Ко ко Шарік• 25 июня в 14:21
Мами хлопців з мотоциклами
Чому ви їх купуєте, не боїтеся? Якщо що, в мене донька і я б не дуже хотіла щоб у неї був хлопець колись з мотоциклом...
120-120-120 (не худею)• 25 июня в 14:23
Жить тоже опасно и что делать? Если иметь голову на плечах, то Мото не опасней жизни😉
Ms. Анонимная• 25 июня в 14:24
Хто сказав що купуємо? Брат розбився і його мотик у сараї стояв. Коли син захотів купити, я йому сказала щоб не купляв, а взяв дядькін
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:24
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну... Я ж не просто так пишу. Друга немає вже багато років(Хоча досвід був нормальний
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:25
Ответ дляMs. Анонимная
Ви це серйозно?
ПростоБелка• 25 июня в 14:26
працювала в страховій компанії , дуже багато страхових випадків зі смертю неповнолітніх мотоциклістів.
Вічний двигун• 25 июня в 14:26
сама не знаю...я категорично проти мотоциклів як таких. В мене син, слава богу він теж проти і не хоче його, бо бачить скільки дтп з ними. Але якби захотів - ні, ні і ще раз ні.
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:26
Ответ дляПростоБелка
Так отож
Электричка• 25 июня в 14:27
у меня муж ездит на мотоцикле, по молодости мы с ним всю Европу обьезидили на моцике. Если дурак, то тогда и машину не стоит покупать. А посмотрите что дети творят на самокатах и великах.... Короче такое...
Электричка• 25 июня в 14:28
Ответ дляПростоБелка
як таке можливо якщо для керування потрібні права? В нас видають неповнолітнім?
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:28
Ответ дляЭлектричка
Так, але велик і мотоцикл...різні речі. Самокати теж не люблю
ПростоБелка• 25 июня в 14:28
Ответ дляКо ко Шарік
Так отож
син мріяв про мотик, подарували авто, мотоцикл свій перший купив в 30 років, ганяє тільки на спеціальних стадіонах
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:28
Ответ дляЭлектричка
Ну їздять же якось
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:29
Ответ дляПростоБелка
Оце правильно
ПростоБелка• 25 июня в 14:29
Ответ дляЭлектричка
це питання до поліції...там смерті не тільки водіїв, ще як правило пасажирки ...
Электричка• 25 июня в 14:30
Ответ дляКо ко Шарік
Ну їздять же якось
і на машині без прав їздять, на електро самокатах до 80 розганяються, дорогу перебігають, з мостів в річку стрибають. Автор, чесно, мотоцикли тут ні до чого
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:31
Ответ дляЭлектричка
Та отож. Підлітковий максималізм, нічого не страшно
Злюка бобер• 25 июня в 14:32
Ответ дляКо ко Шарік
А в мене друг потонув, вмів плавати дуже класно
Щодо мотоцикла, я б також не хотіла щоб син 17 їздив, сказала мотоцикл не куплю
Але знаю їздить з другом
На права сам здав та отримав
Але знаю їздить з другом
На права сам здав та отримав
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:33
Ответ дляЗлюка бобер
Але знаю їздить з другом
На права сам здав та отримав
Але знаю їздить з другом
На права сам здав та отримав
Ви хвилюєтесь за нього?
Ms. Анонимная• 25 июня в 14:34
Ответ дляПростоБелка
Який хороший хлопчик
Ви серйозно у це вірите, що дорослий дядько робить тільки так як мама наказала?
Злюка бобер• 25 июня в 14:34
Ответ дляКо ко Шарік
Ви хвилюєтесь за нього?
Так. І постійно говорю що це небезпечний транспорт, але має права, через рік 18 як йому можна заборонити.
Країна мрій• 25 июня в 14:35
Ответ дляMs. Анонимная
а нормальные водители даже запчасти с аварийных авто не берут, забобонные.
Грибной_Дождик• 25 июня в 14:35
ми називаємо мотоциклістів хрустікі)) літають по місту так, що пішоходам страшно. але нічого не зробиш - природній відбір
ПростоБелка• 25 июня в 14:36
Ответ дляMs. Анонимная
Який хороший хлопчик
я йому ні чого такого не казала, має авто для щодених поїздок, мотик як хобі, спорт...
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:36
Ответ дляЗлюка бобер
То він на мотоциклі друга катається?
Ко ко Шарік
• 25 июня в 14:37
Ответ дляГрибной_Дождик
Теж боюсь їх, і самокатів, і бмв
Ms. Анонимная• 25 июня в 14:38
Ответ дляПростоБелка
Він вам розповідає що їздить тільки круги по стадіону, щоб ви не хвилювались. До стадіону він його як, пішки штовхає?
Ms. Анонимная• 25 июня в 14:39
Ответ дляКраїна мрій
Звідки у нормального водія з´вляється необхідність у нових запчастинах? Стерлось, само відвалилось?
120-120-120 (не худею)• 25 июня в 14:40
Ответ дляКо ко Шарік
И что? У каждого своя судьба. По факту, бОльшая часть ДТП с Мото, это вина четырёхколёсных, факт. Хотя не спорю, есть идиоты и именно из-за них складывается такое впечатление, что все мотоциклисты идиоты...... Что вас смущает? Как погиб ваш друг? Если человек хочет его иметь, то никакие доводы не переубедят его не иметь.Кто должен утонуть, тот не повесится, это факт. Я могу вам привести массу примеров, где в ДТП, гибели мотоциклиста виновны именно четырёхколёсные, но это не повод отказываться его иметь. Я считаю идиотами тех, кто не имея опыта покупает литровый спорт и носится по городу в шлеме и вьетнамках, таких никто не любит. Уважающий себя и других человек, изучает вопрос, какой Мот, какая кубатура для чего, какого вида езды предназначена и подходит и выбирает себе по душе, желанию и фин возможностями. И сразу человек покупает защиту, не только шлем, а и все остальное--- перчатки, боты, наколенники/налокотники, комбезы, куртки, брюки. Это в первую очередь безопасность и хорошая экипировка спасет от многих проблем. Тут много нюансов и я не говорю, что защитная экипировка, это панаценая и спасет от травм и/или смерти, но то, что хорошо смягчает при падении и предупреждает кучу проблем, это факт.
ПростоБелка• 25 июня в 14:40
Ответ дляMs. Анонимная
він багато працює, у нього поважна робота, туди на мотику не поїдеш. в вихідні компанією однодумців збираються, є спеціальні стадіони обладнені для цього...