Колишня муза• 26 июня в 11:55
Туалети на вулиці - а чому не в будинку?
Цікаво почути думку людей, особливо тих, хто будував будинки або жив у селі.
Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.
Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?
Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.
Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.
Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?
Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.
Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
показать весь текст
58
1
1
Морская свинка• 26 июня в 15:51
Ответ дляталый снег
Вам не докажешь, правда? Вы же сюда с другой задачей пришли...
Ну так она права, много у кого нет туалета и ванной в доме. На моем переулке 14 домов, есть у нас и у соседа, у пару людей вода в дом подведена и все. У папы в село тоже много у кого нет. В деньги все упирается. Харьковская область.
3
Асталависта бэйби• 26 июня в 15:54
Ответ дляШвидка Настя
Деревни это у тебя, на колыме. Такого обветшания и затрапезья ещё поискать.
Угомонись, я в Киеве живу
И села везде и в разных областях
И села везде и в разных областях
1
Українська зірочка• 26 июня в 15:58
Ответ дляАсталависта бэйби
У нас мазаные у них деревянные
Везде заброшенные деревни
Вы чем выхваляетесь, Не пойму?
Везде заброшенные деревни
Вы чем выхваляетесь, Не пойму?
Закинуті хатки, то може і не погано? Це значить що ті хібари нікому не потрібні і нащадки живуть в кращих умовах.
Швидка Настя• 26 июня в 15:59
Ответ дляАсталависта бэйби
Угомонись, я в Киеве живу
И села везде и в разных областях
И села везде и в разных областях
Ага
рассказывай, корыто
Українська зірочка• 26 июня в 16:05
Ответ дляКолишня муза
Із глини ,але влітку гарно тримають холод,як кондиціонер
Де це глиняні хати? У тих хто будував їх після 2 світової, то тих вже нема. А якщо молодь в мазанках, то алкашня, що навіть в стару кирпичну хату чи на зйом, не заробляють.
Українська зірочка• 26 июня в 16:06
Ответ дляКолишня муза
А в чому я не права?
Не фіг сміятись ,коли самі погано живемо
Не фіг сміятись ,коли самі погано живемо
Ми можемо і з вас посміятись бо ви погано живете. Що вам не дає жити краще?
автор
Колишня муза
• 26 июня в 16:08
Ответ дляАнаномчикус
Мені за 40, я дитя міста, скільки себе памятаю, років з 3-х, ми жили у багатоповерхівці, звісно з туалетом. До того, можливо без, але я ходила на горщик і мені було все одно, де той туалет
У бабусі приватний будинок в обласному центрі в 90-х був також вже з ванною і туалетом. Батьки чоловіка в селі провели воду, обладнали септик та суміщений санвузол ще у 2008-2009 році.
Дачу в селі ми будували десь у 2010, звісно уже із усім необхідним. То у Вас якось із запізненням вийшло.
У бабусі приватний будинок в обласному центрі в 90-х був також вже з ванною і туалетом. Батьки чоловіка в селі провели воду, обладнали септик та суміщений санвузол ще у 2008-2009 році.
Дачу в селі ми будували десь у 2010, звісно уже із усім необхідним. То у Вас якось із запізненням вийшло.
Бідних людей багато в Україні,тому туалети і вани є не у всіх
2
1
1
Українська зірочка• 26 июня в 16:10
Ответ дляКолишня муза
Бідних людей багато в Україні,тому туалети і вани є не у всіх
А чому ви і ваші батьки бідні? Що не дає заробити на туалет?
2
1
Душка-свекрушка)))• 26 июня в 16:11
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ви не зрозуміли. В рашці неможливо без додаткових узгоджень додати до існуючої каналізації що вже заведена в дом. Якщо є каналізація за планом тільки в кухні, то унітаз і ванну туди ставити неможна, підлягає демонтажу.
Дык и у нас та же тема. Не думайте, что вы в раю живёте. Вы просто не сталкивались пока с этими моментами лично
1
автор
Колишня муза
• 26 июня в 16:14
Ответ дляУкраїнська зірочка
То може це питання до ваших батьків і однокласників? Запитайте чому? Бо в наших селах як тільки з`явились септики, труби, то одразу знайшли куди в старі хатки поставити унітази. Більшість почали ставити після 2006 року, коли з`явилась можливість. З 2006 року по 2026 рік це 20 років можливостей. То хто захотів, той поставил. Хто був на пенсії і не поставив, той вже помер і там нові покоління.
Різниця в тому що в рашці досі нема в багатьох можливості поставити унітази. А у нас тільки алкашня без унітазів.
Різниця в тому що в рашці досі нема в багатьох можливості поставити унітази. А у нас тільки алкашня без унітазів.
Уявіть собі мої батьки не алкаші,а жили без туалету в хаті хто зна скільки
І в однокласників благополучні сімʼї були,можливо не кожному по карману це було
І в однокласників благополучні сімʼї були,можливо не кожному по карману це було
1
Голубец• 26 июня в 16:23
Я зараз живу в хаті 50- х років минулого століття, де немає туалету. Запитуйте, що цікавить.
автор
Колишня муза
• 26 июня в 16:28
Ответ дляМорская свинка
Так и сейчас у кучи людей в селах нет туалетов в доме и канализации в селах, как не было, так и нет. Во первых нужно сделать пристройку под туалет, закупить трубы, вырыть сливную яму (вместо канализации), из которой потом будет приезжать машина выкачивать содержимое, по мере наполнения, купить станцию для воды, под нее тоже вырыть яму или нужно помещение. Кроме того, раньше не было соответствующего оборудования. Я родилась в 1977, воду в селах носили из колодцев, о чем я думаю с ужасом и вообще не понимаю как выживали мои бабушки, колодцы находятся в ярах в селе где я выросла, от одной моей бабушки примерно в километре, при этом надо спуститься в яр, потом либо идти по яру, либо подняться на другую сторону яра, пройти, потом снова спуститься к колодцу. Другой бабушке ближе к колодцу было, но тоже надо в яр спускаться. У всех на улице стояли бочки, в которые стекала вода с крыш во время дождя. Помню зимой бабушка снег топила, благо его много было. Но когда я родилась, уже не так плохо было, у соседей, через четыре дома от нас была помповая колонка, без электричества, можно было вручную накачать воды и вся улица к ним по воду ходила. А в начале восьмидесятых все потихоньку начали бить колонки во дворах, это труба, у папы 42 метра до воды, в которую опущен небольшой насос, из трубы торчит шлаг, из которого в ведро набирали воду. Так что какой там туалет в доме. В селе, где муж вырос, не было яров, вода близко, колодцев по селу на улицах много, легче воду таскать было, а у кого-то и во дворах колодцы были. Сейчас кстати большинство колодцев пересохли, у нас во дворе тоже, к сожалению, в наших реалиях он бы очень выручал, когда нет света. В девяностые денег ни у кого не было, многие без работы сидели, ванную комнату и туалеты в доме уже в двухтысячных стали многие делать.
Це яка область?
В нас теж посох колодязь
В нас теж посох колодязь
Морская свинка• 26 июня в 16:30
Ответ дляКолишня муза
Це яка область?
В нас теж посох колодязь
В нас теж посох колодязь
Харьковская. И озерцо рядом с селом почти пересохло, воды совсем чуть чуть и водоросли, так жалко, оно было мелкое и теплое, я туда ребенка водила лет 15 назад. Уровень воды в реках падает. Опустыниваемся.
автор
Колишня муза
• 26 июня в 16:31
Ответ дляУкраїнська зірочка
Де це глиняні хати? У тих хто будував їх після 2 світової, то тих вже нема. А якщо молодь в мазанках, то алкашня, що навіть в стару кирпичну хату чи на зйом, не заробляють.
Вінницька область ,купа є
Замороженная селедка• 26 июня в 16:59
Ответ дляДолькиКабана
так вы, наверно, радушным приемом и обильной жрачкой растопили их суровые солдатские сердца, ворон ворону глаз не выклюет
Дура вы, не зная что пережил человек такое писать. Встречать вам так же как мне желаю, идиотке
2
1
1
Асталависта бэйби• 26 июня в 17:14
Ответ дляШвидка Настя
Ага
рассказывай, корыто
Корыто между ног у тебя
ДолькиКабана• 26 июня в 17:17
Ответ дляЗамороженная селедка
Дура вы, не зная что пережил человек такое писать. Встречать вам так же как мне желаю, идиотке
а вы не идиотка, когда походя подгребаете опыт других под одну гребенку? вы на пьдестале страданий, а все остальные сказки рассказывают, просто чтоб язык во рту не залип? я лишь ответила вам в ровно вашем же духе, не нравится что ли?
1
Швидка Настя• 26 июня в 17:19
Ответ дляАсталависта бэйби
Корыто между ног у тебя
Корыто, по себе не суди.
Замороженная селедка• 26 июня в 17:28
Ответ дляДолькиКабана
а вы не идиотка, когда походя подгребаете опыт других под одну гребенку? вы на пьдестале страданий, а все остальные сказки рассказывают, просто чтоб язык во рту не залип? я лишь ответила вам в ровно вашем же духе, не нравится что ли?
Нет, не в том же духе. Ни одному человеку я не написала, кто кого встречал. Но тысячи вывезенных унитазов в том аду - это сказки, которые рассказывают, кто там не был 1000%. Они убегали под огнем, их трупами была усеяна трасса, но унитазов там не было. Унитазы поснимали свои мародеры, но как же это не использовать в сказках венского леса. С одной стороны кричат что отогнали врага от Киева умелыми действиями украинских военных, но тут же верят в шоппинг по квартирам и домам за телевизорами и унитазами, которых при этом при труппах обнаружено не было
1
1
Королева краси• 26 июня в 17:33
Ответ дляГравіцапа
Я дитина 90х з села під Києвом, ні в кого з дркзів не було туплетів і ванни в домі.
З 2000 почали проводити каналізацію і рити септики.
Я ще скажу сирашну річ. По весні люди вміст туалетів розливали по городам. Уявіть цей запах? Потім переорювали і садили городину.
Отут справжній жах.
Доречі, фізіологічно найправильніше для здоров´я справляти нужду у французьких туалетах. Так що люди колись знали толк)
З 2000 почали проводити каналізацію і рити септики.
Я ще скажу сирашну річ. По весні люди вміст туалетів розливали по городам. Уявіть цей запах? Потім переорювали і садили городину.
Отут справжній жах.
Доречі, фізіологічно найправильніше для здоров´я справляти нужду у французьких туалетах. Так що люди колись знали толк)
Чого жах? Куряче і коров´яче, кінське 💩 також так робили. Більш того це-добриво для 🌱🌿☘️🌷🪻⚘️🌺
1
Королева краси• 26 июня в 17:42
Ответ дляБойцовская
Начните с самих домов. Я недавно посмотрела фильм про какое-то село то ли в Чехии то ли в Словакии ,документальная хроника 26 года. Так эти дома до сих пор там стоят и костел. И я для интереса загуглила что мы строили в этот период, хаты мазанки из говна и палок.
А вони з чого будували??
Мазанка-чудова хата, до цих пір стоять. А у нас в селі ще й сучасна, нова хата є глиняна, зі стріхою
Мазанка-чудова хата, до цих пір стоять. А у нас в селі ще й сучасна, нова хата є глиняна, зі стріхою
Женщинас• 26 июня в 18:26
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Так хіба ці будинки в 90х будували? Мої бабусі-дідусі, та й в чоловіка так само будинки будували в 50-60х роках і туалет був окремо на вулиці, навіть в місті! Не тільки в селі. Але це ніяк не 90-ті, а 60ті роки.
автор
Колишня муза
• 26 июня в 19:12
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ми можемо і з вас посміятись бо ви погано живете. Що вам не дає жити краще?
Я не одна єдина в Україні хто так виріс взагалі то,то посмійтесь зі свого народу тоді
автор
Колишня муза
• 26 июня в 19:12
Ответ дляУкраїнська зірочка
А чому ви і ваші батьки бідні? Що не дає заробити на туалет?
Розмір зарплати не дає
автор
Колишня муза
• 26 июня в 19:13
Ответ дляГолубец
Я зараз живу в хаті 50- х років минулого століття, де немає туалету. Запитуйте, що цікавить.
А куди ходите в туалет?
Українська зірочка• 26 июня в 19:19
Ответ дляКолишня муза
Розмір зарплати не дає
Ви не можете відкласти 3 тис на унітаз?
автор
Колишня муза
• 26 июня в 19:20
Ответ дляЖенщинас
Так хіба ці будинки в 90х будували? Мої бабусі-дідусі, та й в чоловіка так само будинки будували в 50-60х роках і туалет був окремо на вулиці, навіть в місті! Не тільки в селі. Але це ніяк не 90-ті, а 60ті роки.
Моїм батькам збудували в 1997 ,туалету не було в хаті
автор
Колишня муза
• 26 июня в 19:22
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ви не можете відкласти 3 тис на унітаз?
В мене є унітаз ,а чому батьки скільки років не могли собі поставити то загадка
Голубец• 26 июня в 19:31
Ответ дляКолишня муза
А куди ходите в туалет?
Відро з утьонком чи вуличний
Українська зірочка• 26 июня в 19:42
Ответ дляКолишня муза
Моїм батькам збудували в 1997 ,туалету не було в хаті
Тобто на хату вони знайшли гроші, а на унітаз ні? Чи це не було для них приоритетом, а вкладались в вас, ваше навчання, життя в кращому місці? Чи вони алкаші і все пропивали?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу