Колишня муза• 26 июня в 11:55
Туалети на вулиці - а чому не в будинку?
Цікаво почути думку людей, особливо тих, хто будував будинки або жив у селі.
Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.
Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?
Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.
Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
Ні грама• 26 июня в 20:05
Теж виросла в такому будинку, вода в хаті була, і навіть унітаз був, але туди ходити не дозволяли, мабуть же через каналізацію, бо туди вода стікала після купання з ванни та з кухні само собою. Мені було норм з тим туалетом на вулиці🥴 Потім коли я була в 10 класі ми купили інший будинок, там вже був туалет в будинку, центральна каналізація і на вулиці туалету вже не було.
Корсет_на_шурупах• 26 июня в 20:42
у нас будинок. туалет є вдома. Вигрібна яма та септик. Каналізація проведена далеко від нас. Інші сусіди не бажали робити. У свекрів поруч теж каналізація за рахунок ями. Ванна в них давно стоїть. А ось унітаз поставили рокуів 10 тому. не потрібно їм звикли до вуличного. хоча як можно при мінус 30 йти на вулицю не розумію. Вони навіть при наявности в домі ходять на вулицю іноді
Колишня муза
• 26 июня в 21:54
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тобто на хату вони знайшли гроші, а на унітаз ні? Чи це не було для них приоритетом, а вкладались в вас, ваше навчання, життя в кращому місці? Чи вони алкаші і все пропивали?
Хату побудували без унітазу,що не ясно?
Женщинас• 27 июня в 16:03
Ответ дляКолишня муза
Моїм батькам збудували в 1997 ,туалету не було в хаті
Ну то в них питайте чого вони так зробили, бо ті хто будувався під 2000-ні, то вже в хаті санвузол навіть в селі, плюс насос в криниці кидали і септики робили. Житомирська область.
Колишня муза
• 28 июня в 00:43
Ответ дляЖенщинас
В них теж Житомирська
Але туалету не було в хаті 20 років