sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_46
Сорока-ворона• 2 часа назад

Весілля, потім діти

Зустрічаюсь з чоловіком півроку, обом по 40 років. Почав говорити про весілля та дітей. Я дітей не хочу. Він про це знає. Але оці розмови: давай спочатку одружимось, потім буде видно. Та дітей будемо заводити коли обидва захочемо. Та, про це потім подумаємо. Розглядаю це все, як тиск з його боку. Типу він не відкидає це, а думає, що вмовить мене. Отак у нас закінчується розмова про дітей, він не сприймає моє ні. Відчуваю, що скоро освідчиться мені..... Два варіанти вибору у мене. Але...не хочу з ним розставатись.
like 3 woman_facepalming 1 crying_face 1
34 3
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_199
кнопкодав• 2 часа назад
1
Ну, у вас непримиримые противоречия, поэтому придется либо уходить, либо рожать. Третьего варианта нет
like 7

noavatar
So_so• 2 часа назад
2
Если у него нет детей, не связывайтесь с ним
anonim_132
Значит надо• 2 часа назад
3
Ну в 40 років то вже нема проблем їх не мати.
like 2
noavatar
Борисфенка• 2 часа назад
4
Сенс шлюбу у спільних дітях і спільному майні.
Ходіть на побачення ще років 10.
woman_facepalming 6
anonim_46
автор Сорока-ворона • 2 часа назад
5
Ответ дляSo_so
Если у него нет детей, не связывайтесь с ним
Так, у нього немає дітей. У мене є, дорослий син, мені достатньо.
woman_facepalming 3
anonim_197
Вакцениро Вона• 2 часа назад
6
Я своему сразу сказала мое отношение к детям. Согласился, сказал, что ему тоже не надо. В итоге через пару лет начал потихоньку доставать этим вопросом
like 1 woman_facepalming 1
anonim_46
автор Сорока-ворона • 2 часа назад
7
Ответ дляВакцениро Вона
Я своему сразу сказала мое отношение к детям. Согласился, сказал, что ему тоже не надо. В итоге через пару лет начал потихоньку доставать этим вопросом
Отож! Як викручуєтесь чи здались?
woman_facepalming 2
noavatar
So_so• 2 часа назад
8
Ответ дляСорока-ворона
Так, у нього немає дітей. У мене є, дорослий син, мені достатньо.
Мужчине 40, это его последний шанс иметь ребенка, это будет сначала поводом для постоянных конфликтов, а потом и поводом разойтись, обвинит Вас во всем.
like 3 crying_face 1
anonim_197
Вакцениро Вона• 2 часа назад
9
Ответ дляСорока-ворона
Отож! Як викручуєтесь чи здались?
Моё мнение он знает. Уже лет 10 прошло с первого разговора. Бывает опять начинает разговор, но так и отвечаю, что не пойму, какого ответа ты от меня ждешь
woman_facepalming 2

anonim_33
Вилами по воде• 2 часа назад
10
Ответ дляСорока-ворона
Так, у нього немає дітей. У мене є, дорослий син, мені достатньо.
Тоді, відпустіть.
like 2
anonim_140
АгатаХристя• 2 часа назад
11
Якщо категорично проти народжувати, не морочте голову. Чоловік має право мати дитину. Шукайте собі тих, хто вже має дітей як Ви.
like 3
anonim_7
МатьЧасть• 2 часа назад
12
Ответ дляSo_so
Мужчине 40, это его последний шанс иметь ребенка, это будет сначала поводом для постоянных конфликтов, а потом и поводом разойтись, обвинит Вас во всем.
Или заимеет на стороне...
anonim_56
Мейк-ап форева• 2 часа назад
13
Ответ дляСорока-ворона
Так, у нього немає дітей. У мене є, дорослий син, мені достатньо.
Ищите другого, у которого есть дети
anonim_12
Губной рояль• 2 часа назад
14
Автор, если у него нет детей и он хочет, рано или поздно они у него будет, а вы останетесь не с чем. Вы изначально друг другу не подходите, лучше разойтись на берегу
anonim_197
Незламна Україна• 1 час назад
15
Ответ дляСорока-ворона
Так, у нього немає дітей. У мене є, дорослий син, мені достатньо.
Сестра так вышла замуж. Через год развелись из-за её нежелания рожать, она надеялась его продавить, а он уехал , через несколько лет женился и в той семье родился ребёнок
noavatar
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
16
Ответ дляСорока-ворона
Так, у нього немає дітей. У мене є, дорослий син, мені достатньо.
а с чего он взял что вы в таком почтенном возрасте сможете вообщед кого то зачать?
like 1 woman_facepalming 1
anonim_5
Лепешечка• 1 час назад
17
Так чего вы мозг человеку имеете? Мужик хочет детей, и так уже престарелый. Вам не надо, то так прямо и скажите. И расстаньтесь.
anonim_56
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
18
А он реально не понимает, что в этом возрасте вы просто можете уже и не забеременеть, независимо от желания?) Тем более, что ещё не женаты, а дети только после свадьбы...
anonim_46
автор Сорока-ворона • 1 час назад
19
Ответ дляАгатаХристя
Якщо категорично проти народжувати, не морочте голову. Чоловік має право мати дитину. Шукайте собі тих, хто вже має дітей як Ви.
По-перше, ніхто нікому нічого не морочить. Зустрілись двоє дорослих людей, виник зв´язок, почались відносини. Всіх все влаштовувало. І от настав час і почались розмови про весілля та дітей. Ніхто ж на першій чи десятій зустрічі не кричить’Хочу мати дітей’ або навпаки. Ніхто ж не знає на початку, куди то все приведе. А відносини, любов вже є, її нікуди не дінеш....

anonim_46
автор Сорока-ворона • 1 час назад
20
Ответ дляЛепешечка
Так чего вы мозг человеку имеете? Мужик хочет детей, и так уже престарелый. Вам не надо, то так прямо и скажите. И расстаньтесь.
Ви читали пост? Прочитайте будь ласка ще раз)
anonim_46
автор Сорока-ворона • 1 час назад
21
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А он реально не понимает, что в этом возрасте вы просто можете уже и не забеременеть, независимо от желания?) Тем более, что ещё не женаты, а дети только после свадьбы...
Ну звісно розуміє, просто надіється на краще.
anonim_157
Я шалунья• 1 час назад
22
Ответ дляСорока-ворона
Так, у нього немає дітей. У мене є, дорослий син, мені достатньо.
У вас є, логічно що він хоче щоб і нього була дитина.
anonim_46
автор Сорока-ворона • 1 час назад
23
Ответ дляЯ шалунья
У вас є, логічно що він хоче щоб і нього була дитина.
Треба було до 40 років це робити) Логічно?
anonim_157
Я шалунья• 1 час назад
24
Ответ дляСорока-ворона
Треба було до 40 років це робити) Логічно?
Ні, не логічно. Це вже як життя склалося.
anonim_46
автор Сорока-ворона • 1 час назад
25
Ответ дляЯ шалунья
Ні, не логічно. Це вже як життя склалося.
Може й так
noavatar
Sgreen• 1 час назад
26
Ну так заради чого ви з ним? Шукайте чоловіка, який не хоче дітей. Цьому ви не підходите.
anonim_46
автор Сорока-ворона • 1 час назад
27
Ответ дляSgreen
Ну так заради чого ви з ним? Шукайте чоловіка, який не хоче дітей. Цьому ви не підходите.
Я з ним заради кохання. Нам з ним добре по всім фронтам. Шукайте, це як...на лбу у них написано:не хочу дітей, да?
anonim_56
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
28
Ответ дляСорока-ворона
Ну звісно розуміє, просто надіється на краще.
И готов к тому, что детей может и не быть? Тогда, может, и нет особой проблемы? Вы ещё и не женаты, если поженитесь и ’там посмотрим’ - не выглядит как давление. Он, может, и сам ещё передумает) Ну и если б ему так прям важно было иметь детей, он, вероятно, изначально искал бы женщину моложе.
anonim_115
Щира українка• 1 час назад
29
Ответ дляСорока-ворона
Так, у нього немає дітей. У мене є, дорослий син, мені достатньо.
Если вам хорошо с ним,то женитесь .Если встанет вопрос детей принципиально-разведетесь
anonim_46
автор Сорока-ворона • 1 час назад
30
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
И готов к тому, что детей может и не быть? Тогда, может, и нет особой проблемы? Вы ещё и не женаты, если поженитесь и ’там посмотрим’ - не выглядит как давление. Он, может, и сам ещё передумает) Ну и если б ему так прям важно было иметь детей, он, вероятно, изначально искал бы женщину моложе.
На рахунок чи готов до того, я не знаю. Але як тільки я хочу розставити всі точки над ’І’, він так ніби отнєківається, юліт...уходить від серйозних розмов, по типу як я в пості написала.
Ну оскільки він моє ні, не сприймає серйозно, а каже: там побачимо. Я розглядаю це саме як його надію, що він мене вмовить. Але я не хочу цих розмов і вмовлянь в майбутньому.
Ну так, у нас любов обоюдна, і він сказав, що відчув, що я саме та єдина з якою він хоче створити сім´ю і своє продовження. Доречі, жінок у нього було прилічно, але жодна не була нареченою чи дружиною. Казав, що не хотілося йому одружуватись до мене.
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff