Джинци на Флісі• 30 июня в 12:29
Нереально хочется в Одессу. Вы бы поехали сейчас?
Ответ дляSugar suka
Нет. Меня ситуація с Дашей добила. Я киевлянка, но Одесса мне страшнее Киева
Та ну. У нас вчора каб молоду дівчину вбив, яка з Німеччини приїхала якраз. Ще й в промці де зазвичай ніхто не ходить, а от треба ж було їй там опинитись. Київ страшніше тим шо туди найбільше ракет летить і все ППО стягнуте, гепає вибухає. Одеса це як Харків тільки без фпв та молній. Поки цих останніх дронів не літало як зараз то ми й у Харкові тусили нормально на пляжі.
Я пані прохана...• 30 июня в 13:48
Автор, хочется-езжайте!! Мы из Николаева всю войну на своем морьке (Одесская обл или Тилигул)! В тревогу, если очень стремно, уйдите с пляжа в укрытие или жилье, а так все Ок)) Нужно жить сегодняшним днем)) Мы привыкли отдыхать только семьей, поехать без мужа куда-то не рассматриваю. Летом у нас - морько или Западная, зимой тоже Западная, в стольких местах красивых побывали)) Закончится война, даст Бог, поедем за границу, никуда она не денется от нас.
Хачапууури• 30 июня в 13:48
Ответ дляПиранька
автор, как написали выше-по обстановке относительно тихо, но мы все понимаем что это не к добру
по погоде-адское пекло-но это для меня. кто любит жару-то норм
туристов много, пляжи забиты, море пока не цветет, медуз нет насколько я знаю
я лично в море одесском не купаюсь (3-4 раза за 12 лет) и не планирую
баблишко готовьте ) все достаточно дорого
да, это затишье, не только у вас, вызывает опасения
Инстагра_мерша• 30 июня в 13:49
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Ви яскравий приклад одеської інтелігенції
Мені насправді не цікаво, тільки дуже смішно
Я пані прохана...• 30 июня в 13:49
Ответ дляGvenna
Справа смаку, я з Харкова, живу на Львівщині 4 роки але Карпати не розумію як відпочинок, я людина лісостепу, мені треба простір і багато води. Тому на заході моє єдине місце відпочинку з дітьми це Світязь. Чотко як вдома - сосни, велике плесо, багато води, хоч цілий день сиди. Єдине, погода часто міняється. Але як там шикарно.
можете підказати, де у Світязі відпочивали? там ми ще не були))
Ответ дляЯ пані прохана...
На Світязі були? Як там гарно
вода чиста!
Фотки вранці зроблені, поки людей нема, вдень у вихідний людей повно.
Маленьким дітям воно здається цілим морем. Єдине до глибини далеченько йти.
вода чиста! Фотки вранці зроблені, поки людей нема, вдень у вихідний людей повно.
Аннуитет• 30 июня в 13:56
Ответ дляGvenna
Харків? Дівчина з ХНМУ. З вчора в шоці перебуваю(( Ніде не писали, що вона з Німеччини. Шла на зйомку с подругою, просто жах((
Ответ дляАннуитет
Так, писали що жила за кордоном, приїхала на випускний в вузі(( там ще місце малолюдне, між вокзалом і дк локомотив промзона з обох сторін, і треба ж так((
Аннуитет• 30 июня в 14:02
Ответ дляGvenna
Да, там у час одна людина йде, да і то не кожний
Відірву та викину• 30 июня в 14:09
Конечно, мы тут, тишь и благодать.
Отдыхаем от треша что творится в Сумах.
Відірву та викину• 30 июня в 14:13
Ответ дляGvenna
Та ну, сравнить Одессу с Харьковом или Сумами, например. В Одессе спокойнее намного. Ни кабов, ни арты, ни фпв
Я пані прохана...• 30 июня в 14:28
Ответ дляВільнаНазавжди
Все одно люди відпочивають на свій ризик.Фото вчорашне
Ми живемо в цих реаліях, тому і відпочиваємо тут. Зрозуміло, що людям з центральної або західної України буде стрьомно..