sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_163
булоТАЙминуло• 07 июня в 21:04

Чи варто вмішуватися в стосунки дідусів і онуків?

Чи якщо він був поганим татом, то не варто чекати уваги до онуків? Ви б нагадували про ДН, організовували зустрічі і т.д.?
Зробіть вибір:
вже голосів: 29
Так
Ні
Результати
14 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_36
Трохи злякана• 07 июня в 21:07
1
Люди міняються. В моєму випадку точно.

anonim_53
Мрію про космос• 07 июня в 21:07
2
Дідусь якщо захоче, то сам буде шукати можливості спілкування
Якщо його не робить, то внуки ім не потрібні
like 5
anonim_99
Ворую вкусняшки• 07 июня в 21:07
3
Я бачу, що внуки відверто дратують дідусів обох і в них нема бажання більше часу провести.
Не завжди витримують, як приїзджаємо на 2 дні.
Літом по тижню 2 рази і мені важко спостерігати роздратованість і нетерпимість до дітей
anonim_18
Крапипопка• 07 июня в 21:07
4
Я за то, чтобы вмешиваться всегда! Если это семья, то вмешиваться нужно. Вопрос в другом: если был плохим отцом, и не хочет быть дедом, тогда зачем? Если деду это не нужно.
anonim_163
автор булоТАЙминуло • 07 июня в 21:07
5
Ответ дляТрохи злякана
Люди міняються. В моєму випадку точно.
Напевно на той варіант , не змінився
crying_face 1
anonim_163
автор булоТАЙминуло • 07 июня в 21:08
6
Ответ дляВорую вкусняшки
Я бачу, що внуки відверто дратують дідусів обох і в них нема бажання більше часу провести.
Не завжди витримують, як приїзджаємо на 2 дні.
Літом по тижню 2 рази і мені важко спостерігати роздратованість і нетерпимість до дітей
В нас , якщо я організовую щось спільне, то все проходить прекрасно. Але він сам не проявляє жодної ініціативи
anonim_82
Бритоножка• 07 июня в 21:11
7
Взагалі не треба робити те, про що вас не просять. Дідусь не просив нагадати? От і не треба.
like 4
anonim_161
Не заздріть тьоті• 07 июня в 21:39
8
Мій тато був поганим татом, але зараз гарний дідусь.
anonim_163
автор булоТАЙминуло • 07 июня в 21:43
9
Ответ дляБритоножка
Взагалі не треба робити те, про що вас не просять. Дідусь не просив нагадати? От і не треба.
Дідусь все своє життя не памʼятав жодних ДН

anonim_163
автор булоТАЙминуло • 07 июня в 21:44
10
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мій тато був поганим татом, але зараз гарний дідусь.
Що посприяло змінам?
anonim_161
Не заздріть тьоті• 07 июня в 21:50
11
Ответ длябулоТАЙминуло
Що посприяло змінам?
Багато факторів
Перші зміни почались, коли я будучи мамою і коли він намагався ’строїти’ дитину - вислухав від мене претензії. Він взагалі це бачив по іншому і не вважав поганим.
Потім те, що мама померла.
anonim_163
автор булоТАЙминуло • 07 июня в 21:51
12
Ответ дляНе заздріть тьоті
Багато факторів
Перші зміни почались, коли я будучи мамою і коли він намагався ’строїти’ дитину - вислухав від мене претензії. Він взагалі це бачив по іншому і не вважав поганим.
Потім те, що мама померла.
І після цього він став уважнішим?
anonim_161
Не заздріть тьоті• 07 июня в 21:53
13
Ответ длябулоТАЙминуло
І після цього він став уважнішим?
Так.
Він типу не думав, що то було погано, він думав що виховує так.
Плюс вік мабуть розуму ще додав.
heart 1
anonim_82
Бритоножка• 08 июня в 17:01
14
Ответ длябулоТАЙминуло
Дідусь все своє життя не памʼятав жодних ДН
Так. Це зрозуміло. Бо йому абсолютно пофіг😆😆😆
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff