Мию чакри щоденно• 26 июня в 15:17

Гроші в Туреччині

Добрий день шановні порадниці! Донька їде в Стамбул в липні і буде перебувати там весь місяць з метою участі в програмі міжнародного студентського обміну. Питання таке - які готівкові гроші необхідно мати в Стамбулі (турецька ліра або доллар, євро); чи можна в Стамбулі зняти готівкові гроші в банкоматі Турецького банку з картки Приват visa, MasterCard (гривнева картка). Які поради можете надати стосовно цього питання. Дякую заздалегідь за відповіді.
Додекаэдр• 26 июня в 15:21
Картой везде можно расплатится

LOVUWK@• 26 июня в 15:27
Доброго дня !Можна обмiняти эвро та доллари на турецьку лiру. Тiльки рекомендувала би мiняти на Лалелi там завжди курс вище .Також можна знiмати кошти у PTT банкомат там лише 2% або Ziaarat ,Vakif bank там 6%. Виняток стосовно $- не беруть номiнал 50
наКоблучках• 26 июня в 15:24
Карта везде в основном. Можно немного поменять в обменнике, чтоб лира была, на всякий случай. Они и евро возьмут с радостью, сдачу лирой дают. Только дурят часто и везде, пусть будет осторожнее.
Почемучечка• 26 июня в 15:33
Они возьмут любую валюту, гривны тоже. Снять можно в банкомате лиры, рассчитываться картой.
Лорка-хлорка• 26 июня в 18:39
У Укрсиббанка есть банк партнер (из одной группы) в Турции Teb банк. Снимала в банкомате с гривневой карты лиры без комиссии (можно снимать евро и доллары). А вообще почти везде платила гривневої картой в терминале.