булоТАЙминуло• 07 июня в 21:04
Чи варто вмішуватися в стосунки дідусів і онуків?
Чи якщо він був поганим татом, то не варто чекати уваги до онуків? Ви б нагадували про ДН, організовували зустрічі і т.д.?
Зробіть вибір:
вже голосів:
29
Так
Ні
Результати
Мрію про космос• 07 июня в 21:07
Дідусь якщо захоче, то сам буде шукати можливості спілкування
Якщо його не робить, то внуки ім не потрібні
Якщо його не робить, то внуки ім не потрібні
5
Ворую вкусняшки• 07 июня в 21:07
Я бачу, що внуки відверто дратують дідусів обох і в них нема бажання більше часу провести.
Не завжди витримують, як приїзджаємо на 2 дні.
Літом по тижню 2 рази і мені важко спостерігати роздратованість і нетерпимість до дітей
Не завжди витримують, як приїзджаємо на 2 дні.
Літом по тижню 2 рази і мені важко спостерігати роздратованість і нетерпимість до дітей
Крапипопка• 07 июня в 21:07
Я за то, чтобы вмешиваться всегда! Если это семья, то вмешиваться нужно. Вопрос в другом: если был плохим отцом, и не хочет быть дедом, тогда зачем? Если деду это не нужно.
автор
булоТАЙминуло
• 07 июня в 21:07
Ответ дляТрохи злякана
Люди міняються. В моєму випадку точно.
Напевно на той варіант , не змінився
1
автор
булоТАЙминуло
• 07 июня в 21:08
Ответ дляВорую вкусняшки
Я бачу, що внуки відверто дратують дідусів обох і в них нема бажання більше часу провести.
Не завжди витримують, як приїзджаємо на 2 дні.
Літом по тижню 2 рази і мені важко спостерігати роздратованість і нетерпимість до дітей
Не завжди витримують, як приїзджаємо на 2 дні.
Літом по тижню 2 рази і мені важко спостерігати роздратованість і нетерпимість до дітей
В нас , якщо я організовую щось спільне, то все проходить прекрасно. Але він сам не проявляє жодної ініціативи
Бритоножка• 07 июня в 21:11
Взагалі не треба робити те, про що вас не просять. Дідусь не просив нагадати? От і не треба.
4
автор
булоТАЙминуло
• 07 июня в 21:43
Ответ дляБритоножка
Взагалі не треба робити те, про що вас не просять. Дідусь не просив нагадати? От і не треба.
Дідусь все своє життя не памʼятав жодних ДН
автор
булоТАЙминуло
• 07 июня в 21:44
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мій тато був поганим татом, але зараз гарний дідусь.
Що посприяло змінам?
Не заздріть тьоті• 07 июня в 21:50
Ответ длябулоТАЙминуло
Що посприяло змінам?
Багато факторів
Перші зміни почались, коли я будучи мамою і коли він намагався ’строїти’ дитину - вислухав від мене претензії. Він взагалі це бачив по іншому і не вважав поганим.
Потім те, що мама померла.
Перші зміни почались, коли я будучи мамою і коли він намагався ’строїти’ дитину - вислухав від мене претензії. Він взагалі це бачив по іншому і не вважав поганим.
Потім те, що мама померла.
автор
булоТАЙминуло
• 07 июня в 21:51
Ответ дляНе заздріть тьоті
Багато факторів
Перші зміни почались, коли я будучи мамою і коли він намагався ’строїти’ дитину - вислухав від мене претензії. Він взагалі це бачив по іншому і не вважав поганим.
Потім те, що мама померла.
Перші зміни почались, коли я будучи мамою і коли він намагався ’строїти’ дитину - вислухав від мене претензії. Він взагалі це бачив по іншому і не вважав поганим.
Потім те, що мама померла.
І після цього він став уважнішим?
Не заздріть тьоті• 07 июня в 21:53
Ответ длябулоТАЙминуло
І після цього він став уважнішим?
Так.
Він типу не думав, що то було погано, він думав що виховує так.
Плюс вік мабуть розуму ще додав.
Він типу не думав, що то було погано, він думав що виховує так.
Плюс вік мабуть розуму ще додав.
1
Бритоножка• 08 июня в 17:01
Ответ длябулоТАЙминуло
Дідусь все своє життя не памʼятав жодних ДН
Так. Це зрозуміло. Бо йому абсолютно пофіг😆😆😆
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу