Сорока-ворона• 26 июня в 19:07

Весілля, потім діти

Зустрічаюсь з чоловіком півроку, обом по 40 років. Почав говорити про весілля та дітей. Я дітей не хочу. Він про це знає. Але оці розмови: давай спочатку одружимось, потім буде видно. Та дітей будемо заводити коли обидва захочемо. Та, про це потім подумаємо. Розглядаю це все, як тиск з його боку. Типу він не відкидає це, а думає, що вмовить мене. Отак у нас закінчується розмова про дітей, він не сприймає моє ні. Відчуваю, що скоро освідчиться мені..... Два варіанти вибору у мене. Але...не хочу з ним розставатись.
автор Сорока-ворона • 26 июня в 20:15
Ответ дляЩира українка
Если вам хорошо с ним,то женитесь .Если встанет вопрос детей принципиально-разведетесь
Ну как би це легко сказати, а на ділі

Значит надо• 26 июня в 20:33
Ну якщо він категоричний буде в цьому питаннні,то або ви будете шукати всі варіанти,що б завагітніти і народити і еко в тому числі,є що хочеш,або вам буде не по дорозі.Звісно він буде далі шукати жінку,яка йому народить.А як не категоричний,то може обійдеться.Звісно,воно вам не потрібно,сама така.Я то ні в яку.
Щира українка• 26 июня в 20:36
Ответ дляСорока-ворона
Ну как би це легко сказати, а на ділі
Вам же не 18
Sgreen• 26 июня в 20:46
Ответ дляСорока-ворона
Я з ним заради кохання. Нам з ним добре по всім фронтам. Шукайте, це як...на лбу у них написано:не хочу дітей, да?
Ви доросла жінка, але дивно себе поводите. Вперлися в своє. В коханні є повага до іншої людини і як на те пішло, то і дітей народжують охоче. Ви мали б домовитися - що це ваше залізобетонне рішення. Чоловік ваш якийсь ментально слабкий, беспринципний. Якщо діти для нього важлива ціль в житті, давно вже б їх мав з жінкою яку кохає. Якщо кохає вас, як тут впевнено заявляєте - то і дітей хоче, але не поважає вашого рішення їх не мати. Тому це не кохання, а ходіння по колу, де проблеми будуть лише рости. Якийсь пасивно-агресивний шантаж на фоні нездійснених бажань