задумчивая мордочка• 2 часа назад
У всіх стала болюча овуляція?
здається, що іноді гірше за місячні, теж тяне низ живота, хоча раніше такого не було, останній рік взагалі жесть..
І жіноче здоровʼя ніхто толком не вивчає,тому всі болі овуляторні і менструальні вважаються нормальними..
задумчивая мордочка
• 2 часа назад
Ответ дляДиректор Пляжу
Ем… як овуляція може раптом стати болючою В УСІХ?
часто говорять про це
Кудрі кручу сама• 2 часа назад
Ответ длязадумчивая мордочка
часто говорять про це
Хто говорить? Ви з усіма обсуждаєте питання овуляції?
задумчивая мордочка
• 2 часа назад
Ответ дляМerida
Кто вам говорит , что боли -это нормально? Книги 80х? Или бабки на лавке?
овуляторний синдром - пʼємо спазмалітики, вітамінки , ось і рішення лікарів
Директор Пляжу• 2 часа назад
Ответ длязадумчивая мордочка
часто говорять про це
Це ж індивідуально. Хтось відчуває, хтось ні. У когось болісні відчуття, хтось нічого взагалі відчуває. Як в усіх може бути одні й ті самі відчуття? Що за тупі питання?
задумчивая мордочка
• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
ага, по вулиці йду і в кожної запитую
Мольфарочка• 2 часа назад
Ответ дляМerida
Гінекологи. Лікували і розбиратись в причині вони зачасту не хочуть. Підсаджують всіх на кок. Там само як в психіатри всіх поголовно зараз на антидепресанти. Хто там буде розбиратись з дефіцитами, шукати причину. Та ні, ось вам таблеточка!
Мольфарочка• 2 часа назад
Ответ дляМerida
Потому что цель - снять симптомы. Не хотите - пейте коки. Не будет овуляции.
Але буде дофіга супутніх проблем
Кудрі кручу сама• 2 часа назад
Ответ длязадумчивая мордочка
ага, по вулиці йду і в кожної запитую
А ви перестаньте.
І тоді виявиться, що проблема лише ваша
Ответ дляМольфарочка
Может стоит сменить гинеколога? Эра интернета.по анализам можно онлайн взять гинеколога с любой точки мира.
Чем вам коки не нравятся?если они помогают. Вы хотите чтоб не было овуляци - пожалуйста
А то пооучактся- получите, но чем-то другим.
Глаголиця• 2 часа назад
Ответ дляДиректор Пляжу
Варианты))
- нас втихаря похитили инопланетяне (мне нравится такой вариант)
- из женской солидарности
- все перегрелись
- только автор перегрелась
- какое-то астрологическое ретроградное течение
- нам шото подсыпают
- мы где-то не там подъедаем
- из женской солидарности
- все перегрелись
- только автор перегрелась
- нам шото подсыпают
- мы где-то не там подъедаем
Кудрі кручу сама• 2 часа назад
Ответ дляМольфарочка
Спасение утопающих - дело рук самих утопающих.
Анализы на дефициты платные. Вам выпишут бады пачками, так вы скажете - дорого.
Мольфарочка• 2 часа назад
Автор, в тредс загугліть по тегу овуляція. Дуже багато тем, де дівчата це обговорюють, діляться порадами і т.д. Тут вже така аудиторія, що тих овуляцій в них вже нема мабуть, то вони й не зрозуміють
Глаголиця• 2 часа назад
Ответ дляМольфарочка
А вотета было обидно... да((
задумчивая мордочка
• 2 часа назад
Ответ дляМольфарочка
от там і бачила, що це обговорювали часто, рівень стресу під час війни дає по всьому організму (
Ответ дляМольфарочка
А вы для разнообразия сюда зашли?
оттуда поперли из-за возраста?
Мольфарочка• 2 часа назад
Ответ дляМerida
А вы для разнообразия сюда зашли?
оттуда поперли из-за возраста?
Мені 30, а Вам?
Мольфарочка• 2 часа назад
Ответ дляМerida
А мне 72
Вы так и не ответили, если там все так круто, а здесь одни странные, чего тут сидите?
Ну от і розібрались. Я відповіла на питання автора. А відповіді що їй тут писали - не зрозуміло для чого обезцінювати проблему людини. Можна пройти і не пирскати своїм ядом.
задумчивая мордочка
• 1 час назад
Ответ дляМольфарочка
тут це норм , в будь який темі тьотки будуть обсірати