Кумедний ґудзик• 28 июня в 01:31

Частота сексу

Проголосуйте або напишіть.
Цільова група - жінки приблизно такі:
Вік 35 років, є маленька дитина; в житті присутня свекровь яка абсолютно не бачить меж де вона може втрутитися, а де ні; рутина по хатнім справам «колами», порядок, який тримається дві години (день наводиш, вечір минув - все), які не мають життєвих сил через недосип, дефіцити в організмі ймовірно, перевантаження нервової системи через проживання в Україні; стан енергії- нуль. Можна і бажано не йти нікуди і ніколи, тільки ти, диван і серіал, що вдається не часто, відповідно.
Скажіть мені будь ласка, чи Ви не ловили себе на тому, що зникло лібідо, бажання приставань (в 22-23-23:30 вечора, коли вийшла до чоловіка після годинного вкладання дитини, за яке ти сама 5 разів провалилася вже в сон ). Це одиничне явище чи масове? Чи таке, 50/50?
Я виходжу, бо «ще за день не бачилися» (він на роботі був) - полежать перед сном, поговорити, дізнатися як день тощо. Душ ще не прийнятий, бо поки часу буває що не знайшлося за день.

Питання по к-сті інтиму. Бажано утриматися від тиць і від «коли як», щоб була чіткіша тенденція.
Зробіть вибір:
вже голосів: 231
1 раз на тижд
2-3 р на міс
кожного вечора но є няня/убор.
коли як
3-4 р на тижд
тиць щоб не признаватися
Угги_в_горошек• 28 июня в 02:29
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну «срач»
Столешня утикана всім підряд
У нас кухня-зал. Тому некомфортно геть
Посаду грязную в посудомойку прячьте сразу,продукты на место

Молчунья• 28 июня в 02:27
Ответ дляЗамороженная селедка
Вы не меня спрашивали но я попробую ответить. Если вы сами пишете что в анамнезе есть депрессия то почему не обратиться к психиатру? Сейчас это такой же обычный врач как гинеколог и кардиолог, ну реально. Они учатся чтоб помогать людям наладить эмоциональную сферу. Почему не взять хоть 1 консультацию а дальше сами увидите полезно для вас или нет?
Одну консультацию можна, но это вряд ли депрессия. Это диагноз - устала жить для других
Замороженная селедка• 28 июня в 02:31
Ответ дляКумедний ґудзик
Я маю призначення препаратів, терапевт призначила. Але там не можна алкоголь. Тому після моря. Я нічого проти не маю, бо я ж не сліпа і не тупа🤷‍♀️ бачу і розумію як ми зараз відновлюємося і це відновлення не пропорційне рівню навантаження абсолютно
«бачу і розумію як ми зараз відновлюємося і це відновлення не пропорційне рівню навантаження абсолютно»

Це про що саме говорите? Я справді намагаюсь зрозуміти про що ви пишете але не завжди виходить. Ви дещо абстрактно себе виражаєте
Угги_в_горошек• 28 июня в 02:28
Ответ дляМолчунья
И поэтому не лечится,ибо нельзя бухать)
Замороженная селедка• 28 июня в 02:30
Ответ дляМолчунья
Та хто ж знає. Я не казала що у автора депресія, вона сама її згадала. Ми тут всі дуже поверхнево спілкуємось. Спеціаліст хоч наживо людину побачить і поговорить. Це багато рішає.
Молчунья• 28 июня в 02:32
Ответ дляЗамороженная селедка

Потому что вы хотите дать конкретные советы в стиле ребенка в садик или к свекрови, с мужем поехать на море, уборку переложить на мужа.и это все полная херь.автор пишет о своем состоянии,а вы даже понять не можете что это
Угги_в_горошек• 28 июня в 02:33
Ответ дляМолчунья
А свекровь чего наказали?
Замороженная селедка• 28 июня в 02:34
Ответ дляМолчунья
На такой бред как вы написали - и писать ничего не буду. Чисто флуд какой-то 🤦‍♀️🤦‍♀️
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 02:38
Ответ дляУгги_в_горошек
Если б от вас муж стал так морозиться,вы б ему тоже сказали что не любит
А я що , морожуся від нього? Ну людина підходить ззаду і обнімає. Я посуд мию (ну бо сам не візьметься ж). Я до нього прислоняюся, як би на нього облокочуюся. Він цілує шию, я головою труся так об його щоку (чи скроню), не знаю. І все ок. Через 15 секунд це припиняється бо вже руки під платям, через ще 5 сек уже груди мне
Ну тобто я сонна, мию срану сковороду щоб срач вранці не був. І мрію про подушку. Помʼяти плечі (не написала, але іе перше що він робив), поцілунок , прижатисч - ок, залюбки. Але 15 секунд ?! І потім похотливі обжимання ці? І так щоразу

Одні думки• 28 июня в 02:38
Ответ дляКумедний ґудзик
Не живе. Але це не є проблемою для діяльності
А сколько свекрови лет? Я вот у сына была пару месяцев назад,и то пару минут.Чаще он к нам приезжает.Не понимаю людей,которые не могут угомониться. У меня нет сил еще ходить по гостям.Сын живет в 10 минутах езды.Бываю пару раз в год от силы.
Лама_мама• 28 июня в 02:38
Скільки дитині ми так і не знаємо?
Мені 31 рік, дитині 3,6. Поки малий не пішов в садок звичайно стомлювалась, як білка в колесі іноді себе відчувала, нагодуй, помий, вигуляй, а ще про себе не забувай і тд.

Зараз все налагоджується, я можу залишити чоловікові дитину, а сама піти в закат до подружок, можемо разом з чоловіком віддати малого бабусі на ночівлю і провести романтік

Вобщем, я до чого, все налагодиться, дитина подорослішає, ви вийдете в соціум і будете знову тою жінкою, що були і дитини, головне друге не забацать 😂
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 02:39
Ответ дляЗамороженная селедка
Хто втолдичує? То хай самі і і**уться. Якшо вам ваше власне тіло - не авторитет - це катастрофа. На шо спиратися як не на власні відчуття і емоції? Ви просто відчужуєте себе від свого тіла. Тому воно і в депресії
так але ж я і не даю, якщо не хочу.
Я ж не ведуся на ці жалюгідні маніпуляції. Тому секс - рідко.
Угги_в_горошек• 28 июня в 02:42
Ответ дляКумедний ґудзик
Вы тролль? Ну хочет вас муж,что в этом плохого

Купите посудомойку
Молчунья• 28 июня в 02:42
Ответ дляЛама_мама
Скільки дитині ми так і не знаємо?

Опять эти истории, как вы все понять не можете что причина в нечувствительности мужа к потребностям жены.
Молчунья• 28 июня в 02:43
Ответ дляУгги_в_горошек

Купите посудомойку
Удалено администрацией...
Замороженная селедка• 28 июня в 02:43
Ответ дляКумедний ґудзик
так але ж я і не даю, якщо не хочу.
Бажаю вам відновлюватися у бік позитиву , потихеньку. І гарного відпочинку на морі. Ви згадували море вище.
Молчунья• 28 июня в 02:44
Ответ дляЗамороженная селедка
И не надо
Угги_в_горошек• 28 июня в 02:44
Ответ дляМолчунья
Автор родила уже в сознательном возрасте не 18.Понятно что ребенок утомляет,но жизнь не останавливается.Ребенок один,удаленной работы нет или лежачего родственника
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 02:45
Ответ дляЗамороженная селедка

Ну що в мам - і недосип по гв і недосип по повітряним тривогам ; ще й безсоння (я от сонна але полежала, не заснула, сиджу ось🤷‍♀️); нема як такої відпустки (ну бо чоловіки тут сидять, анропорту нема. Не всі згодні пертися на море з цими пересадками із дитиною; вихідні теж часто аля вигул дитини (мені не хочеться в парк динозаврів наприклад, годинами); вдома теж тухло. Подруг у мене ну не те що нема, але в усіх справи. І живемо не поруч. Та й діти у них великі, ніхто до мене в пригород не поїде, самі всі чахлі такі самі.все пригнічує. Нема розрядки.

Лама_мама• 28 июня в 02:45
Ответ дляМолчунья
Ну то нехай скаже про свої «чувства», може вона там секс богиня, красотка Афродіта і через неї чоловік пройти спокійно не може, от стоїть і мацає коли та беззахисна миє посуд. А вона фирк і шо далі?
Молчунья• 28 июня в 02:46
Ответ дляУгги_в_горошек
Не пишите мне ничего, у вас посудомойка восстанавливает либидо
Замороженная селедка• 28 июня в 02:46
Ответ дляМолчунья
И не надо
🤡
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 02:46
Ответ дляУгги_в_горошек
И поэтому не лечится,ибо нельзя бухать)
Я не бухаю. Випиваю на морі лише. І то, бо поануємо з компанією. Їзали б самі, мені те бухло до лампочки
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 02:46
Ответ дляЗамороженная селедка
Депресія і тривожність. Мені тести робили якісь
Угги_в_горошек• 28 июня в 02:47
Ответ дляМолчунья
Вам лично ничего не пишу,исключительно автору
Да,оставить ту сковородку и пойти заняться сексом,это намного полезнее для здоровья
Молчунья• 28 июня в 02:48
Ответ дляЛама_мама
Вы женщина? Неужели женщины тоже так тупорыло рассуждают..
Угги_в_горошек• 28 июня в 02:48
Ответ дляКумедний ґудзик
Так начните свои таблетки пить ,а на море сок вместо алкоголя.Вам не так уж плохо
Молчунья• 28 июня в 02:50
Ответ дляУгги_в_горошек
Это вредно, потому что ей не хочется, а давать из чувства долга- это прямой путь к болезням. И она правильно делает что не даёт, надо только поработать с чувством вины
Лама_мама• 28 июня в 02:50
Ответ дляМолчунья
А для вас бажання власного чоловіка/дружини - це тупорилість? Ну ок
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 02:51
Ответ дляОдні думки
На правильно. Хай самі там вовтузчться
63-64
Він хотів щоб мамо відпочила на морі. І того року вона їзала з нами. Но це окреееема глава. Там був піздєц
Тезисно - обшук моїх шаф
Викидання моіх речей бо думала що то мусор (носки для зволоження пʼяток)
Дитину з 39 серед ночі сонну обмотала мокрим рушником (холодним), і коли я в неї ним запульнула - обзивала до ранку.
Бігала за мною що «параіетамол і нурофен не можна!!!! Між ними має 8 год пройтт!!! Це антагоністи (чи як це слово..)
Ай. Лізе в сраку без мила