Неправдиша• 27 июня в 08:11
30 тисяч гривень - це нормальна зп для чоловіка?
Недавно були в колі знайомих на святі. У всіх 60-80-100. Не Київ, обл.центр. Відчули себе біднотою....хоч і самим ситуація була зрозуміла, але кращу роботу знайти не можемо....розгублені і не знаєм куди рухатись далі
Неправдиша
• 27 июня в 09:20
Ответ дляЯ натуралка
Ну а ваши друзья кем работают?
мої? та ....не працюють мої дівчата🤷♀️
Пухнасті штани• 27 июня в 09:20
Ответ дляНеправдиша
На пожежників вчаться у Львові, проходять атестацію і т.д. не всім же з вулиці підряд платять таку зп. Про військового на фронті не йшла мова
Немає у них зарплати 50, там зарплата складається ще з 10000 які доплачують на період військового стану. Загалом виходить 35 з копійками. Я вам з системи кажу
Пушка заряджена• 27 июня в 09:20
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Елнктрик в жеку? Чи де?
До електриків хороших черга і вони від 3 тис заробояють
Я про тех, кто ремонтирует вам трансформаторы
Сон і дрімота• 27 июня в 09:20
Ответ дляНеправдиша
Аттестация не проблема. Сколько она там, пару месяцев?
Дую на вітер• 27 июня в 09:21
Ответ дляНеправдиша
Вони знімали разом квартиру, професії у всіх різні. Лікарі, пожежник, поліція....
Автор,не рівняйтесь на когось .У чоловіка теж маса клієнтів і друзів з різним доходом .
Є що закрили бізнес і сіли в таксі Або пішли в критичну структуру .Зараз головне бронь.
КаРаКаТиЦа• 27 июня в 09:21
Ответ дляНеправдиша
Чесно не пробувала, ніколи не працювала віддалено
Ви така людина, яка буде працювати на зп і нічого більше змінювати не хоче.
Вести фопів це хороший підробіток.
Пухнасті штани• 27 июня в 09:22
Ответ дляСон і дрімота
Немає ніякої атестації 🙈 Він без профільної освіти туди не попаде ось і вся відповідь.
Та_шо_ж_таке• 27 июня в 09:23
В мене фахівці мають зп 30К, але робота 100% дистанційна. В компанії можна заробляти в рази більше, але це або робота з поїздками на робоче місце, або керівна посада. Або і те, і те
Неправдиша
• 27 июня в 09:23
Ответ дляСон і дрімота
Ну не знаю, що для Вас не проблєма, а взагалі, якщо про тих, яких я знаю, то навчання 5 років + атестація 6 місяців.
Неправдиша
• 27 июня в 09:24
Ответ дляДую на вітер
Та може й так...Слава Богу, що так....просто думаю, може щось ми пропустили
Сон і дрімота• 27 июня в 09:25
Ответ дляПухнасті штани
Не, есть курсы. Пару месяцев.
Потом, если понравится, можно уже вышку получить и карьеру делать.
КаРаКаТиЦа• 27 июня в 09:26
Ответ дляПушка заряджена
Я в Луцьку. Такий отримує 24-26 тис і плюс позаробочий час
Я натуралка• 27 июня в 09:25
Ответ дляНеправдиша
мої? та ....не працюють мої дівчата🤷♀️
А муж не может брать ’шабашки’? У меня муж тоже инженер, то у него очередь стоит из тех, кто просит помочь сконструировать что-то. И вообще все инженера в отделе моего мужа имеют ’сторонние заказы’.
Кстати, правильно выше сказали, ещё таксование. От Болта или Уклона. Выгоднее если авто на газу или электро. Но тяжело, после работы или на выходных, получается без отдыха. Но график можешь подбирать себе сам и живые деньги. Мой муж какое-то время это тоже практиковал.
Неправдиша
• 27 июня в 09:26
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вести фопів це хороший підробіток.
Та як ви можете знати яка я людина? які в мене раніше були підробітки і скільки разів що я змінювала)
Пухнасті штани• 27 июня в 09:26
Ответ дляНеправдиша
Ну так це люди зі школи 5 років навчання і виходять офіцери. А звичайні без освіти не попадуть, бо пройшла реформа і стало питання що беруть людей тільки з освітою пожежна безпека або цивільний захист, інших у кого не було профільної скоротили або заставили йти вчитися.
Перед вступом на посаду проходження ВЛК , фізо та психологічне тестування.
Неправдиша
• 27 июня в 09:27
Ответ дляПухнасті штани
Дякую. Бо замучилась пояснювати!
Пухнасті штани• 27 июня в 09:27
Ответ дляСон і дрімота
Не, есть курсы. Пару месяцев.
Я Вам з системи кажу, як є зараз)))
КаРаКаТиЦа• 27 июня в 09:27
Ответ дляНеправдиша
Бо стержень і амбіції або є або не має.
Сон і дрімота• 27 июня в 09:28
Ответ дляНеправдиша
5 - не 10.
Было бы желание.
Вы так и не ответили чего он инженер. Пищевых технологий или системотехник какой-то?
Было бы желание.
КаРаКаТиЦа• 27 июня в 09:28
Ответ дляСон і дрімота
Навіщо ви пишите те в чому не бум бум?
Пухнасті штани• 27 июня в 09:29
Ответ дляНеправдиша
Дякую. Бо замучилась пояснювати!
Ну то люди просто не розуміють і думають що всіх поголовно беруть)
В поліцію, доречі, зараз теж без освіти правознавство не хочуть брати.
Сон і дрімота• 27 июня в 09:30
Ответ дляПухнасті штани
Я Вам з системи кажу, як є зараз)))
Значит, поменяли.
Нелогично во время войны, ну ладно.
КаРаКаТиЦа• 27 июня в 09:30
Ответ дляПухнасті штани
В нас в поліцію беруть всіх(((
На днях сусідка після швейного технікуму влаштувалася.
Неправдиша
• 27 июня в 09:30
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бо стержень і амбіції або є або не має.
Так я впевнена, що в мене є, тому це не до мене
КаРаКаТиЦа• 27 июня в 09:33
Ответ дляНеправдиша
Ну ок)) але ви нижче що зп 25, але ніколи не цікавились, що можна заробляти ще 15 т, напррмклад, ведучи малих фопів?
Я була бухгалтером після інституту + фопів вела, потім головним стала, потім фінансовим директором в 31....
Неправдиша
• 27 июня в 09:34
Ответ дляПухнасті штани
Просто тим, які в тому не варяться марно щось доводити. Дивуюсь тільки що радять такі, які не в курсі, я в таких випадках не лізу взагалі, ну, але то таке...та всю держслужбу штормить постійно десь краще, десь гірше, через пару років навпаки. Але освіта й навички обов´язкові, хоча тут так не вважають
Пушка заряджена• 27 июня в 09:34
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так это мало
Заздрість то погано• 27 июня в 09:34
Если вы почувствовали себя беднотой только в сравнении с знакомыми, то легче изменить круг знакомых.
Царевна в уггах• 27 июня в 09:34
Ответ дляЗнаю бакси
Хорошо, что в войну хоть такая есть.
И муж живой есть. Тут форум миллионерш, здесь у всех не меньше сотки.
Но если кто-то отдает три мл нишевых духов, то откуда то прибегают голодные нищие тетки и начинают клянчить
Белоснежко• 27 июня в 09:35
Ответ дляПушка заряджена
Пр этом зарплата военного -22 🥴
Пожарника 18
Электрика 16
Пожарника 18
Электрика 16
Это полые ставки) надбавки/премии/стаж и т.д и выходит 50+