Анализ на флору в районной ЖК выполняется 10 дней, тогда как цитология в СИНЕВО - 1 день. Это тот же анализ который берут в поликлиниках или же там что-то еще что такой срок?
Подскажите, кто знает пожалуйста. Хотелось бы просто понять, можно ли быстрее результат получить того что именно там делают
Шотуткоїться?• 2 часа назад
Читайте какой анализ Вам нужно сделать: цитология цитологии рознь. Сделайте ПАП-тест, он информативный.
Принцепесочка• 1 час назад
Вам потрібно зробити в Сінево Пакет № 561.4 (Скринінг жіночого здоровʼя) і з результатом до гінеколога. Огляд на кріслі все одно потрібен
Цей пакет включає цитологію та мазок на флору. Для басейну потрібні обидва. А вам як жінці треба усвідомити, що раз на рік треба відвідувати гінеколога, навіть якщо вас нічого не турбує
Ответ дляПринцепесочка
Дякую. Я згодна, просто питаю чи є варіант швидше отримати результат
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляКозюб
В Сінево звісно швидше. Але іноді, якщо при огляді все добре, то гінеколог пише на бланку «здорова, цитологія взятта 29.06.26» і цього достатньо для довідки в бассейн