне_лет?• 24 июня в 12:40
Ответ дляЯниЯ
Ні це загально світова статистика
Ага, прям во всем мире недомужики😂
ЯниЯ• 24 июня в 12:42
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ага, прям во всем мире недомужики😂
До чого тут це? Чоловікам в середньому більше хочеться сексу.
Чоловіки в середньому менше ведуть побут і готують. Винятки є. Але ми не про них.
Сколько_мне_лет?• 24 июня в 12:49
Ответ дляЯниЯ
Странное у вас представление о мужчинах, то есть нормальные это исключения, а женщины вообще в большинстве фригидные🤪